תחרות חותמת אישית

משויטט

משתמש מקצוען
אינפלציית הכישרון המתרחשת בפורום בעת האחרונה מעידה כי נמצאים כאן כותבים וכותבות מוכשרים (ומוכשרות) גדולים (וגדולות) בכל קנה מידה (מידות).
אולי תוכלו לעשות מזה קצת כסף וייתכן שגם קצת תהילה, במסגרת תחרות שנשמעת על פניו נחמדה מאוד.
הנה קישור

רק אבהיר שאין לי שום קשר ושום ידע נוסף בעניין. ואין לי שמץ מושג אם וכמה זה מתאים למי ולמה.
מישהו הפנה אותי לשם, ואני מעביר את ההפניה הזו גם אליכם.
בהצלחה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
הסתדרתי. תודה.

נערך לאחרונה ב:

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
קודם שנסתדר עם כל האתגרים (אתגרות), נספחים (נספחות), שהועלו כאן ברמות, ואחר כך נוכל להשתלט גם על תחרויות.
אבל באמת יישר כח (כוחות)!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כולנו באותה סירה סקפטית.
וכולנו מפסידים מיליונים בכל רגע נתון (נתונות).
לעולם לא אשכח את אותו בוקר שחור.
קמתי בבוקר וראיתי שאמש התרחשה הגרלה על 50 מליון.
היה לי כל כך ברור שאם רק הייתי קונה כרטיס הייתי זוכה!
חבל, חבל, חבל.

צדיק סופית

משתמש פעיל
לא הבנתי מה הקשר בין סקפטיות לכאן.
הרי בכל מקרה (מקרות) אתם (אתנות) נחל (נחלות) נובע (נובעות) מקור (מקורות) חכמה (חכמות... די!).
אז למה לא לנבוע ליד אדמה פוריה, שאולי תצמיח לכם אי אלו שקלונים?
רק קחו בחשבון שייערך טקס קבלת הפרס, והזוכה ייאלץ לעמוד קבל מניין מצומצם של סופרים שבטוחים שהנה-הנה העולם עומד להכיר בהם, וכמה קשישות נרגשות שהשתתפו אף הן בתחרות - ולומר כמה מילים לרגל זכייתו (מבירור שערכתי).

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי מה הקשר בין סקפטיות לכאן.
הרי בכל מקרה (מקרות) אתם (אתנות) נחל (נחלות) נובע (נובעות) מקור (מקורות) חכמה (חכמות... די!).
אז למה לא לנבוע ליד אדמה פוריה, שאולי תצמיח לכם אי אלו שקלונים?
רק קחו בחשבון שייערך טקס קבלת הפרס, והזוכה ייאלץ לעמוד קבל מניין מצומצם של סופרים שבטוחים שהנה-הנה העולם עומד להכיר בהם, וכמה קשישות נרגשות שהשתתפו אף הן בתחרות - ולומר כמה מילים לרגל זכייתו (מבירור שערכתי).
הערת שולים.

גוגלית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
וללחוץ ידיים (ידיות)

צדיק סופית

משתמש פעיל
ולהיות לרגע נציג של כ----ל החרדים בכל מקומות מושבותיהם.
ולהסביר למה אתם חוסמים כבישים; לבושים בשחור; לא לומדים ליבה (ואיך למרות זאת זכית בפרס).

ההדס

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
תרגיעו אנשים,
בסך הכול אנשים. נחמדים.
וחביבים. רוצים להביא לכם כסף,
מה נראה לכם, זה ממניעים אישיים?
תפסיקו להיות כל כך חשדנים:)

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רק אני לא רואה את הקישור(יות) של משויטט(ות)?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה