אינדיזיין תוסף ניקוד

עיצוב ותקשורת חזותית >> תוכן מקצועי

סטארט-אפ חדש! קומיקולי אלי-קופטר!
אהלן חברים! כפי שכבר הספקתם לקלוט (דרך הבאנרים - אחרת אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ;) ) משהו חדש ומרגש מתרחש!! בשעה טובה ומוצלחת אני ואחי/שותפי...
5.00 star(s) 2 ratings
קבלו סוף סוף את התמונות הזוכות!
אמרנו יום שלישי שנהפך לרביעי ואז עוד שבוע שהתארך לשבועיים, מה באמת קרה? כבר סיפרנו לכם שחלק מהשופטים חלו בקורונה ולקח זמן עד שחזרו לעצמם במעט...
הולכים מחיל אל חיל: בונים סוכה
סוכהמנטור | ברכת החג של ר' חיים בניסטי עיצוב הסוכה השנה אנחנו לא צריכים להרשים אף אחד. השנה הסוכה מתקיימת במסגרת משפחתית מצומצמת, אבל אנחנו...
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
1.00 star(s) 1 ratings

מירי מנדל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מלבד הנקדן של ניוגראף יש עוד משהו מומלץ? (תומך sc6)
אני מחפשת תוסף לאינדיזיין ולא נקדן חיצוני,
אשמח להכוונות ותודה מראש

אברהם

מנהל פורום עימוד
מנהל
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עיצוב גרפי DIP
עריכה תורנית
לא נראה לי שיש חוץ מאשר לניוגראף
יש ל @חגי פאהן משהו חיצוני אך מתממשק עם אינדיזיין

חגי פאהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עוד מידע בנוגע להפעלת תוספים שמתעסקים עם אינדיזיין (לאו דוקא שלי):

שים לב! בהתקנה ראשונה של מוצרי C# העובדים עם אינדיזיין, יש לאפשר לאינדיזיין לעבוד עם סקריפטים חיצוניים, וזאת ע"י שאינדיזיין ייצור את הקובץ Resources for Visual Basic.tlb כאדמין.

איך מוצאים את הקובץ Resources for Visual Basic.tlb במחשב?

יש להיכנס לתיקייה C:\ProgramData\Adobe\InDesign לתיקייה של גירסת האינדיזיין הפעילה (לדוגמה: Version 13.0-ME), ושם בתוך התיקייה של השפה הפעילה (לדוגמה: en_US) להיכנס לתיקיית Scripting Support ואז לתיקיית הגירסה (לדוגמה: 13.1) ושם לשנות את שם הקובץ Resources for Visual Basic.tlb לשם אחר (לשם גיבוי). לאחר שינוי שם הקובץ יש להפעיל את אינדיזיין כאדמין, ולוודא לאחר עליית אינדיזיין שהקובץ Resources for Visual Basic.tlb נוצר שוב בתיקייה הנ"ל. רק לאחר היצירה מחדש תוכנות C# יכולות לעבוד עם אינדיזיין.

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה