דרוש מידע תושבי מודיעין עילית-- הכונו לפקקי ענק בכל ערב החל מהשעה 22:00

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברור לי שבתוך בני ברק שמחה והמולה. אחוז גדול של אברכים, לא צריכים לקום מוקדם. אבל כביש 4 הסמוך אליה די ריק בין 22:00 ל-00:00. והרי מתישהו צריכות עבודות להתבצע, לכן אם מודיעים מראש אנשים היכולים יקדימו את נסיעתם במקצת, ואלה שלא יכולים יאלצו להמתין כמה דקות.
בונדבר מספרים -

אם ביום רגיל בשעה רגילה כגון 6 בערב מחכים כ20-25 דקות בפקק,
בשעה עמוסה כגון 4, או ערב 22:00 בין חצי שעה ל40 דק',

אז כשמדברים על לעשות נתיב אחד, זה אומר להכפיל את זמן ההמתנה.
אם למדתי חשבון טוב בבית הספר זה אומר שמחכים בין שעה לשעה וחצי -
אני חס ושלום לא מתלוננת,
גם מאוד מאוד מאוד רוצה שירחיבו את הכביש,
חושבת שזה הלגיטימי שאנשים יצטרכו להפסיד שמות וחתונות לרגל הרחבת אמות בארץ ישראל,

ומייד כמובן חושבת על הרווח הכספי הטמון בדבר...
נראה לי אני בונה כמה יחידות אירוח בצומת שילת....
אני יגרוף מליונים...

אגב בעבודות הבניה האחרונות ירדנו מהאוטובוס בצומת שילת, הלכנו ברגל עד חשמונאים שם עלינו על אוטובוס,
הגענו הבייתה הילדים התארגנו לשינה, הלכנו עשינו קניות ביש, חזרנו, כשירדנו מקו 4 ראינו את האוטובוס ממנו ירדנו...
באמת אטרקציה קצרה במיוחד...
סורי על ההשתפכות

זושא כץ

משתמש מקצוען
אתמול זה התחיל אורחי החתונות נתקעו בפקקים
לא כדאי להגיע לחתונה במודיעין עילית באזור השעה 22

אני וביתי

משתמש מקצוען
אגב, ישנם ארבעה אולמות במודיעין עילית:
נוף עילית
גן ההדסים
נאות השמחה
היכל הנגינה
ברחוב שלמה המלך יש 13 אולמות חתונה עוד 3 של בר מצוות /אירוסין והכל עם נתיב נסיעה אחד חסום לסירוגין מה עושים עסק משני נתיבים חסומים לסירוגין.

פוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אתמול זה התחיל אורחי החתונות נתקעו בפקקים
לא כדאי להגיע לחתונה במודיעין עילית באזור השעה 22
לא היו אתמול שום פקקים, ושום עבודות (אולי בגלל הגשם..)
אתה אומר את זה בידיעה?

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא היו אתמול שום פקקים, ושום עבודות (אולי בגלל הגשם..)
אתה אומר את זה בידיעה?
אולי בגלל התאונה!!!! היה לוויה!!!
זו סיבה ממשית להתחשב כפי הנראה ולא לעכב אותה!!!

RUSI10

משתמש מקצוען
ברחוב שלמה המלך יש 13 אולמות חתונה עוד 3 של בר מצוות /אירוסין והכל עם נתיב נסיעה אחד חסום לסירוגין מה עושים עסק משני נתיבים חסומים לסירוגין.

עושים עסק מכיוון שעם כל הכבוד, ובשונה מרחוב שלמה המלך, שהוא רחוב אחד בבני ברק, הכביש המדובר הוא כביש הגישה היחיד שמוביל לעיר הגדולה ק"ס.
וזה אומר שבל פעם כשסוגרים נתיב אחד - ונותנים לתנועה שממול לזרום - זה לא 5 דקות לחכות מהקצה, זה לפחות 105 דקות. רק כדי לחזור הביתה. וזה חוץ מהפקקים הרגילים והמתסכלים שנוצרו בגלל ישוב קטן שנמצא על הדרך (חשמונאים)

ובאמת הכביש הזה הוא מחדל נורא!. אם קורה חו"ח משהו - אין איך לחלץ אנשים מהעיר!!!.

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
חברה - משהו פה לא נורמלי!!!
אם הכביש פקוק וצר אז כל היום מתלוננים על הכבישים , הפקקים והתשתיות....
סוף סוף מנסים לפתור את הבעיה - וגם כאן מתלוננים??
משהו פה לא ברור...

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הבעיה המרכזית היא שב-7 שנים האחרונות היו פעמיים עבודות בכביש הזה, עם עיכובים משמעותיים. ותכל'ס לא הוסיפו נתיבים! -רק גדר הפרדה...
ואנשים מתוסכלים, כי מכל העבודות הללו לא יוצא שום דבר!.

ואני מצטרף לחשש שמא אם חלילה יקרה איזה אסון, ולא תהיה גישה לעיר. רח"ל.

דיו וקסת

משתמש מקצוען
ויש פה עוד משהו מתסכל.
לפני כמה שנים הוסיפו בכניסה לחשמונאים כיכר לטובת תושבי חשמונאים (יישוב קטן המונה כ-550 משפחות).
הכיכר הזו היא אחד הגורמים העיקריים לעיכובים ולפקקים מהם סובלים למרבה האבסורד גם תושבי חשמונאים.
מה שצריך לעשות הוא לבטל את הכיכר ואיתה את האפשרות לפנות מכביש 446 לחשמונאים (מכיוון הנסיעה אל מודיעין עילית). יתכבדו 550 המשפחות וימשיכו לנסוע עוד כמה מאות מטרים, להסתובב בכיכר שאחרי הפניה למודיעין עילית ולהיכנס ליישוב מהעבר השני של הכביש (מכיוון הנסיעה ממודיעין עילית).
אחרי הכל מודיעין עילית היא עיר בת כ-75 אלף תושבים ואין היגיון שכולם יסבלו בגלל יישוב קטן שרוצה קיצור דרך על חשבון הזרימה של התנועה.
לגבי הנסיעה מחשמונאים למודיעין עילית, צריך לעשות רמזור חכם שפעיל רק כאשר יש תנועה.

מי שלא מכיר את האזור, שלא ינסה אפילו להבין על מה אני מדבר;)

RUSI10

משתמש מקצוען
חברה - משהו פה לא נורמלי!!!
אם הכביש פקוק וצר אז כל היום מתלוננים על הכבישים , הפקקים והתשתיות....
סוף סוף מנסים לפתור את הבעיה - וגם כאן מתלוננים??
משהו פה לא ברור...

זהו, שהם לא באמת מנסים לפתור את הבעיה.... (מניסיון עגום!!!!!)

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
היום שמעתי מכיוון של חבר מועצה בעיר (אני לא יודע אם זה מוסמך), שמשרד התחבורה לא מסכים לשפץ את הקטע של 446 שילת-מודיעין עילית, בלי לשפץ את ההמשך.
ובשביל שיפוץ של כל 446 (שממשיך הרבה ק"מ אחרי מודיעין עילית) צריכה להיות הסכמה מלאה של כל ראשי המועצות שהכביש עובר בסמיכות אליהם, וזה כנראה (כמעט) בלתי אפשרי. -כך לדברי חבר המועצה...

ezra1989

משתמש פעיל
על 446 יש את מועצות מטה בנימין ומודיעין עילית.
שניהם נלחמים להרחיב את הכביש.

שוואנץ

משתמש חדש
התושבים צריכים לדרוש פתיחה של נתיב נסיעה דרך מתתיהו! הדבר יפתור את כל הבעיה!!!
שיבושי התנועה העיקריים יהיו בקטע מחשמונאים למודיעין עילית.
פתיחה של כביש למתתיהו תוסיף עוד נתיב ותפתור את הסיפור
אולי מכאן פניה ל'סדומיים'? השכנים ממתתיהו.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
לאחרונה פתוח משם די הרבה
ואין סיכוי שזה ייפתח לתמיד בצורה רשמית. אמריקאי נשאר אמריקאי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה