מידע שימושי תחפושות תש"פ

אסתי בראון

משתמש מקצוען
אשמח לרעיון לביצוע יפה- ללא אביזרים לנשיאה
למוכר ממתקים נושנושון בן שנתיים

שיב

משתמש חדש
אשמח לקישורים לשמלות כלה/נסיכה לילדה בת 3.
אם יש לגיל כזה.או שהכל גדול מאד.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אשמח לקישורים לשמלות כלה/נסיכה לילדה בת 3.
אם יש לגיל כזה.או שהכל גדול מאד.
הזמנת שמלת כלה מעלי אקספרס והיא היתה מוצלחת ??אשמח להמלצה ותמונה תודה :)
₪ 25.92 35%OFF | ילדה שמלת שנה החדשה תלבושות ילד שמלות בגדי בנות מסיבת נסיכת Vestidos 5 6 7 8 שנה יום הולדת שמלת חג המולד טבילה
a.aliexpress.com

US $7.98 35% OFF|Girl Dress New Year Costume Kid Dresses Girls Clothes Party Princess Vestidos 5 6 7 8 year birthday Dress Christmas baptism|dress girl|kids dress girlsgirls dress - AliExpress
Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
a.aliexpress.com
a.aliexpress.com

₪ 29.88 31%OFF | 2018 ילדים אלגנטי פרל עוגת נסיכת שמלת בנות שמלות לחתונה ערב מסיבת רקמת פרח ילדה שמלת ילדה בגדים
a.aliexpress.com

US $9.2 31% OFF|2018 Kids Elegant Pearl Cake Princess Dress Girls Dresses For Wedding Evening Party Embroidery Flower Girl Dress Girl Clothes|Dresses| - AliExpress
a.aliexpress.com
a.aliexpress.com

₪ 26.28 34%OFF | נסיכת פרח ילדה שמלת קיץ טוטו חתונה מסיבת יום הולדת ילדים שמלות עבור בנות ילדים תלבושות נער לנשף עיצובים
a.aliexpress.com

US $8.34 32% OFF|Princess Flower Girl Dress Summer Tutu Wedding Birthday Party Kids Dresses For Girls Children's Costume Teenager Prom Designs|Dresses| - AliExpress
a.aliexpress.com
a.aliexpress.com

האמצעית הייתה ממש איכותית, שתי האחרות קצת ניילוניות, לעליונה נפל הפפיון בסוף פורים, התחתונה הגיע אלינו עכשיו ותשמש לפורים. אבל סה"כ אני, והבנות שלי, מרוצות.
אם רוצים שייראה נפוח כמו בתמונות צריך תחתית.

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעונינת לקנות או לשכור תחפושות מושקעותתתתתתתתתת
לגילאי שנתיים וחצי ושנה

מענין אותך ציפס וקולה (אצלי זה היה חלק מסט של חנות פיצה את זה יש לי לגילאים האלה
או שיש לי צבע כתום או צהוב ושמלה לבת מתוק של צבע ורוד בקיצור תחפושת של צבעים זה היה מאוד חמוד (ג"כ חלק מסט ציירות, קופסת צבעים, וצבעים)

אדם קדמון

משתמש פעיל
מחפשת איפה לקנות שמלת כלה לילדה בת 4.
משהו טוב ומושקע שישאר לי גם לבנות הבאות.
מכירות מכירות תחפושות או חנות מוצלחת?

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למכירה חדש לגמרי במחיר עלות, עקב מידה לא מתאימה.
שמלת כלה כולל תחתית מידה 6 -110 ש"ח
ונעליים לבנות מידה 27 (יותר קטן מהמידות בארץ)- 45 ש"ח

0548591479

רכץ

משתמש חדש
מחפשת את הקטנה לבובה, למה אפשר לחפש את הגדול? (בן 4)

מאוישת

משתמש פעיל
הזמנתי את זאת להשנה. הגיעה השבוע. היא ממש יפה ונראית איכותית יחסית, בד מבריק ועבה (שונאת את הערימות טולים המלאכותיות של השמלות תחפושת הפשוטות)
הדבר היחיד הוא שזה מידות גדולות ממש... הזמנתי מידה 4 לילדה בת 4 (אם כי היא באמת קטנה יחסית לגילה)
וזה גדול וארוךךךךךךךך. לדעתי יתאים לגיל 6 ואפילו יותר

את מוכרת את השמלה?
יכולה למדוד לי היקף מותן כדי שאדע איזה מידה להזמין?
תודה

nicky

משתמש מקצוען
את מוכרת את השמלה?
יכולה למדוד לי היקף מותן כדי שאדע איזה מידה להזמין?
תודה
אולי אמכור אותה.. הזמנתי שמלה אחרת יותר זולה, במידה קצת קטנה יותר.. אני מחכה לראות אם היא טובה, אם היא תהיה טובה אמכור את זו.
מדדתי, אני לא כ״כ חזקה במדידות אבל יצא לי שהמותן סה״כ 72 בהיקף (36 ס״מ כל צד מתפר לתפר)
והאורך הכולל בערך 98 ס״מ

רבקי ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מענין אותך ציפס וקולה (אצלי זה היה חלק מסט של חנות פיצה את זה יש לי לגילאים האלה
או שיש לי צבע כתום או צהוב ושמלה לבת מתוק של צבע ורוד בקיצור תחפושת של צבעים זה היה מאוד חמוד (ג"כ חלק מסט ציירות, קופסת צבעים, וצבעים)
אותי מענין צ'יפס וקולה, את יכולה להעלות תמונות?

דין טוב

משתמש פעיל
למכירה חדש לגמרי במחיר עלות, עקב מידה לא מתאימה.
שמלת כלה כולל תחתית מידה 6 -110 ש"ח
ונעליים לבנות מידה 27 (יותר קטן מהמידות בארץ)- 45 ש"ח

0548591479
הזמנתי כזו שמלת כלה, איך היא הגיעה? כמו התמונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה