מדריך תזכורות לכל המשתמשים הצעירים - הקפצת אשכולות אסורה

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
חברי הקהילה היקרים,
הקפצת אשכולות,
כלומר, פרסום הודעה באשכול שההודעה האחרונה בו פורסמה לפני חצי שנה או יותר,
הינו אסור על פי כללי הקהילה.

משתמש שיקפיץ אשכול, נאלץ להרחיקו לזמן קצוב מהקהילה.
בתקווה להתחשבות.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אם כבר נפתח אשכול בנושא, אז אחת ולתמיד-
מה הבעיה בהקפצת אשכולות ישנים?

כמובן שאין כוונתי לאשכולות שאינם רלוונטים כמו הצעות עבודה/ תמחור וכו

אלא להקפצות של עבודות יפות של משתמשים שאולי חלק מחברי הפורום לא נחשפו אליהם כשפורסמו בעבר
וכעת בסך הכל קיבלו הזדמנות שניה...

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
קודם אקדים ואומר שזהו כלל שנהוג בכמעט כל פורום, בפרט המקצועיים שבהם.

אשמח להסביר:
כמשתמש נכנס לפורום הוא מצפה שההודעות תהיינה רלוונטיות, שהמשתמשים יהיו אנשים שנוכחים בפורום, ושנושאים שעליהם מדברים באשכולות, יתאימו בערך לתקופה.
אם יש פער של זמן, ופתאום מישהו מפרסם הודעה, הכל נהיה מבולבל. נושאים לא רלוונטיים, זמינות לא קיימת, והתנגשויות בין המציאות לבין האשכול קורות בכמויות.
על כן, כדי לאפשר חווית משתמש מסודרת, נאסרה ההקפצה.

אם מישהו ממש מתפעל מעבודה ישנה,
אפשר בשמחה לפתוח אשכול חדש, ובו לכתוב: היי, תראו, מצאתי עבודה ישנה והיא ממש מהממת בעיני. או דיון שאני חושב שאפשר להמשיך כאן. כך, מי שנכנס לאשכול הישן, יודע בבירור שהדיון בו הוא מיושן, וחלקו לא רלוונטי.

תודה על ההבנה, והמשך שימוש נפלא במערכת.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
קודם אקדים ואומר שזהו כלל שנהוג בכמעט כל פורום, בפרט המקצועיים שבהם.

אשמח להסביר:
כמשתמש נכנס לפורום הוא מצפה שההודעות תהיינה רלוונטיות, שהמשתמשים יהיו אנשים שנוכחים בפורום, ושנושאים שעליהם מדברים באשכולות, יתאימו בערך לתקופה.
אם יש פער של זמן, ופתאום מישהו מפרסם הודעה, הכל נהיה מבולבל. נושאים לא רלוונטיים, זמינות לא קיימת, והתנגשויות בין המציאות לבין האשכול קורות בכמויות.
על כן, כדי לאפשר חווית משתמש מסודרת, נאסרה ההקפצה.

אפשר בשמחה לפתוח אשכול חדש, ובו לכתוב: היי, תראו, מצאתי עבודה ישנה והיא ממש מהממת בעיני. או דיון שאני חושב שאפשר להמשיך כאן. כך, מי שנכנס לאשכול הישן, יודע בבירור שהדיון בו הוא מיושן, וחלקו לא רלוונטי.

תודה על ההבנה, והמשך שימוש נפלא במערכת.
מסכים לגמרי. כל הקפצה של אשכול אגדי מקפיצה לי את הלב, שאולי בכל זאת נוסף פרט משמעותי באשכול, כשבתכלס נוספה התגובה "איזה מאמיי"..

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה דעתך, רבי @אבימי , פשוט לנעול כל אשכול חצי שנה לאחר שהסתיימה כתיבתו?
במקום לסבך אנשים בפלילים:( :( :( :(
אני מאמין שאפלו לא מסובך לתכנת את האתר לזה מראש.
הייתי מציעה לניק @ניהול האתר לבצע את זה בהגדרות האתר עצמו, לנעול אשכולות שגילם מעל חצי שנה או לנעול אופציית תגובות לניקים חדשים באשכולות ישנים.

פוזה גרף

משתמש מקצוען
נראה כך שפרוג לא מעודדת משתמשים חדשים.
חבל.
תקרא שוב

ציטוט:
אפשר בשמחה לפתוח אשכול חדש, ובו לכתוב: היי, תראו, מצאתי עבודה ישנה והיא ממש מהממת בעיני. או דיון שאני חושב שאפשר להמשיך כאן. כך, מי שנכנס לאשכול הישן, יודע בבירור שהדיון בו הוא מיושן,

תתחדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה