תוכנת FL Studio (פרוטי לופס)

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שמתי לב להתעניינות בתוכנה וכיון שיש לי הרבה נסיון איתה אשמח לחלוק אותו עם אחרים, ואולי גם לקבל טיפים ועזרה מאחרים. מי שמשתמש נלהב שלה או צריך עזרה בתוכנה ואפי' פלאגינים וכו', זה המקום! אני יעלה כאן גם מדריכי וידאו במגוון האפשרויות של התוכנה ובכל הרמות!
הנה מדריך ראשון למתחילים שהכנתי, אשמח לפידבקים! (עצם העניין של הפורום, מדריך ברור מספיק/נושאים אחרים וכו'..)
מדריך FLStudio -גוגל דריו

שניאור אייזנבך

אורגניסט ועורך סרטים - '054-8528425'
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה יפה מאוד
מחכה לפרקים הבאים

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמתי לב להתעניינות בתוכנה וכיון שיש לי הרבה נסיון איתה אשמח לחלוק אותו עם אחרים, ואולי גם לקבל טיפים ועזרה מאחרים. מי שמשתמש נלהב שלה או צריך עזרה בתוכנה ואפי' פלאגינים וכו', זה המקום! אני יעלה כאן גם מדריכי וידאו במגוון האפשרויות של התוכנה ובכל הרמות!
הנה מדריך ראשון למתחילים שהכנתי, אשמח לפידבקים! (עצם העניין של הפורום, מדריך ברור מספיק/נושאים אחרים וכו'..)
תודה רבה ממש לפני כמה ימים הורדתי את התוכנה גירסה 20 כי הבנתי שאפשר להפוך בה שיר לוואקלי (אקפלה) אשמח אם תעזור לי בזה בבקשה !!

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לצערי אני לא מכיר עדיין את 20 (בטיפול) אבל שהיה ברור, אין דבר כזה להפוך שיר לווקאלי אחרי שהוא נהיה מקודד (MP3 / WAV) אפשר להגיע לרמה ששומעים את הזמר הרבה יותר חזק מהפלייבק אבל זה מוריד מאוד באיכות ורוב הפעמים שומעים את הקולות השניים והמקהלות...

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לצערי אני לא מכיר עדיין את 20 (בטיפול) אבל שהיה ברור, אין דבר כזה להפוך שיר לווקאלי אחרי שהוא נהיה מקודד (MP3 / WAV) אפשר להגיע לרמה ששומעים את הזמר הרבה יותר חזק מהפלייבק אבל זה מוריד מאוד באיכות ורוב הפעמים שומעים את הקולות השניים והמקהלות...
לגבי ששומעים את הקולות השניים והמקהלות זה בכלל לא מפריע לי אדרבה זה בסדר ומצויין
לגבי האיכות נו מה שיש יתקבל בברכה ואפילו שהמנגינה תשאר אבל נמוך אבל בכל זאת ראיתי כזאת אופציה

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מה שאני יודע שכדי להפריד את הזמר מהמוסיקה ולהיפך משתמשים בהרחבת סטריאו או בהחצנה אפשר לעשות את זה ידני (יש איזכור במדריך איך מרחיבים סטריאו) אבל זה לא מספק, בתוכנה Virtual DJ אני יודע שיש אופציה כזו.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה שאני יודע שכדי להפריד את הזמר מהמוסיקה ולהיפך משתמשים בהרחבת סטריאו או בהחצנה אפשר לעשות את זה ידני (יש איזכור במדריך איך מרחיבים סטריאו) אבל זה לא מספק, בתוכנה Virtual DJ אני יודע שיש אופציה כזו.
יש מצב שאתה עושה לי את זה לשיר אחד שאני צריך (מצו"ב)?

קבצים מצורפים

• Shema.mp3
    6.1 MB · צפיות: 158

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עשיתי את זה בשתי וריאיציות תבחר איזה מהם שנשמע לך יותר טוב:

קבצים מצורפים

• שמע -בידוד voice 2.mp3
    15.2 MB · צפיות: 179
  • שמע -בידוד voice.mp3
    15.2 MB · צפיות: 113

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אלעזר, אתה צריך לבדוק קודם קול שהתוכנה עובדת על הכרטיס קול שלך, לבדוק בהגדרות המחשב שהוא לא על ווילום 0, שים לב לוידאו הבא:

קבצים מצורפים

• הגדרות כרטיס קול.mp4
    6.4 MB · צפיות: 249

MusiCode

משתמש מקצוען
אשמח לפידבקים! (עצם העניין של הפורום, מדריך ברור מספיק/נושאים אחרים וכו'..)

קודם כל - תודה רבה דודי!

המדריך עזר לי,
אבל הוא נראה מיועד למי שמגיע מתוכנות אחרות, וכבר מתמצא במושגים.

אשמח למדריך למעבד (או למי שרוצה להיות...) המתחיל.

אבל זה מדריך נהדר, לתוכנה נהדרת!

כמו"כ, האם אפשר ליצור עם התוכנה, ללא ציוד יקר, אלא עם מחשב ביתי?
בכל אופן, לשלב ההתחלה.

מצו"ב קובץ שהכנתי עם הידע שלי כרגע...

קבצים מצורפים

• שלום עליכם.mp3
    KB 930.7 · צפיות: 184

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה רבה רבה!!
מאלף!!

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה רבה על הכל!
מה שמעצבן אותי זה שכל הפלגנים שאני פוגש שם זה טרנסים וכל מיני שטיות
אולי תדריך אותי איך אני מגיע לכלים נורמליים פסנתר כינורו כו'

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה מה שהצלחתי לעשות דרך audacity אם יש באפשרותך לשפר את זה (זאת אומרת מבחינת המוזיקה להוריד עוד עד כמה שאפשר) אשמח והאיכות של הזמר דווקא מצוינת

קבצים מצורפים

• Shema zamar.mp3
    15.2 MB · צפיות: 127

MusiCode

משתמש מקצוען
תודה רבה על הכל!
מה שמעצבן אותי זה שכל הפלגנים שאני פוגש שם זה טרנסים וכל מיני שטיות
אולי תדריך אותי איך אני מגיע לכלים נורמליים פסנתר כינורו כו'

הנה מדריך מצולם איך מוסיפים כינורות אמיתיים (דגומים) לפרוייקט ללא פלאגין חיצוני:

בחרו את הפלאגין "דיירקט וויב":
‏‏צילום מסך (1).png

בחרו "סטרינג":
‏‏צילום מסך (2).png

מצו"ב הפרוייקט שצירפתי לעיל

קבצים מצורפים

• שלום עליכם.rar
    KB 14.4 · צפיות: 94

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
תודה לכולם!!
מה שאתם כותבים פה יעזור לי לדעת מה יותר חשוב לתת במדריך, הבא כי יש המון נושאים, חלקם קשורים ל FL Studio ספציפית וחלקם כללית לעיבוד ולסאונד, במדריך הבא (כנראה בסוף השבוע) אני יסביר על הפלאגינם על ההקלטות וגם על עיבוד וסאונד, אפשר ליצור דברים מדהים בתוכנה הזו בלי ציוד יקר רק צריך שהמחשב שלכם יעמוד בעומס.....(בשביל הקלטות איכותיות כמובן שצריך כרטיס קול טוב, ציוד הקלטה ואקוסטיקה שזה קצת יקר)
ניסיתי לעבוד על שמע ישראל אבל זה די בקצה, אם יצא לי משהו יותר טוב אני יעדכן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה