תוצאה של קורונה -חיובי גבולי

C.C

משתמש מקצוען
האם הכוונה לתוצאה: weak positive?
כי זה התוצאה שקיבלנו (מאוחדת) והרופא טוען שזה חיובי ואין משמעות למילה weak.

sukimeni

משתמש מקצוען
ביתי יצאה חיובית גבולית ולאחר כמה שיחות עם משרד הבריאות וקופת חולים אלו ההנחיות שקיבלנו:
אם זה בדיקה ראשונה שלה, משמע קודם היא לא הייתה חיובית אז צריך בידוד רק האנשים שאיתה בבית וצריך בדיקה נוספת ללא המתנה בין הבדיקה הקודמת, אם התוצאה תצא שלילית מתייחסים לחיובי גבולי כשלילי וכנראה שהבדיקה לא נלקחה טוב ויכולים כולם לצאת מהבית כולל האדם שנבדק, אלא אם כן הוא צריך לסיים בידוד בגלל חשיפה לחולה.
ואם הוא חיובי כנראה שהמחלה בסופה וצריך 2 שלילי והתנהלות כמו חולה מאומת בבית. וכל אלו שסבבו אותה צריכם בידוד.

sukimeni

משתמש מקצוען
האם הכוונה לתוצאה: weak positive?
כי זה התוצאה שקיבלנו (מאוחדת) והרופא טוען שזה חיובי ואין משמעות למילה weak.
אני לא יודעת איך במאוחדת התוצאה הזאת נראית,
אבל אני הייתי דורשת בדיקה נוספת ומדברת עם מישהו רציני בקופה.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
"מכיר מקרוב" משפחה שאחד יצא חיובי, אחד יצא חיובי גבולי, וכל השאר שלילי.
ההנחיה היתה לחלק את הבית ל3...
לעת עתה הם הגישו בקשה להיתר בניה דחוף לחדר נוסף........

רינהרינה

משתמש מקצוען
מי שיצא חיובי חלש (weak positive) יכול לצאת לבדיקה נוספת בקופת חולים?
או שאסור לצאת וצריך לחכות למד"א?

רינהרינה

משתמש מקצוען
מי שיצא חיובי חלש (weak positive) יכול לצאת לבדיקה נוספת בקופת חולים?
או שאסור לצאת וצריך לחכות למד"א?
לנו אמרו לצאת לבדיקה עם רכב לדרייב אין.

מי שבבידוד יכול ללכת לקופת חולים לבדיקה גם ברגל / במונית,
השאלה שלי אם גם חיובי חלש יכול,
מישהו יודע?

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
ביתי יצאה חיובית גבולית ולאחר כמה שיחות עם משרד הבריאות וקופת חולים אלו ההנחיות שקיבלנו:
אם זה בדיקה ראשונה שלה, משמע קודם היא לא הייתה חיובית אז צריך בידוד רק האנשים שאיתה בבית וצריך בדיקה נוספת ללא המתנה בין הבדיקה הקודמת, אם התוצאה תצא שלילית מתייחסים לחיובי גבולי כשלילי וכנראה שהבדיקה לא נלקחה טוב ויכולים כולם לצאת מהבית כולל האדם שנבדק, אלא אם כן הוא צריך לסיים בידוד בגלל חשיפה לחולה.
ואם הוא חיובי כנראה שהמחלה בסופה וצריך 2 שלילי והתנהלות כמו חולה מאומת בבית. וכל אלו שסבבו אותה צריכם בידוד.
מה זה נקרא המחלה בסופה? או שאולי התכוונת לומר המחלה בתחילתה?
הבת שלי הדביקה בוודאות כמעט מוחלטת את רוב המשפחה
איבדה את חוש הריח, כך שבטוח הייתה חולה
להפתעתי, בבדיקות שערכנו לכולם היא יצאה קודם חיובי חלש ואחר כך פעמיים חיובי (ביום א' - חיובי חלש, ביום ג' - חיובי, וביום ו' - חיובי)
לפי ההנחה שלי שהיא הייתה המקור להדבקה בבית וחלתה ראשונה, הייתי בטוחה שחיובי חלש אומר שהיא כבר בסוף ואחר כך תצא שלילית. לתדהמתי הגדולה היא יצאה חיובית. פעמיים.
איך זה יכול להיות, לפי מה שהסבירו לך? ייתכן והמחלה בסופה וייצאו 2 בדיקות חיוביות לאחר אחת חיובי חלש?
תודה גדולה מראש!

גילגולונת

משתמש מקצוען
והסקתם שהחיובי גבולי בעצם היה תחילת המחלה?
אני שוברת את הראש איך יתכן שמי שהדביק את כולם יצא בהתחלה חיובי גבולי ורק אחר כך חיובי
אין שום הסבר אחר מי הדביק פה את כולם:(
החיובי גבולי היה בוודאות תחילת המחלה כי יומיים קודם היא היתה שלילית..... ואחרי יומיים חיובי חלש, אחרי עוד יומיים חיובי ואז שוב חיובי ושלילי.
החיובי הגבולי, ככה הסבירו לנו בקופה, זה בגלל שצמח משהו אבל לא מספיק גדול כדי להיות חיובי
יכול להיות שזה בגלל שהדגימה נלקחה רק מאיזור מאוד קטן (בגלל התנגדות של הפציינט, למשל)
ויכול להיות שמה שצמח זה לא קורונה
לכן חייבים בדיקה נוספת.
אלינו לא התקשרו אחרי חיוביים חלשים לא ממשרד הבריאות ולא מחקירה אפידימיולוגית
אבל בעצם בכלל לא התקשרו אלינו מכללית, עד עצם הרגע הזה - שבועיים לאחר ההחלמה.... לעומת אלו החיוביים אצלנו ממכבי ש'זכו' לטלפון מתעניין כל שעתיים ולתעודת מחלים אוטומטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה