תום...

המביט

משתמש מקצוען
אל תפחדו לקטול.
אני לא נושך.

דברו על התאורה,
על הקימפוז,
על איזון הלובן
ועל כל מה שעולה לכם במוח.

העיקר, לא רק מחמאות. אני עדיין בלמידה, תעזרו לי...

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י המביט;369677:
העיקר, לא רק מחמאות. אני עדיין בלמידה, תעזרו לי...

מצטערת. אין לי מושג כל כך בשאר הענינים.
יתקבל על ידי הלומד המקצועי מחמאה בלבד?...
פשוט דבש. תמונה כובשת!

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חוץ מהקומפוזציה הכל דבש .....
הילד הקדמי היה אמור להיות מימין ...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תמונה מקסימה.

משום-מה הייתי מצפה שהפוקוס יהיה דווקא על הילד מימין אבל זה סתם הרגשה, לא משהו מנומק.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י shmil15;369684:
חוץ מהקומפוזציה הכל דבש .....
הילד הקדמי היה אמור להיות מימין ...

מסכים. משהו לא מסתדר טוב בעין, העין נמשכת לילד המפוקס בשמאל (כבר בעייתי, המוח אוהב 'ללכת' ימינה, כך קראתי פעם), הפנים של הילד המפוקס פונות לכיוון הקצה השמאלי של התמונה, כשהאובייקט המשני מכריח אותנו לשבור ימינה.

היה עדיף אילו הוא היה בקצה הימני, פניו פונות לכיוון שמאל, והאובייקט המשני בהמשך כיוון הזרימה הטבעית לשמאלו.

אבל תמונה יפה ביותר!

המביט

משתמש מקצוען
אולי זה פטנט עוקף?

העין נמשכת אוטומטית בתמונה כאן לצד שמאל כי הילד בפוקוס. אבל עיניו של הילד מובילות אותך לצד ימין למרות שזו לא ברירת המחדל, ואז עשית שכל החלק הימני שלהתמונה לא יהיה מיותר..

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י המביט;369700:
אולי זה פטנט עוקף?

העין נמשכת אוטומטית בתמונה כאן לצד שמאל כי הילד בפוקוס. אבל עיניו של הילד מובילות אותך לצד ימין למרות שזו לא ברירת המחדל, ואז עשית שכל החלק הימני שלהתמונה לא יהיה מיותר..

מזל שלך שהוא מביט קצת ימינה
אם העיניים שלו היו מופנות שמאלה - היינו סוקלים אותך באבנים..;)

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מסכימה מאד עם קודמי בקשר לקומפוזיציה. יש הרגשה שאני נמשכת אחורה, לא יודעת להגדיר...
אהבתי מאד את האותיות ברקע, ואת העיניים הקטנות שמציצות בין הילדים, רוצות שגם אותם יראו בפרסומת....

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני ברגע הראשון שראיתי אמרתי....אויש...התמונה הפוכה.....אח"כ נתתי לעין לטייל ולא הצלחתי כ"כ להתביית על משהו גם כי הימני לא מספיק רדוד וגם השלישי באמצע מפריע...
אבל למרות הכל התמונה בהחלט משדרת תמימות וחן.

אגב - מה זה היד האחורית משמאל עשית לה משהו או שזו פשוט האצבע שבולטת?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בכיף היה אפשר לחתוך את התמונה באמצע כך שייראה בה רק הילד השמאלי, ולא היה חסר כלום בימין. המבט של הילד המפוקס בכלל לא מוביל אל הילד שמימין, כי הילד ההוא מאחוריו והמפוקס מסתכל אלינו. הילד בימין זה כאילו עוד תמונה נוספת.

המבטים שלהם ממש מתוקים, וכיף להסתכל עליהם.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נחמד מאוד. רק חסר קצת 'אוויר' מעל הראש של הילד השמאלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה