תחליף לריטלין

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כל הדברים שכתבתם פה הם צריכים מרשם רופא?
כי אני צריכה למחר....

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש לי דודה שמוכרת אלוורה והיא מוכרת תרסיס טבעי ואני מכירה כמה שלוקחים במקום ריטלין ועוזר נורא אני בעצמי כנראה אתן לבן שלי שנה הבאה .......אם תרצו יותר פרטים אברר
אצלי ניתן להשיג את הכדורים האלה
הם מעולים עם המון סיפורי הצלחה
050-4123036

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
נשאלתי בפרטי ,הענה פה על המוצר שלנו
העתקתי מהאתר האמריקאי כשמתורגם לעברית
קידום בהירות נפשית, מיקוד ובריאות קוגניטיבית כללית

• כולל Cognizin® צורה קלינית של סיטיקולין
• תומך בבהירות מחשבתית
• מסייע במחשבה מאורגנת
• עוזר להעלות מיקוד וריכוז
• מספק תמיכה תזונתית לקשב ואנרגיה במוח
• תומך בתפקוד קוגניטיבי
• תומך סינתזה ותיקון של DNA במוח

בחברה המהירה שלנו, מרובת המשימות, נראה שיש יותר מה ללהטט מאי פעם. צריך שכל חד, זיכרון מעולה ומיקוד חד כתער כדי להתמודד עם כל מה שנזרק בדרך שלך. מה אם היה משהו שאתה יכול לקחת כדי לשפר את הבהירות המנטלית שלך ולעזור לך להישאר על כל מה שהחיים דורשים? עכשיו יש עם Forever Focus™.

Forever Focus כולל תערובת מדעית של צמחי מרפא וויטמינים הידועים כמגבירים את המודעות המנטלית. הוא משתמש ב-Cognizin®**, צורה קלינית של סיטיקולין, שהיא חומר תזונתי שכבר נמצא במוח, התומך בתפקוד קוגניטיבי, מיקוד נפשי ותשומת לב.

Forever Focus™ מיוצר גם עם תמצית בקופה שנלקחה מעשב המשמש ברפואה האיורוודית המסורתית, בעל תכונות אדפטוגניות המעודדות זיכרון ותשומת לב.

מאמינים כי תמצית Huperzia serrata עוזרת באופן טבעי לתמוך במיקוד, תשומת לב ובריאות קוגניטיבית כללית. בנוסף, ויטמין B12 ו-B6 ידועים ביכולתם לסייע בהפחתת עייפות.

מי צריך לקחת את Forever Focus™? אנחנו לא יכולים לחשוב על מישהו שלא ירוויח מהשילוב הנהדר הזה של מרכיבים מחזקים את המוח. התלמידים יכולים לתמוך במאמצים האקדמיים שלהם על ידי קידום מיקוד, ריכוז ואנרגיה במוח. ספורטאים יאהבו גם את המוצר הזה כדרך בטוחה לשפר את הכושר הגופני ויכולת האימון לשגרת אימון מועצמת.

אנשי מקצוע יכולים להשתמש ב-Forever Focus™ כדי לעזור לשפר את הפרודוקטיביות במקום העבודה הודות למרכיבים הידועים כתמיכה בערנות נפשית ובזיכרון. מבוגרים וקשישים פעילים כאחד יכולים להפיק תועלת מהנוסחה המתקדמת שלנו לתמיכה במיקוד, בתפקוד קוגניטיבי ובבהירות מנטלית.

אם אתה מחפש לקחת אחריות על היום שלך, הפוך את Forever Focus™ לחלק מאורח החיים הבריא שלך כדי לעזור לך להישאר חד וממוקד.

הצהרות אלו לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות. מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה.
יותר ?
050-4123036

יראת

משתמש מקצוען
אני מעל גיל 40, מעולם לא חשבתי על בעיות קש"ר בקשר אלי או לאי מי מילדי.
אבל כעת ממש נשמע לי טוב לנסות ריטלין:
1) מחפשת בנרות משהו שיפחית לי תיאבון
2) באמת קשה לי להתרכז בעבודה
3) אני מתקשה בלימוד נהיגה

אני לא בעניין ללכת לנוירולוג וכד'. רופא משפחה יכול לכתוב ריטלין או אטנט?
יש מה להפסיד מלנסות? חייבים אבחון?

יצחק77

משתמש מקצוען
אני מעל גיל 40, מעולם לא חשבתי על בעיות קש"ר בקשר אלי או לאי מי מילדי.
אבל כעת ממש נשמע לי טוב לנסות ריטלין:
1) מחפשת בנרות משהו שיפחית לי תיאבון
2) באמת קשה לי להתרכז בעבודה
3) אני מתקשה בלימוד נהיגה

אני לא בעניין ללכת לנוירולוג וכד'. רופא משפחה יכול לכתוב ריטלין או אטנט?
יש מה להפסיד מלנסות? חייבים אבחון?
ממש ממש לא
אסור לקחת ריטלין ללא אבחון מקיף
בפרט אם אתה בגיל 40+ ויש נטיה להשמנה יתכן שיש גם סתימות עורקים שעדיין לא ניכרים
ריטלין אינו פתרון קסם יש לו השפעה על מגוון מערכות בגוף כולל הפרעת קצב
קודם כולל כדאי מאד לעשות ברור רפואי להתחיל בבדיקות דם פשוטות
חסר בברזל גם גורם לירידה בריכוז !
2. בדיקת אקו לב פשוטה בדיקת מאמץ
3. אבחון תעסוקתי יתכן שאתה בעבודה לא מתאימה שמשעממת אותך עבודה בתחום אחר יכולה לאתגר אותך ומלאות באנרגיה
4. פעילות גופנית פשוטה 3 פעמים בשבוע + כמה דקות כל בוקר יכולה לשפר פלאות
אם כל זה לא עזר אבחון קשב מקצועי והתאמת תרופה מתאימה בדיוק לצרכים שלך
בהצלחה!
נעריך אם תשתף מה עשית ומה עזר לך לתועלת הכלל

פיר

משתמש סופר מקצוען
אנחנו ניסינו לבן שלנו כמעט כללללללללללללל התרופות (ריטלין, אטנט, פוקלין וגם אטומיק!!!!!!)
הבעיה אצל הרבה ילדים היא שתרופות עושות להם תופעות לוואי, כגון חרדתיות יתר, שמתבטא בעיקר בחרדה חברתית, הילד הופך פתאום למופנם ביותר ובקושי מגיב ומתעניין בסביבה, יושב בכיתה כמו עציץ(לא הגזמה בכלל) והקטע הוא שלפעמים בהתחלה זה נראה שהתרופה מועילה, רק אחרי תקופת מה פתאום ובהדרגה התופעות מופיעות, גם התופעה הנ"ל גם כמובן חוסר תיאבון וחוסר עניין בכלל, מלא מלא תיקים ושלא תדעו..... המון המון עגמת נפש להורים, אלה דברים שחייבים לעקוב אחריהם, כמובן לא להחליט לבד וכל הזמן להיות במעקב אצל רופא מומחה שמתמצא (אבל באמת מתמצא!!!) אלה הם דברים שמצריכים ניסוי וטעייה, חשוב מאד להדגיש שזה מאד מאד אינדבידואלי, הסטטיסיקה מוכיחה שאצל רוב הילדים זה עובר חלק ללא בעיות!!! אבל בכל זאת כדאי מאד להיות עירניים
היום אנחנו נותנים לילד שלנו ויטמינים טבעיים וב"ה אנחנו רואים פלאים ב"ה והילד ממש חזר לעצמו!! כמו"כ יש שיפורים מאד ניכרים בתהליכי הלמידה והיכולות בכל התחומים.
אפשר לשאול מה אתם נותנים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה