תוספת מחיר למטבח משודרג

טוליפ לבן

משתמש מקצוען
במקרה שלך לא מתאים. אבל לטובת יתר הקוראים כאן.
שווה לשקול לקחת כמו שזה את מה שנותנים לכם בחינם. להשתמש כמה שנים ובהמשך החיים לעשות מטבח בתקופה יותר רגועה כלכלית.
אני 10 שנים עם מטבח קבלן, כרגע לקראת החלפה. שמחה על כל יום שלא עשיתי את זה קדם.
הצרכים יותר ברורים לי, הלחץ שגם כך קיים ערב כניסה לדירה לא קיים, להפך, אנחנו ממש נהנים עכשיו להתעסק עם זה ונהנים מהחדוש. (בזמנו כל יציאה לבחור משהו היה סיוט כי היו כל כך הרבה דברים)
אפשר לעשות השוואת מחירים בנחת, אין לחץ של זמן. להזיז נקודת חשמל בשוק הפרטי זה 50 אחוז ואפילו פחות ממה שלוקח קבלן שרכשו ממנו דירה. מטר שיש בשוק הפרטים זול בהרבה מלשדרג אצל קבלן (למרות שמזכה אתכם)

אלפי אנשים יכנסו בקרוב לדירות המחיר למשתכן, אל תכנסו לנושא הזה בכח. אל תכנעו לקלישאה של אם לא עכשיו אימתי.
קחו את המטבח כמות שזה. תשלימו כמה קלפות באיקאה ותהנו כמה שנים. יום אחד יגיע הזמן.
אני מסייגת שאני מתיחסת למי שנכנס לדירה בעודו צעיר. אם נכנסים משפחה כבר גדולה והצרכים למטבח גדול ודינמי אמיתיים זה משהו אחר.
פשוט אומרת לחשוב על האופציה הזו בלי שדרוגים בלי כלום ואחרי 5-10 שנים לעשות מטבח. ההנאה והתועלת שתפיקו מההמתנה הזו היא עצומה.
גם אנחנו בחרנו באופציה הזאת, אבל מדי פעם אני נבהלת, שאולי טעיתי כשהסכמתי להשאר עם מטבח מינימלי (הגיוני, אבל מינימלי)
חזקת את הבחירה שלי.
תודה!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אנחנו בחרנו באופציה הזאת, אבל מדי פעם אני נבהלת, שאולי טעיתי כשהסכמתי להשאר עם מטבח מינימלי (הגיוני, אבל מינימלי)
חזקת את הבחירה שלי.
תודה!
אני כל כך שמחה לשמוע.
ויותר ממה שאמרתי לא אמרתי. אבל אם יש מאזינים אומר עוד קצת:
אני זוכרת את התקופה שנכנסנו לדירה. איך לאן שאתה לא זז עולה כסף. הדירה עצמה כמובן, והריצופים, וכל פיפס שאתה מזיז, וריהוט ומכשירי חשמל ומזוזות והובלה. ולא יודעים על מה להחליט קדם ואיך בכלל. ואם כבר רוצים לשדרג אז צריך לספור כל מגירה או קלפה כי הכל יקר. ואין תקציב לכלום.
וכמה אפשר להתרוצץ ולהשוות מחירים על חשבון העבודה ועל חשבון הילדים.
מרב האימה של התקופה ההיא עכשיו כשבאנו להחליף מטבח חשבתי איזה סיוט עוד פעם הטררם הזה.
ובסוף? אני נהנית מכל שניה. עדיין יש בחירות ויש החלטות ובמה להשקיע ובמה לא. אבל בנחת. בקצב של עצמינו. עם הבגרות שהשנים הוסיפו לנו ובתקופה יותר שלוה כלכלית. (בתקופה שעוברים דירה אין מושג מה יש ומה אין ומה נממן ממה) וגם מחירים שפויים ושרות מצוין כי אנחנו לא לקוחות שבויים של אף אחד.
בקיצור, תרגעי לגמרי. יום אחד את תשמחי מכל שניה.

טוליפ לבן

משתמש מקצוען
אני כל כך שמחה לשמוע.
ויותר ממה שאמרתי לא אמרתי. אבל אם יש מאזינים אומר עוד קצת:
אני זוכרת את התקופה שנכנסנו לדירה. איך לאן שאתה לא זז עולה כסף. הדירה עצמה כמובן, והריצופים, וכל פיפס שאתה מזיז, וריהוט ומכשירי חשמל ומזוזות והובלה. ולא יודעים על מה להחליט קדם ואיך בכלל. ואם כבר רוצים לשדרג אז צריך לספור כל מגירה או קלפה כי הכל יקר. ואין תקציב לכלום.
וכמה אפשר להתרוצץ ולהשוות מחירים על חשבון העבודה ועל חשבון הילדים.
מרב האימה של התקופה ההיא עכשיו כשבאנו להחליף מטבח חשבתי איזה סיוט עוד פעם הטררם הזה.
ובסוף? אני נהנית מכל שניה. עדיין יש בחירות ויש החלטות ובמה להשקיע ובמה לא. אבל בנחת. בקצב של עצמינו. עם הבגרות שהשנים הוסיפו לנו ובתקופה יותר שלוה כלכלית. (בתקופה שעוברים דירה אין מושג מה יש ומה אין ומה נממן ממה) וגם מחירים שפויים ושרות מצוין כי אנחנו לא לקוחות שבויים של אף אחד.
בקיצור, תרגעי לגמרי. יום אחד את תשמחי מכל שניה.
ב ד י ו ק.
אם כבר חשבנו איך משלמים את המליון של הדירה, והיה נראה לנו שאפשר גם להסתדר עם עוד 15 אלף למטבח.
פתאום קלטנו שצריך גם מזגנים, ותאורה, וסורגים, ו- כנראה זה לא נגמר פה,
אלא שעל השאר אנחנו עדיין לא יודעים...
בקיצור, למה לעשות מטבח משודרג, אבל לחוץ,
אם אפשר עם קצת סבלנות, לעשות מטבח חלומות, גם אם זה יקרה אחרי כמה שנים?

קטנטנציק

משתמש פעיל
הנה הפירוט של המפרט
ארונות תחתונים 5.25
ארונות עליונים גובה 75 אורך 4.40 +60 סמ ליחידה (פתוחה) למקרוגל
עגלת בקבוקים ותבלינים
מגיק קרונר
6 מגרות שליפה מלאה טריקה שקטה
2 סכומונים למטבח
2 מייבשי כלים 2 קומות אל חלד נירוסטה
סוקל אלומיניום
חומרים-גוף מטבח סנדוויץ רב שכבתי מצופה פרומייקה
דלתות-פרומייקה במבחר דגמים וחברות
פרזול כללי-צירי בלום טריקה שקטה
פרזול מגירות -מגירות בלום
מסד -אלומיניום

אורכיד מטבחים

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מנסיון

ועוד כמה שאמרו

כי בד"כ הבקבוקים נופלים שם לצדדים ואז לסדר אותם כל פעם מחדש-כבר עדיף מדף

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלנו זה לא קשור זה מספקים אחרים

דווקא כן

ההחזר לא בחברת מטבחים הנ"ל הוא9000 שח

וזה באמת לא משהוא מטר ארון מטבח אצל נגר זה 1200 ש"ח + תוספת 3 מגירות טריקה שקטה כל אחת 350 ש"ח
יוצא בערך 1300 ש"ח למטר נו כמה את מכניסה ב9000 ש"ח בקושי 7 מטר ובד"כ גם זה לא כי הפרזול במתקנים
השונים יקר יותר מהמגירות

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיון

ועוד כמה שאמרו

כי בד"כ הבקבוקים נופלים שם לצדדים ואז לסדר אותם כל פעם מחדש-כבר עדיף מדף

גם אניחושבת כך אבל מסיבה שונה בכל המקומות שעשיתי עגלה לבקבוקים זה מתנדנד לא מרגיש ממש יציב
בצעתי במטבח שלי 2 מגירות אחת מעל השניה לבקבוקים כשהחזית של העליונה מחולקת לשניים כדי שתראה שווה
למגירות שסביב זה יצא מקסים והרבה יותר נח לא מרגישים כששולפים את המגירה החוצה את הכובד של הבקבוקים
מה שכן קורה בעגלת הבקבוקים

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה הפירוט של המפרט
ארונות תחתונים 5.25
ארונות עליונים גובה 75 אורך 4.40 +60 סמ ליחידה (פתוחה) למקרוגל
עגלת בקבוקים ותבלינים
מגיק קרונר
6 מגרות שליפה מלאה טריקה שקטה
2 סכומונים למטבח
2 מייבשי כלים 2 קומות אל חלד נירוסטה
סוקל אלומיניום
חומרים-גוף מטבח סנדוויץ רב שכבתי מצופה פרומייקה
דלתות-פרומייקה במבחר דגמים וחברות
פרזול כללי-צירי בלום טריקה שקטה
פרזול מגירות -מגירות בלום
מסד -אלומיניום

אורכיד מטבחים
אם זה המפרט באמת חבל לא לעשות דרכם את המטבח אפילו במחיר שדרוג
אצל נגר לא יעלה לך יותר זול

קטנטנציק

משתמש פעיל
אם זה המפרט באמת חבל לא לעשות דרכם את המטבח אפילו במחיר שדרוג
אצל נגר לא יעלה לך יותר זול
באמת!!!
מעניין אפילו שלמעשה יוצא ששילמנו על המטבח 30000 15000 שדרוג ועוד ה15000 זיכוי קבלן?
זה המחירים למי שעושה עצמאית?
תודה על ההתיחסות!

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
באמת!!!
מעניין אפילו שלמעשה יוצא ששילמנו על המטבח 30000 15000 שדרוג ועוד ה15000 זיכוי קבלן?
זה המחירים למי שעושה עצמאית?
תודה על ההתיחסות!
תגיעו בסוף גם ל-40 אלף מניסיון עם לקוחות מי שעושה מטבח לבד לא מסתפקת ב-6 מגירות טריקה שקטה וכו ולא ב- 10 מטר ארון ופורמיקה יותר יקרה זה רק בנגרות ויש עוד סעיפים אז אם יש לכם כסף בצד תעשו מטבח לבד

styehoshua

משתמש מקצוען
זה מבאס ובפרט שאצלם הזיכוי הוא גבוה יותר לא 9 אלא 15
אני חושבת על זה שבזיכוי של 15 לא נותנים לך אותו בפועל אז אפשר להגיד מה שרוצים אפשר להגיד שזיכו אותך ב 20 והמטבח עולה 35.
לקבלן כנראה עולה 9 גם כאן וגם בזיכוי אין לו עיניין איפה שתעשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה