עזרה תוציאו את הוופלים המצופים מחוץ לחוק

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח להחכים...
איך ואיפה מגדלים כזה ילד?
הוא פשוט מעדיף מלוח על מתוק, וזה התוצאה סופית.
לא שהוא לא אוכל ממתקים, ושהוא לא מתלהב.
אבל מעדיף אוכל מבושל על יוגורט, וירקות על ממתקים.
(דומה למשהו, זה בגנים כנראה)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לצערי כרגע אין לי דרך לצלם את הרצפה זרועת זרעוני השלווה, אבל תאמינו לי שהשלווה רחוקה ממני מאד.
סיפנג'תי את הבית בעיניים טרוטות מעייפות ובגב דואב ורצוץ, והרצפה אך יבשה, והנה פרצו תאומיי ובידיהם שתי שקיות של הממתק המטופש הזה, שעשה לי (וגם לרצפה) שחור בעיניים.
אז בבקשה תוציאו גם את השלווה מחוץ לחוק.
אוף.

קצרה

משתמש מקצוען
לגבי עוגות ביתיות חשוב יותר בן אדם לחברו--[כן לילד באותה מידה כמו למבוגר] מאשר להקפיד על חששון הכשר, כך לדעתי.

נכון שזה ישן והוקפץ עכשיו -
אבל משום מה בער לי להגיב.
לגננת אין זכות להחליט מה קודם למה האם חשש שיש הכשר שלא כל הילדים בגן אוכלים או בין אדם לחברו.
את זה יחליט כל הורה בעצמו עבור הילד שלו.
לו נניח היה קיים כזה נוהל מסיבת כשרות , הגננת חייבת למצוא פתרון אחר שירצה את הילד - אך לא לחלק לילדים משהו בלי הסכמת הוריהם. (נניח לחלק במפיות בסוף היום , כשלהורים נשארת זכות ההחלטה.. לבקש מהאמא משהו אחר.. ועוד רעיונות כיד הדמיון הטובה. בלי לקחת אחריות בעצמה מה קודם למה - כי זו סמכות ההורים בלבד)
ממש כמו שאסור לגננת לתת אקמול לילד אלא רק להורים . ככה אסור לה להחליט החלטות הלכתיות עבורו או מה חששון לדעתה ומה לא...

קצרה

משתמש מקצוען
הנה אני האמא שלא הולכת לקנות משהו בהכל בשקל בגלל שהוא עולה 35 שקל במקום 14 שקל..
כפול 5 פעמים בשנה כפול מספר הילדים...
כי אני ממש לא נבהלת מזה שהילדים שלי אוכלים פה ושם (או אפילו נורא ואיום 3 פעמים בשבוע אחד...) חטיף 15 גרם של אוכל לא הכי בריא. שמחה בהנאה הפשוטה הזו שלהם..
בשאר הימים הם אוכלים ברוך השם אוכל בריא ומזין.
בבית שלנו מקבלים גם עוגיות ובייגלך לנשנש מדי פעם . ולא אוכלים רק פירות וירקות.
בשבת מקבלים חטיפים (15 גרם) וגם סוכריות ושוקולד...
לא נסחפת אחרי גלים וטרנדים בריאותיים למיניהם.
לא רואה את יתרון הפירות המיובשים על פני עוגיה - פירות מיובשים רוקנו מהויטמינים זה מכבר והם פצצת סוכר בגלל תהליך הייבוש.
לא מקלקלת להם את ההנאה הפשוטה הזו.

אני בעצמי משתדלת לאכול אוכל בריא - מניסיוני כשהילדים גדלים הם מחקים בזה את ההורים.. בסעודת שבת הגדולים שותים איתי מים ודי נגעלים משתיה מתוקה , למרות שמעולם לא הטפתי להם על זה מאומה. פשוט לא שתיתי בעצמי את כמויות הסוכר הללו....

shakshuka

משתמש סופר מקצוען
אצלנו עושים מבצע הילדים לומדים להתגבר על עצמם :D יש קופסה גדולה, וכל פעם שהילדים חוזרים עם ממתק הישר לקופסה ומשם ישירות לפח הקרוב ..
מי הם ילדייך ומהיכן נחתו לעולמם של בני התמותה?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בלת"ק

בכל גני הבנות זה ככה?
כי ילדיי מעולם לא חזרו עם ממתק שלא ביום שישי!

אמא יש רק אחת

משתמש מקצוען
לצערי כרגע אין לי דרך לצלם את הרצפה זרועת זרעוני השלווה, אבל תאמינו לי שהשלווה רחוקה ממני מאד.
סיפנג'תי את הבית בעיניים טרוטות מעייפות ובגב דואב ורצוץ, והרצפה אך יבשה, והנה פרצו תאומיי ובידיהם שתי שקיות של הממתק המטופש הזה, שעשה לי (וגם לרצפה) שחור בעיניים.
אז בבקשה תוציאו גם את השלווה מחוץ לחוק.
אוף.
מעניין מאיפה השיגו את זה? מזמן לא ראיתי בחנויות את השלווה באריזות אישיות..
ןלגופו של עניין, לדעתי מה שבאמת נורא זה הסוכריות והטופי למיניהם, כי חוץ מכמויות הסוכר שאפשר להגיד על החטיפים המלוחים שהנתרן גם לא בריא, אז בזה יש גם נזק לשיניים.
ןלא יודעת אם אני עושה טוב או לא אבל כשילדי חוזרים עם משו כזה אני עושה להם פרצוף מגעיל כזה וממש מביעה סלידה
אבל לא אומרת להם כלום, ואז אחרי דקה אני רואה שהם ליקקו כמה לקים וזרקו לפח...

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בלת"ק
אני שולחת ליומולדת פרסים ממלכת השקל
הילדים מאושרים, וגם האימהות
לחלאקה הכנתי "פעקאלע" של שטויות (סביבון, צבעים וכדור פלא ..)
מקווה שאכן יהיה מהפך בנושא
סיוט

מחשבת מילים

משתמש פעיל
יש לי שאלה אל כל אותן אמהות מתנזרות

מה אתן קונות לשבת?

ומי לדעתכם קונה את כל הממתקים החדשים שיוצאים לשוק
חמוצים , שוקולדים סוכריות על כל גווניהם ועוד...

ודי לדעתי כן זה הזמן שהילדים ייהנו לא צריך לחלק להם כל יום חטיף אחר אבל כשיש להם יום הולדת או כל מסיבה אחרת בגן שיהנו זה מה שמשמח אותם

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנה אני האמא שלא הולכת לקנות משהו בהכל בשקל בגלל שהוא עולה 35 שקל במקום 14 שקל..
כפול 5 פעמים בשנה כפול מספר הילדים...
כי אני ממש לא נבהלת מזה שהילדים שלי אוכלים פה ושם (או אפילו נורא ואיום 3 פעמים בשבוע אחד...) חטיף 15 גרם של אוכל לא הכי בריא. שמחה בהנאה הפשוטה הזו שלהם..
בשאר הימים הם אוכלים ברוך השם אוכל בריא ומזין.
בבית שלנו מקבלים גם עוגיות ובייגלך לנשנש מדי פעם . ולא אוכלים רק פירות וירקות.
בשבת מקבלים חטיפים (15 גרם) וגם סוכריות ושוקולד...
לא נסחפת אחרי גלים וטרנדים בריאותיים למיניהם.
לא רואה את יתרון הפירות המיובשים על פני עוגיה - פירות מיובשים רוקנו מהויטמינים זה מכבר והם פצצת סוכר בגלל תהליך הייבוש.
לא מקלקלת להם את ההנאה הפשוטה הזו.

אני בעצמי משתדלת לאכול אוכל בריא - מניסיוני כשהילדים גדלים הם מחקים בזה את ההורים.. בסעודת שבת הגדולים שותים איתי מים ודי נגעלים משתיה מתוקה , למרות שמעולם לא הטפתי להם על זה מאומה. פשוט לא שתיתי בעצמי את כמויות הסוכר הללו....
גם אצלי כך, ואני מאמינה שזו השיטה הבריאה ביותר, מנסיון,
רק לאחרונה נתקלתי עם בנ"א בוגר שהיה לנו איתו קשר, בבית של ההורים שלו שומרים ברשמית על הבריאות ולכן, אין שקדי מרק, מיונז, ועוד כל מיני דברים, לבנ"א היה משיכה כה חזקה לדברים האלה, שאיפה שהוא רק יכל, הוא דחף את המאכלים הנ"ל, גם במקומות שהם ממש לא שייכים!!!
ובעלי עד היום לא מסוגל להסתכל על עגבנייה, כבד, ועוד כל מיני דברים בריאים שהיו חובה אצל ההורים שלו,
ברגע שמכריחים ילד לאכול משהו או מונעים ממנו מאכל שהוא מאוד רוצה, זה יחזור אליו ובגדול, הוא תמיד ינסה להשלים את החסרים.
אצלנו הילדים שותים מים - כי זה מה שהם אוהבים, ואם הם רוצים לפעמים קולה או מיץ, הם מקבלים בשמחה, בלי אזהרות מיותרות, ובשבת, כשאני קונה בקבוק של שתייה מתוקה, בד"כ אחרי 2 הסעודות עדיין הוא לא נגמר (מדובר על למעלה מ - 10 נפש' בלע"ה)
והילדים אוכלים בביה"ס לחם עם גבינה, חמאת בוטנים, טונה או קטשופ, ואם הם רוצים - יש בארון גם שוקולד, ואין לי צורך ביותר מכופ' קטנה למשך חודשיים לפחות,
לביה"ס יש פירות הדר מקולפים ותפוחים חתוכים, וגם שקית עם ביגלהה קורנפלקס, עוגיות וכד', ומי שלא רוצה את הפירות, לא חייב לקחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה