תחרות הקלדנים 2020 יוצאת לדרך

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
שלום לכם מאזינים ומאזינות, ברוכים הבאים לתחרות המדוברת ביותר בציבור, 'הקלדנים'.

בצוות השיפוט שלנו יושבים מיטב הקלדנים שיצירותיהם מפארות כל בית יהודי מעלונים ועד ספרים עבי כרס.

נגיד שלום לשופט מספר אחד, האיש והאגדה נחמן וורדוביץ' "מה קורה נחמן?"

"ברוך השם, מאד מתרגש".

"ספר למאזינים מה היית מצפה ממתמודד שמגיע לנסות את מזלו אצלינו בתכנית".

"דבר ראשון, אל תעבדו עם חיקויים לכו על תוכנות מקוריות, אין מה להשוות אחד שמקליד על תוכנה מקורית לאחד שקופצת לו הודעה על הצורך בהפעלת המוצר".

"יפה, טיפ חשוב מאד ונעבור לשופט משמאלך הלא הוא ישראל כתבנוביץ', מה נשמע ישראל?".

"ברוך השם, אנרגיות טובות אנשים מדברים על התכנית הזו בכל העולם, השתתפות בתכנית בהחלט תפתח למתמודד שם טוב בתחום".

"בהחלט. טיפ שלך למתמודדים, ישראל".

"הטיפ שלי הוא לשחרר את הידיים ולהתאמן על מילים קשות הכוללות עבודה בשתי הידיים והעיקר כמובן לא להתייאש גם אם הקלדת שעה וגילית שהיית על אנגלית ,תקליד שוב".

"ואחרון אחרון חביב, יקיר הקהל, דוקטור משה פנקסוב שלום וערב טוב לך".

"שלום גם לך ולכל המאזינים, מן הסתם תשאל אותי עוד רגע מה הטיפ שלי למתמודדים שלנו, אז ככה, אל תנסו להרשים אותנו עם זריזות אצבעות, השיפוט הוא על דיוק ומקצוענות גם במילים קלות כמו 'סבבה' 'קרקר' 'תצמנה' וכדומה".

"תודה לך משה, ואנחנו עוברים כעת אל המתמודד הראשון, שלום למי?".

"שיילה ניקמן".

"אוקיי שיילה רואים שאתה מתרגש, יש לך 30 שניות לכתוב פוסט בפרוג".

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אחח @שיילה כמו תמיד בא עם רעיונות מקוריים, כותב מעולה ורואים בחוש איך שאתה כותב בדם. תגיד, כשאתה עושה בדיקת דם - יוצא דם או מילים? רגע, זה בכלל פייר להביא לכאן כותב מקצועי כזה?

רק דבר אחד קטן הפריע לי, נכון שהרעיון מקורי, אבל המילים שהשתמשת בהם לא נלקחו מאיזה שדרן מפורסם בנוגע לתחרות מאוד דומה ומאוד שונה? נו, איך קוראים לו?

אבל בסך הכל מדהים! אותך אני רוצה בשלב הבא!

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
רק דבר אחד קטן הפריע לי, נכון שהרעיון מקורי, אבל המילים שהשתמשת בהם לא נלקחו מאיזה שדרן מפורסם בנוגע לתחרות מאוד דומה ומאוד שונה? נו, איך קוראים לו?
זאת מכנים בלע"ז 'פארודיה'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה