תוספת מחיר למטבח משודרג

קטנטנציק

משתמש פעיל
הזיכוי הוא 900 למטר כפול8 מטר של המטבח שנותן הקבלן שזה יוצא 7.2+ה15 יוצא22.2
מעניין

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
לא מומלץ בכלל
לא מסכימה איתך!
ממליצה מאד!! על מגירת בקבוקים שבתוכה יש גם תבלינים
כשהיא ממוקמת צמוד לכיריים, וכל השמן חומץ וכו' נמצאים קרוב אלייך
והמגירות שיש היום מגיעות עם חלקוה פנימית ששומרת על הסדר
ויש תופסנים שמעמידים את הבקבוקים במקום .

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מסכימה מאד עם @nori ו @טוליפ לבן
אנחנו היינו פזיזים וחשבנו לעצמנו שאם לא נשדרג עכשיו אז אימתי...?
אז שידרגנו את המטבח של הקבלן בחברת המטבחים שהיינו חייבים ובגלל שלא היה לנו הרבה כסף להשקיע במטבח (כי כמו שכתבו במעבר לדירה חדשה יש המון! הוצאות) אז שידרגנו פה ושם, עלה לנו הרבה מאד כסף. קיבלנו מטבח חמוד אבל ממש לא חדשני (וכן, יש לי קלפות) ולא מאד פרקטי וחסר לי מקומות אחסון ועוד ועוד....

מה שקורה שעכשיו יש לי מטבח "משודרג" אבל ממש לא מטבח החלומות שלי
ואני אוכלת את הלב שלפחות הייתי משאירה את המטבח של הקבלן היה לי על מה לחלום עכשיו
כי כעת אין לי אפילו חלומות :(

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואני אוכלת את הלב שלפחות הייתי משאירה את המטבח של הקבלן היה לי על מה לחלום עכשיו
המשפטים האחרונים שלך ממש עצובים.. אבל השנים עוברות מאד מהר. עכשיו ההשקעה כל כך מורגשת שאת לא יכולה לחשוב שתלך לטמיון.
עוד עשר שנים אולי תרגישי אחרת.
בנתיים תהני מהמטבח המשודרג ואל תפסיקי לחלום, כי לפעמים חלומות מתגשמים...

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לא מסכימה איתך!
ממליצה מאד!! על מגירת בקבוקים שבתוכה יש גם תבלינים
כשהיא ממוקמת צמוד לכיריים, וכל השמן חומץ וכו' נמצאים קרוב אלייך
והמגירות שיש היום מגיעות עם חלקוה פנימית ששומרת על הסדר
ויש תופסנים שמעמידים את הבקבוקים במקום .
תבלינים צריך לשים במקרר או במקפיא.
בשביל שלא יתליעו.
תבדקו עם הרב ויא/ רב אחר.

שירי הופמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@nori
את כל כך צודקת
אני גם נכנסתי למטבח קבלן סטנדרט לחלוטין
תכננתי לשדרג באיזה 15K - להוסיף מזווה, בילד אין קצת ארונות וכו'
תכלס החלטתי לט לעשות כלום בסוף
ואני ממש מודה על ההחלטה הזו
בגלל שאני די בתחילת החיים המטבח עוד מספיק לי לגמרי, גם אם לא אידיאלי-אבל לגמרי סבבה בשביל לחיות איתו.
ואני חושבת שהוא יהיה טוב לעוד 8-10 שנים לפחות
ובזמן הזה אני חוסכת כסף ורוקמת חלומות למטבח מושלם בעז"ה.
ואני מרגישה שאם הייתי מוציאה את ה15K זה פשוט כסף לפח.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מסכימה מאד עם @nori ו @טוליפ לבן
אנחנו היינו פזיזים וחשבנו לעצמנו שאם לא נשדרג עכשיו אז אימתי...?
אז שידרגנו את המטבח של הקבלן בחברת המטבחים שהיינו חייבים ובגלל שלא היה לנו הרבה כסף להשקיע במטבח (כי כמו שכתבו במעבר לדירה חדשה יש המון! הוצאות) אז שידרגנו פה ושם, עלה לנו הרבה מאד כסף. קיבלנו מטבח חמוד אבל ממש לא חדשני (וכן, יש לי קלפות) ולא מאד פרקטי וחסר לי מקומות אחסון ועוד ועוד....

מה שקורה שעכשיו יש לי מטבח "משודרג" אבל ממש לא מטבח החלומות שלי
טוב, אולי הייתי נשמעת פה ממש מסכנה, אבל ב"ה אני לא :)
רק אומרת שאם לא הייתי עושה את המטבח בלחץ של זמן וכסף הייתי מקבלת משהו הרבה יותר מתאים לצרכים שלי.
היה עדיף לי לחיות כמה שנים עם מטבח קבלן ולהבין מה חשוב לי במטבח ועל מה אני לא מוותרת, על מה אני מוכנה להשקיע כסף כי זה חשוב וכו' וכו'
אז יש לי מטבח נחמד, אבל בהחלט היום הייתי עושה אותו שונה לחלוטין (לא רק מבחינה חיצונית אלא כל התכנון)

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
טוב, אולי הייתי נשמעת פה ממש מסכנה, אבל ב"ה אני לא :)
רק אומרת שאם לא הייתי עושה את המטבח בלחץ של זמן וכסף הייתי מקבלת משהו הרבה יותר מתאים לצרכים שלי.
היה עדיף לי לחיות כמה שנים עם מטבח קבלן ולהבין מה חשוב לי במטבח ועל מה אני לא מוותרת, על מה אני מוכנה להשקיע כסף כי זה חשוב וכו' וכו'
אז יש לי מטבח נחמד, אבל בהחלט היום הייתי עושה אותו שונה לחלוטין (לא רק מבחינה חיצונית אלא כל התכנון)
אולי עדיין תוכלי להוסיף ארונות/מגירות בתוך הארונות ע"י גנר פרטיו עכשיו
גם אפשר לתכנן איך לסדר את התכולה שלו מחדש

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הנה הפירוט של המפרט
ארונות תחתונים 5.25
ארונות עליונים גובה 75 אורך 4.40 +60 סמ ליחידה (פתוחה) למקרוגל
עגלת בקבוקים ותבלינים
מגיק קרונר
6 מגרות שליפה מלאה טריקה שקטה
2 סכומונים למטבח
2 מייבשי כלים 2 קומות אל חלד נירוסטה
סוקל אלומיניום
חומרים-גוף מטבח סנדוויץ רב שכבתי מצופה פרומייקה
דלתות-פרומייקה במבחר דגמים וחברות
פרזול כללי-צירי בלום טריקה שקטה
פרזול מגירות -מגירות בלום
מסד -אלומיניום

אורכיד מטבחים
אתם בפרויקט טעמן?
כמה כל זה עלה בסוף?

חיה באושר

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני אומרת לך שעשינו.
לקחתי פורמייקה לבנה פשוטה ושיש לבן גם. החלפתי ידיות.
כיורים של 40 וברזים פשוטים.
ברור שזה לא מטבח החלומות שלי. פשוט נתתי יותר זמן לחלום שלי להתרקם וחכיתי להזדמנות שאני אוכל להגשים אותו יותר בנינוחות. בלי לספור כל מגירה ובלי הסד המלחיץ של הקבלן והתעריפים הגבוהים והלחץ שאנחנו צריכים להכנס לדירה אתמול כי כל חודש שכירות זה הפסד גדול.
קלפות של איקאה יש לי ביחידה שאני משכירה כבר הרבה שנים. אבל עזבי קלפה. ארון עליון במטבח עם ציר פשוט לא אמור לקרות לו כלום. אין שם רטיבות, אף אחד לא נשען עליו. הוא לא כבד. הוא לא זז. את חושבת אחרת זה בסדר. אבל אני איתנה בדעתי שארון סיבית עם ציר פשוט כארון עליון במטבח יחזיק מעמד הרבה אחרי שתרצו להפטר ממנו. (תאמיני לי שהלואי שהמצב שלו היה יותר גרוע. כי ממש לא כיף לי לזרוק עכשיו ארון שלם לחלוטין)

אני בטוחה שיש אנשים שבהתאם לצרכים שלהם חובה לעשות מטבח מיד כשנכנסים לדירה. אני נותנת מבט נוסף לאנשים שאולי בשבילם זה לא חובה. אף אחד לא צריך להתנצל או להסביר את הבחירה שלו. רק לחשוב על כל האפשרויות.
מחכים לראות את מטבח החלומות, אולי זה יתן לנו גם השראה....

bityazuri

משתמש רשום
D I G I T A L
אני צריכה עצה חכמה חפרתי על עניני המטבחים והגעתי למסקנה אצלנו ששוה לי להשאר בגל נתנה לי מחיר לדעתי טוב ,
יש מטבח ענק ממש שני צדדים אחד מול השני ,
התכולת כוללת 2 קלפות של 2 מטר כל אחד אחד בשרי אחד חלבי ,
25 מגירות (בעיקר גודל 90-100 וחלק בקבוקים )טריקה שטקה לגראבוקס 2 יחידות תנור מיקרו וכו' וכן תריס וכו
אאורונות גבוהים גובה 80 ס"מ בקיצור והכל פולימר הדגם החרוט לא המסגרת הבולטת של בלום כל הנזק במחיר של 50500 אחרי דוקטוראט מחירים מחיר טוב הגיוני או שלקחת גם הצעה מנגר ?
לגבי המגירות הציעה גם גראס במחיר של 49000 ש"ח (הפרש של 1500 פחות )
ומי שמכיר שיש אטלס בזול ויכול להמליץ על ספק נשמח

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני צריכה עצה חכמה חפרתי על עניני המטבחים והגעתי למסקנה אצלנו ששוה לי להשאר בגל נתנה לי מחיר לדעתי טוב ,
יש מטבח ענק ממש שני צדדים אחד מול השני ,
התכולת כוללת 2 קלפות של 2 מטר כל אחד אחד בשרי אחד חלבי ,
25 מגירות (בעיקר גודל 90-100 וחלק בקבוקים )טריקה שטקה לגראבוקס 2 יחידות תנור מיקרו וכו' וכן תריס וכו
אאורונות גבוהים גובה 80 ס"מ בקיצור והכל פולימר הדגם החרוט לא המסגרת הבולטת של בלום כל הנזק במחיר של 50500 אחרי דוקטוראט מחירים מחיר טוב הגיוני או שלקחת גם הצעה מנגר ?
לגבי המגירות הציעה גם גראס במחיר של 49000 ש"ח (הפרש של 1500 פחות )
ומי שמכיר שיש אטלס בזול ויכול להמליץ על ספק נשמח
יש לכם תוכנית,
מה הבעיה לשלוח לנגר ולקבל הצעת מחיר?

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם להחליף מטבח מיד בכניסה? נראה לי שכדאי

אצל ההורים שלי חיכו 20 שנה ואז החליפו אבל כל ערב פסח אמרו, לשנה הבאה בני חורין....
חבל על ה 10 שנים, זה כל שנות צעירותינו שאז מעניין אותנו השטויות הללו... אחרי זה כבר אין לנו ראש זמן ועצבים לחשוב על זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה