תחליף לריטלין

אוריאל דיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא שאני מכיר.
הדבר הזה הוא באמת החיסרון היחיד במוצר הזה.
פעם שאלתי אותם למה הם לא שפרים את הטעם והם הסבירו שהצמחים כל כך מרים שאפילו 50% חומרי טעם טבעיים לא הצליחו לשפר את הטעם וזה רק עשה את הטעם יותר גרוע.

ריחיים

משתמש פעיל
לא שאני מכיר.
הדבר הזה הוא באמת החיסרון היחיד במוצר הזה.
פעם שאלתי אותם למה הם לא שפרים את הטעם והם הסבירו שהצמחים כל כך מרים שאפילו 50% חומרי טעם טבעיים לא הצליחו לשפר את הטעם וזה רק עשה את הטעם יותר גרוע.

אולי שיפתחו טבליות?!

אוריאל דיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
טוב, זה אני כבר לא יודע.... :)
עזרתי על סמך ניסיוני האישי, אין לי מושג מה השיקולים שלהם מבחינה מסחרית.
מקווה שעזרתי.

פ.ג.

משתמש מקצוען
עוד לא רואה תוצאות כי רק לפני יומיים קניתי בעקבות ההמלצה פה בפורום.
נותנת לשתי ילדים ששניהם לא מאובחנים אלא מתקשים.
אחד בן 11 מתקשה בקש"ר ובהיפריות ובת 14 מתקשב בקש"ר
נכחה לתוצאות ובלנ"ד אעדכן
מוקדם מידי לחזות השפעות?
אם כן יש השפעה אשמח מאד מאד לשמוע איך ההשפעה על היפריות
תודה וסליחה על הנדנוד המהיר....

אוריאל דיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צריך לשאול את המשתמש ריחיים איזה מוצר הוא קנה לילדים שלו..
לגבי הפיקסולין, יש איזה יום אחד בהתחלה של ניסוי וטעייה כדי למצוא את המינון המתאים, אבל ברגע שמצאת.
זה עובד מיידית.
משפיע תוך 20 דקות ומחזיק לכמה שעות טובות.
יש כאן עוד מישהו שקנה פיקסולין של ננוטבע בגלל ההמלצה שלי בפורום וראה תוצאות טובות?
אם יש מישהו כזה, אשמח שיכתוב בשרשור לתועלת כולם.

ריחיים

משתמש פעיל
קניתי ריכוזית ונתתי בערך שבוע ,
לא יכולה לאמר שראיתי תוצאות מוכחות - כרגע הילד הפסיק לקחת - מתכונת חופש ושום דבר לא מסודר
אני מתכוננת לקנות פיקסולין כי לדברי @אוריאל דיין זה משפיע מיידית ואין לי סבלנות לנסיונות .

חזקי חדד

משתמש פעיל
כל הדיון כמה עולה ריטלין, או אטנט או פוקלין, זה מצחיק את מי שכבר לוקח את זה
כי השיפור במהות הבן אדם כל כך משמעותי שלכסף כבר אין באמת משמעות.

כשאני אישית אובחנתי בגיל מבוגר יחסית כadhd
וניסיתי כמה חודשים של און אנד אוף ריטלין ודומיו.
באותה התקופה עבדתי במכירות במקום כל שהו. והיה הבדל של 40 אלף שח במכירות בין חודש עם הריטלין לחודש בלעדיו. הבוס דאז ידע כבר לזהות ולדרוש את זה...
כך שכלכלית, העלות של הכדור איננה פקטור בהתלבטות בכלל. ויעידו על כך גם שאר לוקחי הריטלין הבוגרים. שאם שכחו את הכדור בבית הם יחזרו גם במונית הלוך ושוב...
כל הדיון כמה עולה ריטלין, או אטנט או פוקלין, זה מצחיק את מי שכבר לוקח את זה
כי השיפור במהות הבן אדם כל כך משמעותי שלכסף כבר אין באמת משמעות.

