תחפושת ספר תורה

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בוקר טוב!

אני רוצה לחפש את הבן שלי, בן שנתיים וחצי, לספר תורה (שזו אהבת חייו... שימשיך כך)
ראיתי שבדר"כ מחפשים עם בגד צמוד שנראה כמו מעיל של ס"ת. כמו זה - http://www.supershine.co.il/p/114
יש איזו דרך להפוך את זה לתלת מימדי שיהיה נח לילד אבל גם מוחשי יותר? אולי רעיון לעצי חיים גמישים?
אם מישהי עשתה כזו תחפושת אודה מאד לתמונות.

תודה רבה!

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מענין, אני הרהרתי בענין בדיוק לפני חצי שעה... חשבתי להכין את המעיל בצורה שסביב הצאוור יהיה אליפסה שבקצהו אשחיל את ההחישוק הזה ששמים בחתיות של שמלות הכלה, ככה יהיה לזה מימד אבל לא יהיה מדי קשיח על הילד... אבל כאמור, זה רק היה הרהור, לא בדקתי אם זה ישים, ומה התוצאה... לגבי עצי חיים לא חשבתי עליהם.
אז גמני אשמח לתמונות ועצות...

ביתי

משתמש מקצוען
חישוק בכתפיים לא מידי רחב אחרת זה לא נוח
וגם חישוק למטה כמו בשמלת כלה רק יותר קטן
אין לי תמונה להמחשה אבל עשיתי כזה דבר
עצי חיים פשוט לא יוצא יפה כי זה נתקע בפנים כל הזמן
מה שעשיתי רק ברגליים כי עצי החיים למעלה" היו מתחת לכתר"
ברגליים מבד חום ממולא בחומר מילוי

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חישוק בכתפיים לא מידי רחב אחרת זה לא נוח
וגם חישוק למטה כמו בשמלת כלה רק יותר קטן
אין לי תמונה להמחשה אבל עשיתי כזה דבר
עצי חיים פשוט לא יוצא יפה כי זה נתקע בפנים כל הזמן
מה שעשיתי רק ברגליים כי עצי החיים למעלה" היו מתחת לכתר"
ברגליים מבד חום ממולא בחומר מילוי

והילד הסתדר? יכל לשבת?

אסתר ר

משתמש פעיל
בדיוק קבלתי תחפושת של ספר תורה מאמא שלי
זה הולך ככה:
על הגוף בד קטיפה רקום המעיל של הס"ת ולמעלה יש פוליגל בצורת אליפסה עם חור להכניס את הראש מצופה בד קטיפה כמו המעיל ומסביב מה שיורד לכיוון החזה והגב שלוש שורות של פרנזים זהב.
והעצי חיים פשוט בשתי הצדדים של האליפסה עשו חור והשחילו את הידיות של חבל קפיצה הקצר של הילדות מצופות נייר כסף.

מקווה שהובנתי

חולי

משתמש סופר מקצוען
בדיוק קבלתי תחפושת של ספר תורה מאמא שלי
זה הולך ככה:
על הגוף בד קטיפה רקום המעיל של הס"ת ולמעלה יש פוליגל בצורת אליפסה עם חור להכניס את הראש מצופה בד קטיפה כמו המעיל ומסביב מה שיורד לכיוון החזה והגב שלוש שורות של פרנזים זהב.
והעצי חיים פשוט בשתי הצדדים של האליפסה עשו חור והשחילו את הידיות של חבל קפיצה הקצר של הילדות מצופות נייר כסף.

מקווה שהובנתי
אנחנו עשינו במקום פוליגל ספוג, ואז זה גם יציב וגם נוח.

אם תרצי תמונה תשלחי לי כתובת מייל.

פעמוני שלג

משתמש מקצוען
יש לכן רעיון איך לשלב אלמנטים של הכנסת ספר תורה?
הבן שלי ראה את התחפושת ומיד אמר שיהיה לו אמבולנס עם אורות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה