תוכנת FL Studio (פרוטי לופס)

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
חוץ מהתופים שפרסמתי, אין לי משהו שניתן להעברה (פיזית..זה שוקל הרבה מאווווד)

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום רציתי לשאול בfl studio עם למשל יש לי פלגין של גיטרה אקוסטית-קלאסית איך אני עושה פריטה זה בpiano rol או צריך פלגין מיוחד עם אפשרות פריטה

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צפה בסרטון הבא:
לא עלה, למטה.

נערך לאחרונה ב:

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ממש תודה אני רואה שיש שם בתפריטים של הפיאנו רול כל מיני טריקים שלא כולם יודעים אני אחטט שם קצת
עוד שאלה קטנה אני מחבר במיקסר של fl מקרופון קונדנסר mxl 440 והעכבת ממש גרוע גם שאני עושה בהגדרות של המחשב 'האזן' ורק שאני מחוץ לתוכנה ושומע מהכרטיס קול ישר לאוזניות אין עכבת מה עושים

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
זה לא קשור להגדרות המחשב, בהגדרות הכרטיס קול (מצורפת תמונות) ניתן לפתוח את הפאנל של כרטיס הקול ושם לכון את הlatency בms (מילי שניות- פחות מ10 זה אידיאלי להקלטה) עד כמה שהמערכת מסוגלת לספוג.
הסבר קצר:
הlatency הוא הזמן שניתן למחשב ולכרטיס הקול כדי להמיר את האות האונולוגי (הזרם החשמלי של המיקרופון) לדיגיטלי ולבצע את החישובים הנחוצים לתוכנה.
בהקלטות נוהגים לכוון אותו על המצב הנמוך האפשרי כדי למנוע "דיליי", בשעת ההקלטה במיקס ועריכה מעלים אותו כדי לתת למחשב ולכרטיס הקול את מירב הזמן לעבד את הנתונים.
הגדרות 2.png
הגדרות.png

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא יודע מה קורה עם ההגדרות אני שם לב בכלל שזה על fl studio asio ושאני מנסה לשים אותו על הכרטיס שלי אין קול בתוכנה וגם הדריוור שלה לא מובן

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
  • איזה כרטיס קול יש לך?
  • האם התקנת דריוור לכרטיס קול, והאם הוא תומך בתקן ASIO?
  • האם הוא מוגדר כברירת המחדל של המחשב?
  • האם וידאת ששום תוכנית, או עמוד אינטרנט, או כל דבר אחר במחשב, לא "תופס" את כרטיס הקול שלך?

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש לי אודיו קונטרול של נתיב ויש לי דרייוור לכרטיס קול בתקן ומוגדר כברירת מחדל
ומה זאת אומרת תופס שאני גם שומע ממנו

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אוקי, אתה צריך למצאו אותו בחלק התחתון של רשימת כרטיסי הקול בהגדרות התוכנה (יש driver sound devices ויש ASIO devices עדיף להשתמש בASIO)
ושנית לוודא ששום תוכנה או דף איטרנט לא משמיע אודיו, כיוון שאי אפשר להשתמש באותו כרטיס קול, גם בתוכנה וגם עם משהו אחר (סרט, משחק, סרטון או שיר בדף אינטרנט.).

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני רוצה להתקין את התוכנה מחדש דרך הפריצה שהבאת בגלל שהיא עושה לי בעיות פעם נפתחת פעם לו
ושאני בא להתקין צריך לקבוע מיקום של התוכנה וזה לא עובד

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בהודעה רשום שאתה צריך לבחור את התקייה שבה תותקן התוכנה תנסה לבחור את התקייה שכתובה שם (אפשר לכתוב את זה ידנית או להעתיק ולהדביק)
\C:\Program Files \Image-Line\FL Studio 20
או את זו: (בד"כ זה מותקן בזו)
\C:\Program Files (x86)\Image-Line\FL Studio 20

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כן ניסיתי אבל זה לא עבד בכל אופן התקנתי מהאתר את הגרסת ניסיון אבל שוב אני מנסה להדליק והוא כותב "הפסיק לפעול ווינדוס מנסה לפתור את הבעיה ולא נדלק מה עושים

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
  • הסרת תוכנית באמצאות התוכנה הזאת:
https://www.revouninstallerpro.com/revo_uninstaller_history.html
עדיף להוריד גרסא 3.2.1 כי היא חינמית.​
  • מחיקה באמצעותה (יופיע לאחר ההסרה) של כל התקיות והרג'יסטרי שנותרו מהתוכנה. (לבחור הכל ולמחוק, לא לפחד.)
  • ונסיון התקנה חדש, שים לב לכל ההוראות של ההתקנה והפריצה, עדיף לנתק את האינטרנט בזמן הפריצה.
  • סליחה על השאלה...המחשב שלך עומד בהגדרות המומלצות לFL Studio?
מתוך האתר הרשמי:
דרישות מערכת FL STUDIO
מתוכנן לפעול על כל מערכת הפעלה במחשב:
חלונות: 7, 8, 10 ומעלה
macSO: מ11, 10 ומעלה
שטח פנוי בדיסק קשיח של 4GB
מומלץ 4GB של RAM ומעלה
ככל שהמעבד שלך חזק יותר, כך יותר פלאגינים יכולים לעבוד ביחד.
(מתחת ל core i5 4400 זה לא נקרא חזק...)
זה מה יש לעשות בנתיים....בהצלחה!

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מנסה להתקין את התוכנה fl studio ובמה שעלתי תמוני שצריך כתובת כתבתי את כל הכתובת של ימג' ליין וכל זה והוא לא נותן ומעלה אותו הודעה ואני רואה שאין בכלל כזו תקייה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה