תופעה מוזרה...

• פותח הנושא תם
  • פורסם בתאריך

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשאני מדליק את המחשב פתאום אני שם לב שמרגע ההדלקה עד שמופיע לי הברוך הבא לוינדוס הכל פשוט גדול מאוד ואני רואה רק חלק מהטקסט וכו', אח"כ הכל בסדר, היכן הבעיה???

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
איזה טקסט?

ב. כשהווינדוס עולה ביחד איתו עולים גם הדרייברים לכרטיס המסך והתצוגה מתעדכנת למצב מיטבי, לפני הווינדוס זה ההגדרות הבסיסיות של הכרטיס לא ההאצה וכדו' עם 256 צבעים אפי' אני חושב.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מסך דק. תלחץ על לחצן ההתאמה האוטו' כשהוא במצב של 'ברגע ההדלקה'. פשוט בכל רזולוציה הוא צריך התאמה מחדש, והוא זוכר אותה. בד"כ זה מסתדר.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מסך לא דק.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אז הילד שלך שיחק בכפתורים של המסך. תשחק בחזרה.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אבל איך אתה מסביר שאח"כ הכל בסדר????? ורק בהפעלה לא??? אם אשחק אז הכל ישתנה?? והרי זה מצויין כעת (רק לא בהפעלה)

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י RCpro;276259:
פשוט בכל רזולוציה הוא צריך התאמה מחדש, והוא זוכר אותה.
השורה הזו רלוונטית גם למסך עבה.
בכל מצב, יש הגדרות בנפרד. אם הגדרות צבעים, או הגדרות רזולוציה או קצב ריענון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה