דרוש מידע תופרת לבגדי ארועים בירושלים, ב"ב , בי"ש, ביתר וכדו'...

מאמרים אחרונים

הצעה לסדר - פרק 12
פרק 12 מידי פעם נזכר נתי בדבריו של אחיו של ראש הישיבה שהגיע מאמריקה בהיותו בשיעור ג' בישיבה קטנה וערך להם מסיבה בחורשה סמוכה. "אני רוצה לתת לכם...
קבלו סוף סוף את התמונות הזוכות!
אמרנו יום שלישי שנהפך לרביעי ואז עוד שבוע שהתארך לשבועיים, מה באמת קרה? כבר סיפרנו לכם שחלק מהשופטים חלו בקורונה ולקח זמן עד שחזרו לעצמם במעט...
אתם פתוחים בחוה"מ? יש לכם סוכה? (לא שיווקי!)
בסייעתא דשמיא. שיר לערב סוכות תשפ"א כמידי שנה בחג הסוכות, מבלים אנו שעות ארוכות, בחיפוש אחר אטרקציה מתאימה, ושלא תדעו, קשה המשימה. צריך מקום עם...
מה קורה כשמתוקף היותנו בעלי עסקים אנו הופכים ללקוחות??
כבעלי עסק, אנחנו יודעים להגדיר לעצמנו נהדר אלו לקוחות אנחנו רוצים בעסק שלנו, ואלו לקוחות כדאי לשלח באדיבות ראויה לציון ישירות למתחרים :rolleyes...

frumi w.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מחפשת תופרת טובה שמתמצאת בתפירת שמלות ארועים או כזאת שיש לה השכרה והיא גם תופרת....
מישהי טובה ולא יקרה מדי
תודה מראש

סיפורים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
אני מחפשת תופרת טובה שמתמצאת בתפירת שמלות ארועים או כזאת שיש לה השכרה והיא גם תופרת....
מישהי טובה ולא יקרה מדי
תודה מראש
תופרת טובה גובה סכומים טובים
ומגיע לה.
אין שום סיכוי שישתלם לתופרת להשקיע בשמלה שלך עד שתצא הכי מושלמת בעולם אם לא תשלמי.
נכון. לא חייבים להתפרע. אבל אין מתנות חינם.

אם את מחפשת תופרת מעולה (כמו זו שתפרה לנו בחתונות האחרונות - והיינו מרוצות עד הגג!) תעדכני.
לא מדובר באחת יקרה אבל לא עובדת בחינם.
התגובות מסביב הם תגובה הולמת לתשלום.
ואגב, כיסינו את התשלום פעמיים. ונשארנו עם מכרה זהב (כחול:) ביד.

ממליצה מאוד!

נ.ב. מיועד לאנשים שמבינים בלבד. למי שאוהבת מראה אסטטי חדשני ומושלם, כזו שלא תותר על שום משיכה משום כיוון ולו הקטן ביותר.

Mark 1

משתמש פעיל
גם אני מכירה מישהי ברמה גבוהה שיש לה השכרה וגם תופרת.
מדוייק, אופנתי ומחמיא.
אם רלוונטי פני באישי.

סגול חציל

משתמש פעיל
תופרת טובה גובה סכומים טובים
ומגיע לה.
אין שום סיכוי שישתלם לתופרת להשקיע בשמלה שלך עד שתצא הכי מושלמת בעולם אם לא תשלמי.
נכון. לא חייבים להתפרע. אבל אין מתנות חינם.

אם את מחפשת תופרת מעולה (כמו זו שתפרה לנו בחתונות האחרונות - והיינו מרוצות עד הגג!) תעדכני.
לא מדובר באחת יקרה אבל לא עובדת בחינם.
התגובות מסביב הם תגובה הולמת לתשלום.
ואגב, כיסינו את התשלום פעמיים. ונשארנו עם מכרה זהב (כחול:) ביד.

ממליצה מאוד!

נ.ב. מיועד לאנשים שמבינים בלבד. למי שאוהבת מראה אסטטי חדשני ומושלם, כזו שלא תותר על שום משיכה משום כיוון ולו הקטן ביותר.
יש לך תמונה?

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה