WP Plugin תוספים לוורדפרס בחינם

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום חברים יקרים,

בשנה, שנתיים האחרונות החלטתי להחזיר לקהילת הוורדפרס הנפלאה שנתנה לנו את המערכת המדהימה הזאת במתנה ואת היכולת להתפרנס מבניית אתרים. ובתור אחד מהעתיקים שהיה קיים גם בתקופת בניית אתרים ב-HTML אתם לא יכולים להבין אפילו כמה עצום ההבדל בין פעם להיום.

אז החלטתי להעלות לוורדפרס חלק גדול מהתוספים שיצא לי לפתח במשך השנים לאתרים שלי ולפרויקטים השונים שיצא לי לבצע ועכשיו בצל הקורנה העלאתי העלאתי כמה תוספים נוספים ואני מתחיל להגיע למספר תוספים מכובד.

כל התוספים ניתנים להורדה 100% בחינם מספריית התוספים של וורדפרס ואין לי שום כוונה לגבות עליהם תשלום בהמשך הדרך.

ולמי שרוצה אפשר לראות מידע נוסף על הפיצ'רים שיש לכל אחד מהתוספים בעמוד מתחת:

הממשק של רוב התוספים באנגלית אבל כל קוד חיצוני שמופיע באתר ישראלי מתורגם לעברית. ומיותר לציין שאני עובד איתם באתרים שלי ורוב האתרים שלי הם בעברית ולא באנגלית ככה שלא אמורות להיות בעיות RTL.

אם מצאתם שאחד התוספים שמופיעים שם עזר לכם ויש לכם משתמש בוורדפרס אודה לכם אם תוכלו להשאיר תגובה חיובית על התוסף וזה יאפשר לקדם אותו בחיפושים שעושים בספריית התוספים בוורדפרס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה