תחרות מלחינים - קול חי

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תשובות לשאלות שנשאלו אי אפשר לשלוח תווים אין לו מישהו שמבצע את זה אלא הוא משדר את ההקלטה ששולחים לו וגם אצל טוקר אני מאמין שהוא לא ישיר לפי תווים (אם הוא יודע בכלל) זה משודר כל חמישי בלילה בחצות (ליל שישי) ב 12:00 עד 2:00 אפשר להאזין בשידור חוזר באתר (אם מישהו יכול להוריד את זה או שהוא מקבל את זה איפשהוא אשמח אם יפנה אלי באישי התוכנית עדיין לא התחילה זאת אומרת אפשר לשלוח אבל יקח קצת זמן עד שיתחיל לשדר את הלחנים ולכן כדאי להזדרז בבקשה כל טוב

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
השאלה הכי חשובה:
מה קבלים הזוכים בתחרות מעבר לחשיפה?

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
השאלה הכי חשובה:
מה קבלים הזוכים בתחרות מעבר לחשיפה?
מקבלים חשיפה עוצמתית שמהתוכנית של יואלי דיקמן יצא משם זמר מתחיל לכן כנראה עדיין לא שמעתם קוראים לו אריה קרלינסקי הוא הוציא כבר סינגל אחד (הסינגל מהתחרות עוד לא יצא משהו מתעכב שם) וחוץ מזה מה מטרת השיר כדי שיתפרסם השיר ויקבל עיבוד חבלזי וזה מה שמקבלים ביי

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה עדיף לדעתכם - אם יש לי גישה די קלה אל שוכי ברי - לשלוח לתחרות אצל דיקמן או לתת לשוכי ברי? איפה יש לי סיכוי גם לחשיפה וגם לכמה מרשרשין?

גלובוס

משתמש מקצוען
מקבלים חשיפה עוצמתית שמהתוכנית של יואלי דיקמן יצא משם זמר מתחיל לכן כנראה עדיין לא שמעתם קוראים לו אריה קרלינסקי הוא הוציא כבר סינגל אחד (הסינגל מהתחרות עוד לא יצא משהו מתעכב שם) וחוץ מזה מה מטרת השיר כדי שיתפרסם השיר ויקבל עיבוד חבלזי וזה מה שמקבלים ביי
ומה מקבלים אצל טוקר?

ארי רובין

משתמש צעיר
וברור שיואלי דיקמן אצלו זה יותר טוב כי נכון לטוקר יש ניסיון אבל הוא לא מבין כלום במוזיקה כלום פשוט כך אבל יואלי דיקמן אין עליו הוא מבין יותר מכל מיני גדולים הוא כישרון משהו מיוחד וחוץ מזה אלי קליין אמר בראיון לטוקר שהוא לא מחפש את השיר היפה אלא את הלהיט רדיו ואתם מבינים שזה בלבול מח כי שיר יפה הוא לא דווקא להיט רדיו לכן עדיף ליואלי דיקמן הבעיה שיש מאות אם לא אלפי ששולחים לו אז ככה שהסיכויים יותר נמוכים אבל וודאי שיואלי יותר מומחה
נראה לך שמנחם טוקר שופט בעצמו יש לו שופטים מוזיקאלים כל אחד מהם ברמות הזויות ישי לפידות אביעד גיל אלי פרידמן מנדי גרופי אז אני שואל אותך מי עדיף

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בקשר לשוכי בערי וכן לשאר המוזיקאים הם לא תמיד מתיחסים לכל שיר כיוון שיש להם מאות כאלה לכן עדיף לתחרות שהם מתיחסים לכל שיר כי הם מחפשים את זה
ומה מקבלים אצל טוקר לא ידוע לי על משהו נוסף חוץ מזה שהוא מקבל עיבוד לא שמעתי אולי יש משהו
ומישהו יודע האם כבר מוצ''ש הזה התחיל התחרות אצל טוקר כי אם כך אי אפשר עוד לשלוח לטוקר ואם זה התחיל אז מה היה שם מי שיכול לשלוח לי את זה או להביא קישור

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה לך שמנחם טוקר שופט בעצמו יש לו שופטים מוזיקאלים כל אחד מהם ברמות הזויות ישי לפידות אביעד גיל אלי פרידמן מנדי גרופי אז אני שואל אותך מי עדיף
נכון שיש לו מוכשרים אבל הראשי זה איצי בערי
וידוע שבקול חי יש הרבה פרוטקציות כמו מה שהיה בהקול הבא בעיקר 1
ואיצי בערי אמר שהוא מחפש את הלהיט רדיו ולא את השיר הכי טוב

ארי רובין

משתמש צעיר
ומישהו יודע האם כבר מוצ''ש הזה התחיל התחרות אצל טוקר כי אם כך אי אפשר עוד לשלוח לטוקר ואם זה התחיל אז מה היה שם מי שיכול לשלוח לי את זה או להביא קישור
כן התחרות התחילה השמיעו השבוע חמש שירים היה מדהים אבל טוקר אמר שאפשר עדין לשלוח

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לך קישור או אתה יכול לעלות אני באמת רוצה לראות איך הבחירת שירים שלהם לפי מה תודה

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני רוצה את זה לנגן ואני לא הצלחתי להוריד

רונה 51

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשי » חי ברדיו » העונה השניה של 'המלחינים' נפתחה בסערה • צפו והצביעו

העונה השניה של 'המלחינים' נפתחה בסערה • צפו והצביעו
15:32 כ״ב בטבת תשע״ט 30.12.2018 דוד קליגר
השופטים, הלחנים, הדירוגים שלכם והכל אודות העונה השניה של תחרות המלחינים • בואו לראות ולהצביע

Video Player

אמש בתוכנית 'מוצ"ש חי' עם מנחם טוקר נפתחה העונה העונה השניה של תחרות 'המלחינים'.

במהלך הפרק הראשון אמש נעשתה היכרות עם השופטים – אלי פרידמן, ישי לפידות, אביעד גיל ומנדי ג'רופי, כשלאחר מכן הושמעו חמישה לחנים בזה אחר זה.

את הלחנים ששלחו המאזינים עצמם מבצע בקולו הזמר איצל'ה אייזנשטרק, כשעל העיבוד והליווי המוסיקלי הופקד המעבד אלי קליין.

במהלך התוכנית נתנו השופטים את הדירוג שלהם, אבל שום דבר לא סופי הכל יכול להשתנות ע"י הדירוגים שלכם – אתם מוזמנים לחייג ל-039-039-039, שלוחה 4 ולדרג.

ניתן לשלוח לחנים למייל הבא: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

הלחנה טובה, האזנה עריבה וצפייה מהנה!

http://media.93fm.co.il/new/m/akplayer/e4bf931f25e5744eccfbe477eecd0faf.mp4

האזינו לתוכנית המלאה – שעה ראשונה:

שעה שניה:

שעה שלישית:

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ראשי » חי ברדיו » העונה השניה של 'המלחינים' נפתחה בסערה • צפו והצביעו

העונה השניה של 'המלחינים' נפתחה בסערה • צפו והצביעו
15:32 כ״ב בטבת תשע״ט 30.12.2018 דוד קליגר
השופטים, הלחנים, הדירוגים שלכם והכל אודות העונה השניה של תחרות המלחינים • בואו לראות ולהצביע

Video Player

אמש בתוכנית 'מוצ"ש חי' עם מנחם טוקר נפתחה העונה העונה השניה של תחרות 'המלחינים'.

במהלך הפרק הראשון אמש נעשתה היכרות עם השופטים – אלי פרידמן, ישי לפידות, אביעד גיל ומנדי ג'רופי, כשלאחר מכן הושמעו חמישה לחנים בזה אחר זה.

את הלחנים ששלחו המאזינים עצמם מבצע בקולו הזמר איצל'ה אייזנשטרק, כשעל העיבוד והליווי המוסיקלי הופקד המעבד אלי קליין.

במהלך התוכנית נתנו השופטים את הדירוג שלהם, אבל שום דבר לא סופי הכל יכול להשתנות ע"י הדירוגים שלכם – אתם מוזמנים לחייג ל-039-039-039, שלוחה 4 ולדרג.

ניתן לשלוח לחנים למייל הבא: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

הלחנה טובה, האזנה עריבה וצפייה מהנה!

http://media.93fm.co.il/new/m/akplayer/e4bf931f25e5744eccfbe477eecd0faf.mp4

האזינו לתוכנית המלאה – שעה ראשונה:

שעה שניה:

שעה שלישית:
תודה רבה.
אפשר לעלות את הקבצים בMP3?

שעון חול

משתמש פעיל
קול חי הכי טוב בהכל ובינינו כל השופטים אפילו אם הם לא מאד מקצועים עדיף מדיקמן אחד שמנהל הכל אין על מנחם טוקר וקול חי

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי שיכול לעלות לפה גם את השעה השניה והשלישית או שיביא קישור תודה

אולי מעניין אותך גם...