תחרות מלחינים - קול חי

השליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מה הקטע לא לפרסם את שם המלחין?
זה אמור להיות תחרות של מלחינים מתחילים שמן הסתם הם לא מוכרים, לא לשופטים וגם לא למאזינים.
ואם יגידו לכם, או לשופטים, שלחן פלוני הולחן ע"י מוישל'ה לוי (שם בדוי) זה ישנה למישהו?
ואם תאמר שזה אמור להביא לאובייקטיביות, הרי מי שיזהה את הלחן של עצמו (כמו 'רק עם קקאו' שחשף את עצמו כאן וגם כל הישיבה שלו ידעה על כך עוד לפניו (כך הבנתי ממה שנאמר לעיל)) גם ככה יעשה לעצמו תעמולה (מי שרוצה).

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

קבצים מצורפים

• ואילו.mp3
    3.3 MB · צפיות: 101

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למי ששאל מה הענין לא לפרסם את שם המלחין זה לא בגלל שלא יגיד לך השם הזה כלום אלא לשופטים אולי הם מכירים את המלחין או שאולי זה מישהו כן מוכר לפחות אצל חלק מהשופטים לכן לא אומרים מי המלחין כדי שלא ילכו לפי השם אלא לפי הלחן עצמו

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
למי ששאל מה הענין לא לפרסם את שם המלחין זה לא בגלל שלא יגיד לך השם הזה כלום אלא לשופטים אולי הם מכירים את המלחין או שאולי זה מישהו כן מוכר לפחות אצל חלק מהשופטים לכן לא אומרים מי המלחין כדי שלא ילכו לפי השם אלא לפי הלחן עצמו
כמו ש''בקול הבא'' רואים את המתמודדים, אפשר שגם ב''המלחינים'' ידעו את שמות המלחינים.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שיר מדהים יושב כמו שצריך.
אתה לא מתכווץ מ..אוף היה צריך לעשות את זה אחרת.
כוונתי על השיר ואילו

זיסהלה

משתמש מקצוען
צהרים טובים.
אשמח לקבל מעט עזרה והבנה בתהליך...

שלחתי עכשיו לתחרות המלחינים של טוקר שיר שלי, מה התהליך הלאה?
הם אמורים ליצור איתי קשר רק מתי שהשיר עולה לרדיו, או שבין כה הם מעדכנים גם כשזה ירד?

‏ הביצוע בתוכנית יותר יפה מהמקורי כך נראה לי תגיד לי אם אני צודק עכשיו סתם שאלה לאיזה מגזר אתה משתייך (היה לי וויכוח עם חבר) אם תוכל לענות לי תודה רבה ודרך אגב הכי התלהבתי על השיר שלך אחלה שיר מצוין לדעתי היה הכי מוצלח השבוע
אשכנזי ליטאי . אבל שר ומלחין הכל

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני אשמח אם יש למשהו וידאו של התוכנית שיעלה,

וגם כשמעלים אז תכתבו לאיזה מוצ''ש זה שייך ואיזו

שעה זו-הכי טוב שיהיה כתוב בשם הקובץ.

תודה!

גלובוס

משתמש מקצוען
ניראה לי שהשיר ואילו של השבוע
הלחין מאיר מסוארי הזכור ההקול הבא

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלי סוף. ממוצע של אחד ליום [יש לך עצה מה לעשות אתם?]

1.תשלח אותם לכל מוזיקאי שרק עולה בדעתך...קשה מעצבן,-אבל זה נראה לי הסיכוי היחיד שיכירו.
2.תקליט אותם בעצמך-אולי נגלה בסוף שגם כישרון השירה שלך מעולה.
3.לפתוח אתר עם סקיצות. יש כבר משהו שעשה משהו דומה בחו''ל ודווקא די הולך לו ב''ה.

בהצלחה רבה!

אגב-
אפשרי לשלוח מילים מקוריות להלחנה?

השליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
3.לפתוח אתר עם סקיצות. יש כבר משהו שעשה משהו דומה בחו''ל ודווקא די הולך לו ב''ה.
אפשר קישור? מעניין מאוד.
אפשרי לשלוח מילים מקוריות להלחנה?
גם מעניין - זה מקובל בעולם הכללי שמביאים טקסט למלחין. יכול להיות מקרה שמחבר לא יאהב את הלחן? מה יקרה במצב כזה?

גלובוס

משתמש מקצוען
מי יכול להעלות את השבוע
ואם אפשר את שלושת השעות
ממש תודה

אולי מעניין אותך גם...