כשאני אישית אובחנתי בגיל מבוגר יחסית כadhd
וניסיתי כמה חודשים של און אנד אוף ריטלין ודומיו.
באותה התקופה עבדתי במכירות במקום כל שהו. והיה הבדל של 40 אלף שח במכירות בין חודש עם הריטלין לחודש בלעדיו. הבוס דאז ידע כבר לזהות ולדרוש את זה...
כך שכלכלית, העלות של הכדור איננה פקטור בהתלבטות בכלל. ויעידו על כך גם שאר לוקחי הריטלין הבוגרים. שאם שכחו את הכדור בבית הם יחזרו גם במונית הלוך ושוב...

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
@חזקי חדד , אני חושב שעל הודעה כזאת צריך לצרף "גילוי נאות".
יש לך קשר לכותב המאמר? לחברה שמוכרת תחליפי ריטלין?
אתה משתף בנסיון האישי שלך או של הילדים שלך?
או סתם נתקלת במאמר ורצית לזכות את הרבים?
(במקרה האחרון, אני אישית אתייחס לזה באותה אמינות של הקמפיין נגד חיסוני ה5G של כמטריילס)

חזקי חדד

משתמש פעיל
(במקרה האחרון, אני אישית אתייחס לזה באותה אמינות של הקמפיין נגד חיסוני ה5G של כמטריילס)
סתם נתקלתי במאמר, רציתי לשמוע מה יש לאנשים להגיד על זה.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם נתקלתי במאמר, רציתי לשמוע מה יש לאנשים להגיד על זה.
מאמרים בלבד אינם כלי לקבלת החלטות.
כי כמות המאמרים ברשת ומידת החשיפה שלהם תלויה ברצון המפרסמים, ולא בנכונותם.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי שעוקב קצת מה קורה כאן בפורום אמור לדעת ש @חזקי חדד הינו מתנגד אובססיבי לכל דבר שקשור לרפואה קונבנציונלית, אז שלא יסתיר מהציבור את דעותיו ויטען בתום לב מעושה שבמקרה הוא פגש מאמר שקרץ לו ועניין אותו לדעת מה הציבור חושב על זה.

אין ברירה אלא להתריע במעט אגרסיביות.
מספיק שתמים אחד ילך אחרי עצותיו המתחכמות וינזק מזה, בכדי להתריע כבר מעכשיו לא התפתות אחר דיבוריו, לא בעניני קורונה ולא בשאר עיניינים.

שמרו על עצמכם, ובכך מקרה התייעצו עם המומחים לא עם כל מיני "חזקים מחודדים" או כל כינוי אחר בפורום.

חזקי חדד

משתמש פעיל
מי שעוקב קצת מה קורה כאן בפורום אמור לדעת ש @חזקי חדד הינו מתנגד אובססיבי לכל דבר שקשור לרפואה קונבנציונלית, אז שלא יסתיר מהציבור את דעותיו ויטען בתום לב מעושה שבמקרה הוא פגש מאמר שקרץ לו ועניין אותו לדעת מה הציבור חושב על זה.

אין ברירה אלא להתריע במעט אגרסיביות.
מספיק שתמים אחד ילך אחרי עצותיו המתחכמות וינזק מזה, בכדי להתריע כבר מעכשיו לא התפתות אחר דיבוריו, לא בעניני קורונה ולא בשאר עיניינים.

שמרו על עצמכם, ובכך מקרה התייעצו עם המומחים לא עם כל מיני "חזקים מחודדים" או כל כינוי אחר בפורום.
טוב שכתבת את ההודעה הזו, מעתה כל התמימים לא יקשיבו לעצות הרעות שלי, כיון שהתרעת מעט באגרסיביות.

מירי חן

משתמש פעיל
וד לא רואה תוצאות כי רק לפני יומיים קניתי בעקבות ההמלצה פה בפורום.
נותנת לשתי ילדים ששניהם לא מאובחנים אלא מתקשים.
אחד בן 11 מתקשה בקש"ר ובהיפריות ובת 14 מתקשב בקש"ר
נכחה לתוצאות ובלנ"ד אעדכן
יש תוצאות מהריכוזית?

אוריאל דיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בהקשר לאותו נושא, מעדכן עבור הירושלמים שבינינו שקניתי שבוע שעבר את המוצר עבור הבן שלי בחנות אחרת מזאת שאני קונה בה בדרך כלל, שנקראת 'בדרך הטבע' שנמצאת ברח' יואל מול ישיבת 'אור החיים' והמוכר, אף על פי שתפקידו למכור - סיפר לי ניסים ונפלאות על המוצר הזה. הוא טען שהוא מוכר עשרות ממנו בחודש ואנשים מרוצים ממנו מאד.
אני לענ"ד כל זמן שהרבה לא מתלונן והילד ממשיך לקחת כי הוא בטוח שזה עוזר לו, מי אני שאתנגד...
אז אני קונה בכל חודש את המוצר כבר תקופה ארוכה.
אבל נראה מדברי המוכר שזה עזר להרבה אנשים וגם אני ראיתי באופן מוחשי שהילד היה הרבה יותר רגוע.
אשמח לשמוע האם למשתמש ריחיים גם היו תוצאות טובות

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בהקשר לאותו נושא, מעדכן עבור הירושלמים שבינינו שקניתי שבוע שעבר את המוצר עבור הבן שלי בחנות אחרת מזאת שאני קונה בה בדרך כלל, שנקראת 'בדרך הטבע' שנמצאת ברח' יואל מול ישיבת 'אור החיים' והמוכר, אף על פי שתפקידו למכור - סיפר לי ניסים ונפלאות על המוצר הזה. הוא טען שהוא מוכר עשרות ממנו בחודש ואנשים מרוצים ממנו מאד.
אני לענ"ד כל זמן שהרבה לא מתלונן והילד ממשיך לקחת כי הוא בטוח שזה עוזר לו, מי אני שאתנגד...
אז אני קונה בכל חודש את המוצר כבר תקופה ארוכה.
אבל נראה מדברי המוכר שזה עזר להרבה אנשים וגם אני ראיתי באופן מוחשי שהילד היה הרבה יותר רגוע.
אשמח לשמוע האם למשתמש ריחיים גם היו תוצאות טובות
על איזה סוג אתם מדברים?

אוריאל דיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
דיברנו על מוצר שנקרא פיקסולין, תחליף טבעי לריטלין לבעיות ADHD

גילגולונת

משתמש מקצוען
הבנתי שבפוקלין יש שני סוגים, כדורים לבליעה וקפסולה שניתן לשפוך את החומר למאכל, יודע מה ההבדל ביניהם? גם מבחינת עלות (הבנתי שזה נורא יקר) וגם מבחנית ההשפעה
[/QUOTE]
במה הפוקולין טוב יותר מהאחרים? ומה זה יקר?
אשמח אם מישהו יוכל להרחיב.
עשרה שקלים לכדור.
זה ללא תופעות לוואי כמעט
חוץ מחוסר תיאבון מינורי ולא קיצוני
וכמעט אין ריבאונד

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מישהו ניסה בקשר לקש"ר את הנוירופידבק לסוגיו?
כן, וגם דיברתי עם הרבה הורים ובוגרים שהתנסו.
ולדעתי האישית (אני חייב להוסיף את זה כדי לא לחטוף מהם תביעה) אחיזת עיניים אחת גדולה. ולדעתי האישית יש להם אחריות גדולה לכך שאנשים נמנעים מריטלין, ולדעתי האישית הם אחראים להמון נושרים ולאחוז תפוסה גדול בבתי הסוהר ובבתי הקברות למתאבדים. ולדעתי האישית בלבד, העיתונים שמפרסמים אותם זה אותם עיתונים שיפרסמו הלוואות של השוק האפור, או של קרקעות על הירח, או פירמידות למיניהן.
אבל זו דעתי האישית בלבד....
ולדעתי האישית זו הודעה חשובה מאוד מאוד, אם היה לי אתר היא הייתה בהום פייג'

וכ"כ מרענן לקרוא את ההודעה הזו שנכתבת לשם שמים, אחרי כל שטף הפרסומות ל*** **** ****, שלדעתי האישית והבלתי מבוססת והוכו' וכו', הם ממש נוכלות, שבמקרים רבים חמורה יותר מפירמידות על הירח, שכן היא מסכנת לאנשים את כל ההצלחה שלהם בחיים, ולא "רק" כסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה