Elementor תוסף אבטחה שמתאים לאלמנטור - מכירים ?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מחפש תוסף אבטחה שלא מתנגש עם אלמנטור (לדוג': וורדפנס, הקריס לי את האתר, נס שיש לי גישה ישירה לקבצים)
אם אתם משתמשים באחד כזה, ספרו לי אם הוא מגיע גם בעברית, מחיר, ואיך אתם מסתדרים איתו.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
היי אלעזר, אנו ממליצים כתוסף חינמי להשתמש בתוסף של Ithemes Security,
כתוסף אבטחה הוא קליל מאוד ועושה עבודה מעולה אם מגדירים אותו נכון.
אחרת הוא יכול לשלוח כמויות של מיילים בדומה לWordfense ולהשפיע לרעה על מסד הנתונים.
תוכל לעיין בסרטון הדרכה שלנו להגדרת התוסף -

בנוסף לא לשכוח! גם השרת/הגדרות שרת/האתר משפיע רבות על כך,
זאת אומרת - איך מוגדר המנוע ווב(אין לך יכולת לגשת/לדעת), איך מוגדרים הגדרות PHP(הגדרות משתמש בשרת אחסון ברוב המקרים), לשמור על וורדפרס מעודכן, לשמור על תוספים מעודכנים, לא להשתמש בתוספים או תבניות ממקור לא אמין(לא מאתר המפתח או משווק מורשה כמו Themeforest/CodeCanyon), אם השרת משתמש בModSecurity ואיזה Ruleset, האם יש בשרת חומת אש פעילה, אנטי וירוס ועוד הרבה משתנים.
אין תוסף וורדפרס הוא תוסף קסם, זה משהו שמתחלק לשלושה חלקים, השרת, האתר, וכמובן ניהול האתר.

מקווה שעניתי בפירוט ועניתי על כלל השאלות, בברכה,
דין מ - MyHost אחסון אתרים.

המשך שבוע טוב.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
היי אלעזר, אנו ממליצים כתוסף חינמי להשתמש בתוסף של Ithemes Security,
כתוסף אבטחה הוא קליל מאוד ועושה עבודה מעולה אם מגדירים אותו נכון.
אחרת הוא יכול לשלוח כמויות של מיילים בדומה לWordfense ולהשפיע לרעה על מסד הנתונים.
תוכל לעיין בסרטון הדרכה שלנו להגדרת התוסף -

בנוסף לא לשכוח! גם השרת/הגדרות שרת/האתר משפיע רבות על כך,
זאת אומרת - איך מוגדר המנוע ווב(אין לך יכולת לגשת/לדעת), איך מוגדרים הגדרות PHP(הגדרות משתמש בשרת אחסון ברוב המקרים), לשמור על וורדפרס מעודכן, לשמור על תוספים מעודכנים, לא להשתמש בתוספים או תבניות ממקור לא אמין(לא מאתר המפתח או משווק מורשה כמו Themeforest/CodeCanyon), אם השרת משתמש בModSecurity ואיזה Ruleset, האם יש בשרת חומת אש פעילה, אנטי וירוס ועוד הרבה משתנים.
אין תוסף וורדפרס הוא תוסף קסם, זה משהו שמתחלק לשלושה חלקים, השרת, האתר, וכמובן ניהול האתר.

מקווה שעניתי בפירוט ועניתי על כלל השאלות, בברכה,
דין מ - MyHost אחסון אתרים.

המשך שבוע טוב.
תודה על התשובה המפורטת, רק כעת התפניתי לבדוק את התוסף שהמלצת עליו (כאן, ובאתר שלכם), ואני רואה שהתמיכה שלו ממש חלשה. בתור תוסף שנוגע בליבת וורדפרס הייתי מצפה מהם לתמיכה רחבה יותר, כדי שלא אנעל מחוץ לאתר שלי כפי שדיווחו משתמשים רבים של התוסף.
he.wordpress.org_plugins_better-wp-security_.png

האם יש לך המלצה על תוסף אחר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה