פורים תחפושת בנושא ספרים

רובל חדש

משתמש פעיל
צריכה רעיון מקורי ביותר לתחפושת בנושא ספרים
תנסו להזכר מה הרעיון הכי מקורי שראיתם בנושא הזה!!!
תודה רבה רבה!!!!

ציפורן חודרנית

משתמש פעיל
כשהייתי בכיתה ה' או ו' זה היה הנושא שלנו
מה שאני זוכרת:
- היה זוג שעשו 2 ילדים וצביקה אחד, התחפשו כמו 2 הילדים - לא זוכרת איך קוראים להם... והיה להם צב עם גלגלים על חוט שהם לקחו איתם,
- עוד זוג התחפשו לספר השיאים - אחת היתה האדם הכי גבוה ואחת הכי נמוך. לא זוכרת איך הם עשו את זה
- היתה עוד מישהי שהתחפשה לסבתא שמחה (נראה לי שהדור של היום לא מכירות את היצור...)
אם אני אזכר במשהו נוסף אני אעלה שוב

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצלינו הייתה ילדה שהתחפשה לאקטוברינה בת ישראל הנך - ספר ילדים ישן

LALYS

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תלוי לאיזה גיל.
מכירה מישהי שחיפשה 3 ילדים בנושא ספר.
ילדה בת 7 - תולעת ספרים
ילד בן 5 - סופר סת"ם
ילדה בת 3 - הספר המתוק שלי.

גילול

משתמש מקצוען
כשהייתי ביסודי (זה היה ממש פעם...)
הצוות לא גמר להתלהב מ"ספר התירוצים" מישהי שהתחפשה לצורת ספר ועליו רשמה עשרות פתקים של תירוצים.

ואחת נוספת התחפשה לשולחן ערוך כפשוטו - נשאה עליה שולחן ערוך לסעודה (עשתה חור בתוך כאפה או לא יודעת מה ונכנסה באמצע, זה תלה עליה עם כתפיות)

אמרלד

משתמש פעיל
21 בבית אחד.
הביצוע שראיתי היה ילדה עם מלא בובות קטנטנות עליה וכובע כמו מבנה של בית...
אני מודה- זה באמת לא היה משהו, :rolleyes: אבל הרעיון.....
בית הבובות הורודות מתאים לגיל?
אהה, אולי נחמה ממיסטר פיטר;) יש מצב?...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה