מידע שימושי תחפושת

זלדית

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
יודעי דבר ומומחי תפירה, אשמח לשמוע ייעוץ בנוגע לתחפושת שאני מעוניינת בה:
לתאומות בנות 3 תחפושת של תות בננה - הוי אומר אחת תהיה תות ואחת תהיה בננה , הכיצד עלי לבצע זאת? או אם יש למישהו תמונה שתכוון אותי? כמובן לא משהו בסגנון של בד לבד וכו'. מעוניינת לקנות בדים ולהשקיע בתפירה.

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תות בננה

הייתי לוקחת את הרעיון של הבננה תינוק ומסדרת חצאית רשת כמו בתות (למטה בתמונה שצריך לפתוח כדי לראות).
כך יוצא 2 בנות עם חצאיות דומות פורחות בצבעים שונים וחלק עליון מותאם לכל אחת לפי התות/ בננה וכובע תואם
בהצלחה!

קבצים מצורפים

• tutok.jpg
    KB 44.7 · צפיות: 55
  • 208001.jpg
    KB 29.7 · צפיות: 53
  • baby-banana-600x600.png
    KB 302.8 · צפיות: 55
  • 4f63269ab3782d88816e2927cb39aefc.jpg
    KB 4.7 · צפיות: 48
  • f19ddbab603242e2be497570403f11bc.jpg
    KB 74.1 · צפיות: 49

איזה שם?

משתמש מקצוען
אני עשיתי את זה לפני שנים , היה מוצלח מאוד!! והחומר שממנו יצרתי את התות והבננה היה לבד! מכיוון שהוא ''עומד'' קשיח וכך נראה יציב על הילד לבת תפרתי כובע/כיסוי לראש בצורת עלים בשתי שכבות ושני גווני ירוק, על הגוף מעין גלימה אדומה , נקודות וכו' עם חורים לידיים, לבן בננה סגורה (לא מקולפת )ארוכה צהובה מעל הראש -עם פתח לפנים מסביב לבננה תפרתי את התיפורים לכיון החוצה כדי שיעמדו למעין בננה, מעל הרא מילאתי באקרילן שיעמוד בצורת ה'ריבוע' ומעליו יצרתי כמו בננה אמיתית קטנה מקולפת בחציה מבד לבן +לבד צהוב היה מדהים!!!
את משלוח המנות עשיתי גם באותו כיוון, חתכתי קלקר בצורת תות בננה מחוברים , ציפיתי לפי הצבעים והנחתי מוצרים קשורים, שייק תות בננה וכו בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה