תחרות "כוכב הראליזם" יוצא לדרך....

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.
בשעה טובה ומוצלחת ולפי בקשת החברים , נעניתי לאתגר ואני 'תורם' לתחרות "כוכב הראליזם" סצנה שעבדתי עליה רבות , של מטבח מודרני.

האתגר לכל תותחני הפורום היקרים הוא להביא את הסצנה לידי גמר , עם טקסטורות מתאימות לדעתכם , תאורה נכונה , וכמובן רנדר .

התוצאה הראלית ביותר לדעת רוב חברי הפורום (וגם הפורומים השכנים שנוגעים לעניין כגון צילום ועיצוב פנים וכדומה) תזכה את התלתיסט\ית המוכשר\ת בתואר הנכבד "כוכב הראליזם לשנת 2013" של פורום פרוג .

והרי לפניכם הקובץ ...

חזקו ואמצו - יאלללללללללללללה לעבודה - בהצלחה לכולם !

נ.ב.
1. תודה גדולה ל-GolanArt על העלאת הרעיון לתחרות מפרה זו .
2. צוות השופטים יומלץ על ידי חברי פורום נכבד זה , הנכם מוזמנים לרשום שמות של 3 חברים שלדעתכם ראויים לשמש כשופטים .
3. את התוצאות ניתן להגיש עד ה- 15.11.2013 , והגמר הגדול יהיה ב-1.1.2014 למיניינם .

מצ"ב התמונה של הסצנה לפני רנדר , ובכדי לדעת פחות או יותר 'מי נגד מי' , וגם לבקשת חברים בפנייה אישית , אשר מעוניינים 'להבין' את הסצנה , לפניכם התמונה גם אחרי רנדר לא רשמי (לא רשמי כן? כי הכיוון שלי לפרויקט שיוגש על ידי לתחרות , הוא שונה...)

קבצים מצורפים

• המטבח לתחרות.rar
    5.8 MB · צפיות: 16
  • המטבח.png
    KB 512.8 · צפיות: 8
  • אחרי רנדר פשוט.PNG
    KB 952.3 · צפיות: 7

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הרעיון מעולה אבל אם אתה לא רוצה את זה כתחרות למשתמשי מקס אז תעלה את הקובץ בפורמט זמין יותר לתוכנות אחרות.
3DS או OBJ יהיו נחמדים.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עובד על זה ...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

מצטער אבל הקובץ כ-3ds לא נשמר לי טוב...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

קובץ obj לרשות כל התלתיסטים שלא משתמשים ב-max

קבצים מצורפים

• המטבח.rar
    9 MB · צפיות: 10

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מסתבר שבאמת החלטתי לשגע אותך, טקסטורות?
אם רוצים שהתחרות תהיה הוגנת כל המשתמשים צריכים לצאת מאותה נקודת התחלה ושתהיה תאימות עם המודל והטקסטורות, רק לפי זה יוכלו באמת לעשות תחרות של ראליזם.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;1094047:
מסתבר שבאמת החלטתי לשגע אותך, טקסטורות?
אם רוצים שהתחרות תהיה הוגנת כל המשתמשים צריכים לצאת מאותה נקודת התחלה ושתהיה תאימות עם המודל והטקסטורות, רק לפי זה יוכלו באמת לעשות תחרות של ראליזם.

בס"ד.

זה אומנם נכון אבל , חלק מהאומנות של תלתיסט מקצועי זה להחיל טקסטורות שיראו משכנעות מבחינת הראליזם שלהם . מי כמוך יודע שטקסטורות שלא מוחלות נכון על אובייקט , פוגמות מאוד בראליזם שלו אפילו אם כל הסצנה תהיה מרונדרת בצורה הכי משכנעת וראליסטית .
ומה עוד , שבכל תלתיסט יושב לו גם מעצב קטן (או גדול...) שבלעדיו העבודות שלו היו נראות מכניות ובלי חיות , ואת 'המעצב' שבכל משתתף גם נרצה לראות ... כי אחרת זו תהיה תחרות של הגדרות רנדר ותו לא .... ואנחנו רוצים הרי תחרות מעניינת לא ?

אז יאללללללללללללללללללללללללה לעבודה ...............

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
תהיה תחרות מעולה אבל זאת לא תהיה תחרות שתוכל לקבוע איזה מנוע מרנדר ראליסטי ואיזה פחות.
בכל אופן בהצלחה לכולם ותתחילו להפציץ.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;1094064:
תהיה תחרות מעולה אבל זאת לא תהיה תחרות שתוכל לקבוע איזה מנוע מרנדר ראליסטי ואיזה פחות.
בכל אופן בהצלחה לכולם ותתחילו להפציץ.

לגבי מנועים , כבר דובר כאן רבות וכל אחד מהלל ומשבח את המנוע שב'רכבו' , בתחרות הזאת אנו רוצים לראות את כשרון 'הנהג' ולא רק את איכות המנוע שלו ...
עיין במרוץ 'פורמולה' ראוי לשמו , ותראה שהנהג הוא הוא בסופו של יום המנצח הגדול שמרים את הגביע ...
כי הרי בתכלס' מה שווה מנוע של פאררי עם מי שנוהג עליו היא זקנה בת 900 ...

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שים מודל "ערום" ללא טקסטורות. ככה מקובל. כל אחד מטקסטר כראות עיניו. זה היופי שבתחרות...ככה מקבלים תוצאות מעניינות.
בנוסף, יש להחיל הגבלות על שינוי מהותי של הסצנה, כלומר קירות וקונטור עיקרי של קו המטבח. צריך ליישר קו...כמובן , שכל טוויסט יתקבל בברכה.

בהצלחה לכל מי שמשתתף... (אני לא בטוח שיש לי זמן..הלוואי):)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י pilgonico;1094254:
שים מודל "ערום" ללא טקסטורות. ככה מקובל. כל אחד מטקסטר כראות עיניו. זה היופי שבתחרות...ככה מקבלים תוצאות מעניינות.
בנוסף, יש להחיל הגבלות על שינוי מהותי של הסצנה, כלומר קירות וקונטור עיקרי של קו המטבח. צריך ליישר קו...כמובן , שכל טוויסט יתקבל בברכה.

בהצלחה לכל מי שמשתתף... (אני לא בטוח שיש לי זמן..הלוואי):)

בדיוק כמו שאמרת , שמתי מודל ללא כל טקסטורות ואני מאמין כמוך שהתוצאות יפתיעו את כולנו ...
בהצלחה לכולם !

נ.ב.
אנא ממך תמצא זמן בכדי להשתתף כי בלעדיך זה לא זה...

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
איתמר תודה, גולן תודה, ותודה לכולם, אני בפנים התחרות ואני מציע לכולם למצוא זמן בשביל זה, אז יאלה קדימה לעבודה, נתנו לנו רק חודש שזה לא מספיק זמן אבל נאלץ לעמוד בזמנים.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
חבר'ה! אני שמח בשבילכם, אבל אי איפשר לפתוח דגם כזה בSU!
אז אם תצליחו להמיר בשבילי, אשמח מאד, אם לאו אשב בצד ואתבונן.:(

שיהיה בהצלחה!

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;1094450:
חבר'ה! אני שמח בשבילכם, אבל אי איפשר לפתוח דגם כזה בSU!
אז אם תצליחו להמיר בשבילי, אשמח מאד, אם לאו אשב בצד ואתבונן.:(

שיהיה בהצלחה!

צריך להמיר את זה בשבילך ל 3DS אולי את זה SU מקבל.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;1094462:
צריך להמיר את זה בשבילך ל 3DS אולי את זה SU מקבל.

"3ds" זה הפורמט הכי גרוע שיש......גם אם אני צריך מודל מסויים והיחיד שניתן להשיג אותו הוא רק בפורמט זה..אני לא אשתמש בו......OBJ זה הפורמט הכי משובח (עם UV) להעברה לדעתי...

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י pilgonico;1094472:
"3ds" זה הפורמט הכי גרוע שיש......גם אם אני צריך מודל מסויים והיחיד שניתן להשיג אותו הוא רק בפורמט זה..אני לא אשתמש בו......OBJ זה הפורמט הכי משובח (עם UV) להעברה לדעתי...

אבל הוא צריך את זה ל SU וכנראה זה לא מקבל OBJ

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י pilgonico;1094472:
שניהם מעבירים UV...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה