WooCommerce תוסף תרגום

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
צודק, לא בטוח שצריך אחרי פולילנג, אני פשוט הייתי צריך לתרגם את כל האתר אז הייתי צריך פולילנג.

אבל נדמה לי שבלי פולילנג אין לך כפתור לשינוי השפה בדף המוצרים (אלא אם כן אני טועה אבל נראה לי שלא).

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
אולי לכן לכן צריך להיות פולילנג.
אבל תבדוק גם כך אם זה לא עובד כי גם אצלי הוא אמר את זה אבל בפועל זה עובד יופי.

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
@>השראה< התוסף translatepress מתרגם גם מוצרים.
האם התנסית גם בו?
הבעיה איתו שבגירסה החינמית הוא מצריך בכל פעם לבחור שפה, והוא לא זוכר מפעם לפעם, שזה חיסרון רציני.
בתוסף שאתה ממליץ עליו עכשיו מה המצב איתו?
או אם אתה אומר שזה משתלב עם פולינג, אז האם פוללינג עצו זוכר את שפת המשתמש או עוד יותר טוב - שואב אותה משפת הדפדפן?
תודה רבה!

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא ניסיתי בשום תוסף אחר.
אבל למה שלא תנסה כמו שכתבתי לך?

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא ניסיתי בשום תוסף אחר.
אבל למה שלא תנסה כמו שכתבתי לך?
אני שואל על הצורה שאתה השתמשת - האם הוא לוקח את שפת התצוגה למשתמש משפת הדפדפן שלו, או לפחות הוא זוכר אותה מפעם לפעם, - או שכל פעם צריך לבחור מחדש?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
מצד פולילנג יש אפשרות להגדיר שפת הדפדפן בזיהוי אוטומטי אך לגבי התוסף השני שאתם משלבים איתו אין לי ניסיון. אם השילוב הוא אינטגרציה, בצורה מלאה, למה שלא יעבוד. התוסף שאני משתמש בו אכן מצריך שדרוג בשביל זיהוי אוטומטי של שפת דפדפן אך נתון חשוב אוכל להוסיף שמי שמחפש בעברית ומשתמש בעברית בדקתי ובפעם שבדקתי החיפוש של גוגל שלח אותי לאתר בעברית למרות שברירת המחדל באתר אנגלית ולא מוגדר זיהוי אוטומטי.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
ולחובבי תכנות יש איזה דרך בעזרת קוד להגדיר בקובץ הגישה של האתר שמשתמש בשפה מסוימת לופנה לתיקיה מסויימת, אבל בשביל להגדיר את זה בצורה חכמה כמו התוספים ושיהיה אפשר למשתמש לשנות את זה מסתמא יותר מהר להתשמש בתוסף שלהם.

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
רגע רגע @השראה , התוסף שלך מתרגם אוטומטי עם גוגל את המוצר או שצריך להכניס את התרגום ידני?

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
רגע רגע @השראה , התוסף שלך מתרגם אוטומטי עם גוגל את המוצר או שצריך להכניס את התרגום ידני?

למיטב זכרוני יש אפשרות לתרגום גוגל אוטו' (אולי זה בתשלום? לא זוכר).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה