דרוש מידע תופרת טובה במרכז

שלוש אחד

משתמש רשום
מחפשת המלצות לתופרת דייקנית, מקצועית ולא יקרה לתפירת 2 שמלות לאירוע עבור ילדות בנות 2-3. מחיר של עד 250 שח לשמלה. יש רעיונות?
תודה

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
באיזו עיר?

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם את רוצה בבית שמש אתן לך מספר של תופרת מקצועית מאוד ויחסית לא יקרה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לא מאמינה שתמצאי משהי כזו במרכז, אולי נערת סמינר, שעושה כסף מהצד.
זה שהתפירה היא לילדות קטנות לא ממעיטה מהעבודה (אולי להפך) ולא שאני לא מבינה את הצורך לא לעבור את הסכום, אבל אין ברירה.
העבודה בתפירה היא לא הרצת הבד מתחת למכונה, אלא הכנת הגיזרה, התאמתה לגוף, דווקא החיבורים הקטנים, שם מתבטאת העבודה, ולדעתי להכניס שרוול בשמלה קטנטונת קשה יותר מלהכניס שרוול במידה 40 לחבר מותן לחצאית מכווצת ונפוחה, ושיהיה יפה ומקצועי, זו אותה עבודה ב-2 המידות
לדעתי תנסי לברר על נערת סמינר בת 17-18 שכבר תופרת 3 שנים (מכתה י') אולי היא תעשה לך במחיר כזה.

שלוש אחד

משתמש רשום
לא מאמינה שתמצאי משהי כזו במרכז, אולי נערת סמינר, שעושה כסף מהצד.
זה שהתפירה היא לילדות קטנות לא ממעיטה מהעבודה (אולי להפך) ולא שאני לא מבינה את הצורך לא לעבור את הסכום, אבל אין ברירה.
העבודה בתפירה היא לא הרצת הבד מתחת למכונה, אלא הכנת הגיזרה, התאמתה לגוף, דווקא החיבורים הקטנים, שם מתבטאת העבודה, ולדעתי להכניס שרוול בשמלה קטנטונת קשה יותר מלהכניס שרוול במידה 40 לחבר מותן לחצאית מכווצת ונפוחה, ושיהיה יפה ומקצועי, זו אותה עבודה ב-2 המידות
לדעתי תנסי לברר על נערת סמינר בת 17-18 שכבר תופרת 3 שנים (מכתה י') אולי היא תעשה לך במחיר כזה.
את צודקת לחלוטין, והסברת יפה.. יש לנו אילוצי תקציב, ברור לי שהמחיר שאני מחפשת אינו טרויאלי. אנסה לחפש כהמלצתך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה