תוספת על חתימות שכנים

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הוצאנו דירה למכירה ואחד מהקונים רוצה שנשיג חתימות לבניה בגג ובצד (יש לנו אישורי מהנדס)
בכמה זה מעלה את הערך של הדירה אם זה קומה שניה ואחרונה גג רעפים נוף.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בוקר

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא חושבת שזה מעלה עת ערך הדירה בשמאות
אבל בהחלט נותן ממשות וערך לתוספות. צריך להבין שאם הגג שלכם בטאבו ויש תבע שמאפשרת בניה ואין כוונה לפצל - אין כ"כ ערך להתנגדות של שכן.
כמו כן התוספות בצד- אם יש תבע מסודרת ויש אפשרות לבנות בלי השכנים שלמטה ולא מבוקדות הקלות - אין סיבה שיתנגדו.... גם לא יעזור לשכנים להתנגד.
אם השכנים שלכם נחמדים, לפחות רובם, אתם יכחלים לעבור אצלם ולהסביר להם את זה....

A052

משתמש סופר מקצוען
אם אחד הקונים מעוניין, סביר שהוא לא יעלה מהמחיר שכבר פרסמתם.
אבל כאמור זה מעלה ביקוש, ואם תפרסמו מחדש לכאורה תוכלו להעלות בכמה אלפים (כדאי להתייעץ עם תיווך באזורכם).

ררפי

משתמש צעיר
הוצאנו דירה למכירה ואחד מהקונים רוצה שנשיג חתימות לבניה בגג ובצד (יש לנו אישורי מהנדס)
בכמה זה מעלה את הערך של הדירה אם זה קומה שניה ואחרונה גג רעפים נוף.
ברור שזה מעה איזה עיר כמה תוספת זה יכול לעלות ב70000-100000ש"ח

חי בן ראם

משתמש רשום
בענין הצורך לחתימות השכנים לבנית גגות, יש קונטרס מיוחד של הרב ברוורמן בשם 'מפנקס בית הדין' (קונטרס ראשון) מצ"ב,

אגב, חיפשתי לאחרונה בענין אחר את הקונטרס (קונטרס שני) ולא הצלחתי להשיג אותו, אשמח מאד אם מישהו יכול להשיג לי.

קבצים מצורפים

• מפנקס בית הדין קונטרס ראשון מסי' יב עד הסוף.pdf
    6.4 MB · צפיות: 36
  • מפנקס בית הדין קונטרס ראשון עד סי' יב.pdf
    6.1 MB · צפיות: 17

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ברור שזה מעה איזה עיר כמה תוספת זה יכול לעלות ב70000-100000ש"ח
בבני ברק.
כמה יהיה ההפרש בין מה שצינתי עם אופציה לבין אופציה+ חתימות שכנים שעבדנו עליהם קשה מאד מבחינת מיקום בעלי הדירות שרובן מושכרות)

ד.ב.

משתמש מקצוען
נקודה למחשבה
לרוב שכנים לא הכי נהנים לגלות שהם חתמו לשכן וותיק על היתר בניה ובמקומו בא משקיע שבונה /מפצל בדרך כלל ללא תיאום מוקדם של התוכניות שלו.

ד.ב.

משתמש מקצוען
בענין הצורך לחתימות השכנים לבנית גגות, יש קונטרס מיוחד של הרב ברוורמן בשם 'מפנקס בית הדין' (קונטרס ראשון) מצ"ב,

אגב, חיפשתי לאחרונה בענין אחר את הקונטרס (קונטרס שני) ולא הצלחתי להשיג אותו, אשמח מאד אם מישהו יכול להשיג לי.
לא קיים

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נקודה למחשבה
לרוב שכנים לא הכי נהנים לגלות שהם חתמו לשכן וותיק על היתר בניה ובמקומו בא משקיע שבונה /מפצל בדרך כלל ללא תיאום מוקדם של התוכניות שלו.
כמו רב בעלי הדירות גם שלנו מושכרת זה שנים רבות

styehoshua

משתמש מקצוען
כמו שכבר כתבו אם יש אפשרות להרחיב זה מעלה אבל בין אפשרות לרשיון כל השלבים לא מעלים ממשית אבל כן דוחפים קונים פותנציאלים.

ררפי

משתמש צעיר
בבני ברק.
כמה יהיה ההפרש בין מה שצינתי עם אופציה לבין אופציה+ חתימות שכנים שעבדנו עליהם קשה מאד מבחינת מיקום בעלי הדירות שרובן מושכרות)
כמה מטר אפשרר להוסיף כפי הנראה כול מטר בנוי זה 20000-30000 אלף ש"ח
לא בנוי זה נראה 12000-15000ש"ח צריך לשאול שמאי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נשמע לי הזוי או שאנחנו באמת מוכרים פה מציאה. יש לנו אופציה לבערך 50 מ"ר על הגג והוספנו 30 אלף למחיר המקורי שרצינו בגלל החתימות והמהנדס... לפי מה שאת אומר היינו צריכים להוסיף הרבה הרבה יותר..

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הי
אשמח לשמוע איפה הדירה שלכם אולי רלוונטי לי?

ררפי

משתמש צעיר
נשמע לי הזוי או שאנחנו באמת מוכרים פה מציאה. יש לנו אופציה לבערך 50 מ"ר על הגג והוספנו 30 אלף למחיר המקורי שרצינו בגלל החתימות והמהנדס... לפי מה שאת אומר היינו צריכים להוסיף הרבה הרבה יותר..
נכון 30000 אלף ש"ח כולל חתימות זה פשוט מתנה מאת ה' רק להדות

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...