עזרה תוציאו את הוופלים המצופים מחוץ לחוק

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ככל הנראה לאחרונה היה מבצע היסטרי על וופלים מצופים. אחרת איך אפשר להסביר את התופעה בה ילדותי שבות מהגן שבוע אחר שבוע מצוידות בממתק הנוראי הזה.

ולא, אני לא הולכת לקטר על ערכיו התזונתיים הדלים של הוופל, חתיכת גוש מרגרינה מצופה צמקאו שכמותו, אלא על הלכלוך האיום שהוא מייצר. שובל של פירורים חומים, דביקים ועכורים הצונח על הרצפה שקרצפתי במו גבי הדאוב, מתייבש תוך שנייה ואז צרך לגרד אותו והוא משאיר סימן. ממש מעשי ידי עולים באש ובנותי אומרות שירה בפה מלא וופל.

הוא הדין לגבי שקיות החטיפים המיניאטוריות,כמה קטנות ככה מלכלכות. והאבקה הנוראית של התססנים על שלל מוטציותיה - בקשית, שקית או מכל פלסטי קטן בצורת פרי. או המקל סבא. ריבונו של עולם, למה? למה לחלק אותם? ובייחוד בימי שישי?

תעשו טובה לאנושות ותשלחו עם הילד שלכם טופי או ממתק דומה, אני לא בקיאה בסוגי הממתקים הקיימים אבל המגוון כידוע עצום ורב - קטן, נאכל מהר ומה פחות מלכלך.

ולמזהירה, ובעיקר לנזהרים, שלומים תן כמי פוליוויקס נקיים ובשומים.

לילי 1

משתמש מקצוען
אצלינו היה מבצע כנראה על וופלים בעטיפה אישית לא מצופים וליהודים אורה

לגבי הסוכר-זה שמגיע בתוך פרי מפלסטיק- שופכת את הרוב לפח (אבל גם לכביש הכי קרוב לגן יעבוד). הילדים עוד לא עלו על זה.

רוצה לציין לשבח את חברות החטיפים שמקטינות עוד ועוד את האריזות, כה לחי

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ככל הנראה לאחרונה היה מבצע היסטרי על וופלים מצופים. אחרת איך אפשר להסביר את התופעה בה ילדותי שבות מהגן שבוע אחר שבוע מצוידות בממתק הנוראי הזה.

ולא, אני לא הולכת לקטר על ערכיו התזונתיים הדלים של הוופל, חתיכת גוש מרגרינה מצופה צמקאו שכמותו, אלא על הלכלוך האיום שהוא מייצר. שובל של פירורים חומים, דביקים ועכורים הצונח על הרצפה שקרצפתי במו גבי הדאוב, מתייבש תוך שנייה ואז צרך לגרד אותו והוא משאיר סימן. ממש מעשי ידי עולים באש ובנותי אומרות שירה בפה מלא וופל.

הוא הדין לגבי שקיות החטיפים המיניאטוריות,כמה קטנות ככה מלכלכות. והאבקה הנוראית של התססנים על שלל מוטציותיה - בקשית, שקית או מכל פלסטי קטן בצורת פרי. או המקל סבא. ריבונו של עולם, למה? למה לחלק אותם? ובייחוד בימי שישי?

תעשו טובה לאנושות ותשלחו עם הילד שלכם טופי או ממתק דומה, אני לא בקיאה בסוגי הממתקים הקיימים אבל המגוון כידוע עצום ורב - קטן, נאכל מהר ומה פחות מלכלך.

ולמזהירה, ובעיקר לנזהרים, שלומים תן כמי פוליוויקס נקיים ובשומים.

חחח.
את כותבת טוב.
מצטרפת להצבעה בעד החוק שלך.

נסחבתי היום בחום השמש עם שני הקטנים מהגן. הילדה אוכלת את המצופה הנמרח הזה, מתלכלכת, מלקקת אצבעות, מעבירה לי את העטיפה הנוזלת ו'תוקעת' אותי איתה (לא היה פח בכל הסביבה).
מה חטאנו, ריבונו?
ולמה שלא יאכלו את ה%$^%$ הזה בגן? אה, כי לא רוצים שהן ילכלכו את הגן?

תצויין לשבח גננתנו היקרה, שבמסיבת אותיות השבוע ביקשה שכל אחת תביא משהו לפי אות.
כבר דמיינתי 30 ממתקים באותיות שונות ומשונות נבלעים בפיה הקטן של בתי, ונחרדתי. עד שהתברר שצריך להביא פריט לארוחה המשותפת - ו*לא* ממתק. ב"ה.

הקטן בן השנה, אגב, ישב עם רעיו בקבלת שבת בגן, וכירסם צ'יטוס.
כל פעם אני מביעה מורת רוח מהרעיון, וכל פעם אומרים לי ש'זה רק פעם בשבוע, וכל אחד מקבל רק כמה חתיכות'...
והנה עכשיו הוא פולט פליטות כתומות ומגעילות בלי הפסקה. בשביל מה הזבל הזה בשביל מההההההההה?

secret

משתמש סופר מקצוען
תעשו טובה לאנושות ותשלחו עם הילד שלכם טופי או ממתק דומה
הטופי לא פחות מגעיללל
ואם יוציאו אותו מחוץ לחוק אני אצביע גם נגד הוופלים...

תכל'ס כשלילדה שלי בגן יש יומולדת היא הכי רוצה את התרנגולים האדומים הדוחים על מקל...
שלא אקנה לה??

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
תכל'ס כשלילדה שלי בגן יש יומולדת היא הכי רוצה את התרנגולים האדומים הדוחים על מקל...
הלקקנים הכי גרועים! אלוקים אדירים זה לא נגמר לעולם גם אם כל המשפחה מתנדבת להצטרף ללקקיאדא, וזה נדבק לכל מקום, ומזמין נמלים ושאר מרעין בישין
אני בעד פרס מהכל בשקל! מי איתי?

תגובתי

משתמש מקצוען
ותשלחו עם הילד שלכם טופי
אני כרופא שיניים מצטרף! אבל טופי גדול ודביק שמוציא את הסתימות מהשיניים ומספק לי פרנסה בשפע :p:p
ובערב פסח מוצאים את השאריות מודבקים בתחתית השולחן והכסאות

מירי456

משתמש מקצוען
דווקא מכל הפעקאלך שהבן שלי מקבל בחיידר (חלאקה כל שבוע - שבועיים)
אני הכי שמחה שיש וופל
כי זה הדבר היחיד שהוא מיד מעיף ונותן לקטן
ולמה?! כי כבר נמאס לו, בכל פעקאלע יש וופל מצופה (של בר טיב...)
ולשמחתי גם הקטן כבר לא מתלהב, הוא קלט שזה הממתק הכי פחות שווה אם נותנים לו אותו בכזו קלות...:p

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אני כרופא שיניים מצטרף! אבל טופי גדול ודביק שמוציא את הסתימות מהשיניים ומספק לי פרנסה בשפע :p:p
ובערב פסח מוצאים את השאריות מודבקים בתחתית השולחן והכסאות

אתה זה שמממן לרשתות את המבצעים על הטופי או כל ממתק אחר?
והיום אצל הבת שלי בגן חידוש 'שתי אמא של שבת'...
לא הספיק להם הלכלוך של אחד..
אז אבקת סוכר + ציפס... והילדה אוכלת אותו יחד..

תגובתי

משתמש מקצוען
אתה זה שמממן לרשתות את המבצעים על הטופי או כל ממתק אחר?
והיום אצל הבת שלי בגן חידוש 'שתי אמא של שבת'...
לא הספיק להם הלכלוך של אחד..
אז אבקת סוכר + ציפס... והילדה אוכלת אותו יחד..
לא! כנראה זה הההסתדרות לרפואת שיניים בישראל פועלים בעניין אגב הפרנסה של רופאי השיניים זניח בעניין מי שעושה את הכסף הגדול מממתקים הם יצרני המונוסודיום גלוטמט

shirdvona

משתמש פעיל
לפי דעתי, צריך להוציא את כל הממתקים האילו מחוץ לחוק!!!
מה הבעיה לקנות משהו נחמד בהכל בשקל?
אז נכון שזה בדרך כלל לא מספיק להגיע הביתה בשלום (כי נשבר בדרך) אבל הנזק הזה שווה יותר מכל נזק בריאותי אחר...

sariw

משתמש פעיל
כל יום שישי אותו סיפור.
אני מנקה, והם חוזרים ואחרי דקה- שתיים, הרצפה זרועת פירורים, החלונות שלפני שניה הברקתי, דביקים ושומניים, עד שאני תוהה אם לא עדיף לוותר על השטיפה...
חלק מהחוק- רק ממתקים שנגמרים בדרך מהגן אל הבית!!!

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
רוצה לציין לשבח את חברות החטיפים שמקטינות עוד ועוד את האריזות, כה לחי
אל תחשבי שהחברות חושבות עלינו... הם בסך הכל עושים עלינו סיבוב. מקטינים את האריזה והמחיר נשאר אותו דבר!!!!
לפני כמה חודשים 'שוגי' הורידו את הכמות מ 6 ל 8 בחבילה והמחיר נשאר אותו דבר!!
הצעת יעול שיחלקו גזר ותמרים לממתק שבת
צימוקים, פירות יבשים.
מכירים את הקופסאות האדומות של הצימוקים? (בערך גודל של קופסת גפרורים)
יש את זה באירופה, שם זה רשמית ממתק, וזה טעיםםםםםםםם.
(נ.ב. שנים לא היה לי את זה, יש את זה בארץ?)

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לפי דעתי, צריך להוציא את כל הממתקים האילו מחוץ לחוק!!!
מה הבעיה לקנות משהו נחמד בהכל בשקל?
אז נכון שזה בדרך כלל לא מספיק להגיע הביתה בשלום (כי נשבר בדרך) אבל הנזק הזה שווה יותר מכל נזק בריאותי אחר...

את מודעת לזה שפרס בשקל עולה הרבה יותר מממתק??
כפול כמה פעמים בשנה לכל ילד זה יוצא סכום נכבד.
ולאמא של החתן/ כלת היומולדת או השבת לא ממש אכפת מהשיניים של ילדי הגן, והיא לא תוציא על בריאותם עוד כסף.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מכירים את הקופסאות האדומות של הצימוקים? (בערך גודל של קופסת גפרורים)
יש את זה באירופה, שם זה רשמית ממתק, וזה טעיםםםםםםםם.
(נ.ב. שנים לא היה לי את זה, יש את זה בארץ?)

אם יש למישהו למכור לי- אני אשמח לקונטיינר שלם.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה