תוכנת FL Studio (פרוטי לופס)

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אם תחפש ותעלה זה יהיה מצוין . ועוד רציתי לשאול הפרוטי טועןם לי פריסט שהטענתי פעם אחד ומאז הוא כל הזמן מעלה לי אותו שאני פותח את הפרוטי וזה מכביד לי על המחשב משהו יודע איך מחזירים אותו למצב הרגיל או מאפסים אני אשמח תודה

יצחק 11

משתמש חדש
תודה רבה על המדריכים המושקעים, הם כולם יותר טובים מכל מדריך אחר מיוטיוב, וממש עוזרים לי.
אשמח אם תוכל לעזור לי. יש לי KORG PA500 שבו הקלטתי הרבה פלייבקים השמורים בזיכרון האורגן, ואני מעוניין לייצא אותם לקובץ MP3 ואולי לערוך אותם מעט קודם בתוכנה, אלא שכאשר אני מייבא אותם לFL STUDIO הוא לא מזהה בכלל את הצלילים המקוריים. ואותו דבר כאשר האורגן מחובר בקבל מידי (USB) אינני מצליח לנגן בצלילים של KORG.

השאלות הן:
1. איך לייבא קובץ מידי תוך כדי שמירה על הצלילים המקוריים של קורג?
2. איך לנגן ישירות לתוכנה דרך האורגן עם מקצבים וצלילים מלאים של קורג?
בקיצור, אשמח אם תוכל להרחיב את ידיעתי בנושא השילוב בין האורגן לבין התוכנה.
ושוב תודה רבה, המדריכים מעולים

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י MusiCode:
יש דגימות לדיירקט וויב של 500MB, מסתובב,
אם ירצו אני אחפש.
חוץ ממה שמגיע עם הפרוטי? אני ישמח!
יש את האתר הזה: DSKmusic הורדתי משם כמה דברים ואכן זה יותר ברמה אבל עדיין זה לא ברמה....
מצורף גם פסנטר נחמד אבל גם לו וגם לDSK יש הרבה באגים.
Neo Piano mini -דריוו

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יצחק11, ראית את המדריך האחרון ולמרות זאת אתה לא מצליח לשמוע את הדגימות?
אני ינסה לענות על השאלות שלך בקצרה:
1. אחרי שאתה מייבא את קובץ המידי לתוכנה תהייה חייב להחליף את הדגימות שהוא מביא לך כברירת מחדל לדגימות של קורג כפי שמודגם במדריך ונכתב בע"פ, באמצאות midi out, עדיף שתשים את האורגן על מצב ערוצים (SEQUENCER) ותשתמש בכתובת של הדגימה (לדוגמא- Grand Piano RX-121.010.000) כדי למצא אותה בבנק של midi out - שם ומספר לפי הספרות האחרונות (000- כלומר 0) , ובנק 1 לפי האמצעיות (010-כלומר 10). שים לב, לשים כל כלי בערוץ (Chanel) נפרד!.
עכשיו אתה יכול להקליט לרנדר או לשמור את הפריוקט כך שישמר וישמע עם הדגימות של קורג.
2. שוב אני אומר: כעיקרון אין אפשרות להשתמש בדגימות של קרוג בתוך התוכנה רק ע"י חיבור מידי out והקלטה של האורגן ב (PL (Audio Out.
תכנס להגדרות midi באורגן (GLOBAL) , תראה שאפשר לכוון את הערוצים לנגינות המקצב בmidi אולי זה יעזור לך.

יצחק 11

משתמש חדש
תודה רבה, אבל בינתיים אני לא מצליח לסנכרן את צלילי האורגן לתוך FLS, משום מה זה לא נקלט לי במחשב, אולי אני צריך לשחק עם ההגדרות של האורגן.
בכל אופן, שאלה נוספת היא איך לחלק את כל הערוצים הללו (נוצרו 16 ערוצים) ל Patterns נפרדים?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שיעורים מפורטים ומקסימים זמר נפלא.. (אחרי העריכה...)
רציתי לשאול יש לי PA 600 וראיתי שהצלחת לחבר אותו במידי למחשב אני התקנתי את הדרייבר אבל המחשב לא מזהה את האורגן אשמח מאד אם תדריך איך לסדר את זה

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
קודם כל עדיף שתוריד דריוור עדכני מכאן (עדיף מהאתר מקורי של קורג, אבל יש להם תקלה נראה לי) שים לב האחרון מ 2014....
שנית נסה לראות כשהאורגן מופעל מאיזה שנה ואיזה גרסה שלמערכת הפעלה יש לו, נסה להוריד ולהתקין; 1: דריוור תואם גירסא. 2, אם לא עוזר: מערכת הפעלה הכי עדכנית (2014) (הכל באתר הרשמי או בקישור המצורף)
שלישית לוודא שהגדרות הusb באורגן "מאורגנות" על חיבור למחשב (האורגן לא פתוח לי עכשיו' אבל זה או ב menu או בGlobal )
אם זה לא עוזר תעדכן פה, בצרוף מידע (גרסאת מערכת ההפעלה של המחשב,האם המכשיר לא מופיע בכלל או שהוא מופיע כמכשיר לא מזוהה? )
בהצלחה!​

יצחק 11

משתמש חדש
לי יש PA 500 (גירסה ישנה יותר) ולא הצלחתי לחבר את האורגן בקבל מידי שקצהו האחד הוא מידי והקצה השני הוא USB. לאחר עיון בספר ההוראות הבנתי שהוא תומך רק בקבל מידי דו צדדי, ויתכן שגם שלך כך.
לכן השתמשתי בדרך השניה והיא קבל USB של מדפסת רגילה.
לאחר התקנת הדרייבר שהורדתי מהאתר של קורג, חיברתי את הקבל ופתחתי את "התקנים ומדפסות" דרך לוח הבקרה, שם מיד הופיע התקן בשם PA 500 אבל היה סימן קריאה עליו, כלומר שמשהו לא תקין, כיביתי את המחשב והדלקתי וסימן הקריאה נעלם, הפעלתי את פרוטי לופס, הגדרתי את האורגן דרך MIDI Settings הקשתי על הקלידים ומיד שמעי את קולות הקיק המוכרים של פרוטי לופס.
מקווה שזה עזר לך במשהו.

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לי יש PA 500 (גירסה ישנה יותר) ולא הצלחתי לחבר את האורגן בקבל מידי שקצהו האחד הוא מידי והקצה השני הוא USB. לאחר עיון בספר ההוראות הבנתי שהוא תומך רק בקבל מידי דו צדדי, ויתכן שגם שלך כך.
לכן השתמשתי בדרך השניה והיא קבל USB של מדפסת רגילה.
לאחר התקנת הדרייבר שהורדתי מהאתר של קורג, חיברתי את הקבל ופתחתי את "התקנים ומדפסות" דרך לוח הבקרה, שם מיד הופיע התקן בשם PA 500 אבל היה סימן קריאה עליו, כלומר שמשהו לא תקין, כיביתי את המחשב והדלקתי וסימן הקריאה נעלם, הפעלתי את פרוטי לופס, הגדרתי את האורגן דרך MIDI Settings הקשתי על הקלידים ומיד שמעי את קולות הקיק המוכרים של פרוטי לופס.
מקווה שזה עזר לך במשהו.
בדיוק!!!

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קודם כל עדיף שתוריד דריוור עדכני מכאן (עדיף מהאתר מקורי של קורג, אבל יש להם תקלה נראה לי) שים לב האחרון מ 2014....
שנית נסה לראות כשהאורגן מופעל מאיזה שנה ואיזה גרסה שלמערכת הפעלה יש לו, נסה להוריד ולהתקין; 1: דריוור תואם גירסא. 2, אם לא עוזר: מערכת הפעלה הכי עדכנית (2014) (הכל באתר הרשמי או בקישור המצורף)
שלישית לוודא שהגדרות הusb באורגן "מאורגנות" על חיבור למחשב (האורגן לא פתוח לי עכשיו' אבל זה או ב menu או בGlobal )
אם זה לא עוזר תעדכן פה, בצרוף מידע (גרסאת מערכת ההפעלה של המחשב,האם המכשיר לא מופיע בכלל או שהוא מופיע כמכשיר לא מזוהה? )
בהצלחה!​
תודה על התגובה ובאמת הצלחתי להתקין את הדרייבר מהלינק שהבאת אבל עדיין המחשב לא מגיב נכנסתי להגדרות מידי של הפרוטי לופס ולא מופיע KORG PA 600 אולי צריך להגדיר את המידי באורגן אבל לא יודע איך

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
תודה על התגובה ובאמת הצלחתי להתקין את הדרייבר מהלינק שהבאת אבל עדיין המחשב לא מגיב נכנסתי להגדרות מידי של הפרוטי לופס ולא מופיע KORG PA 600 אולי צריך להגדיר את המידי באורגן אבל לא יודע איך
מה עם ההוראות של יצחק11? לא עזרו?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מה עם ההוראות של יצחק11? לא עזרו?
לא כ''כ הבנתי על הגירסה האם של האורגן בכו''א לא הצלחתי להתקין את הדרייבר החדש יש לו שגיאה בקובץ

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני יפרט שוב כולל הדברים החשובים שהזכיר יצחק11:
נסה לפי השלבים הבאים:
  1. חיבור מידי בpa600 הוא או באמצעות כבל usb למדפסת עם יציאה מרובעת מהאורגן וכניסה רגילה למחשב או באמעות כבל midi לשני הצדדים, החיבור עם usb הוא כמעט כמו חיבור של midi (לא כבל usb עם 2 צצדים אותו דבר, ולא קבל midi ו usb .)
  2. אם החיבור תקין והדריור מותקן האורגן צריך להופיע בהתקנים ומדפסות (לוח הבקרה>התקנים ומדפסות) או במנהל ההתקנים>בקרי קול וידאו ומשחק (גם הוא בלוח הבקרה) בצורת התקן קול תחת השםpa600, אם לא (חיבור לא תקין/דריור לא מותקן) לפחות להופיע בתור התקן בלתי מזוהה (עם משולש צהוב ובתוכו סימן קריאה). אם לא הכבל או אחד החיבורים של המחשב או האורגן לא תקין.
  3. אם התקנת דריור, והאורגן מופיע בתור התקן לא מזוהה, סביר להניח שהדריור לא תואם למערכת ההפעלה של האורגן (כמו למחשב גם לאורגן יש מערכת הפעלה). לכן קודם יש לבדוק מה הגירסא של מערכת ההפעלה של האורגן: כשמדליקים את האורגן בזמן הטעינה תופיע כתובית עם גרסת מערכת ההפעלה והשנה, אני יודע שיש 2 גרסאות: 2013 ו 2014. במקביל, יש שני גרסאות תואמות בדריוורים, הכי טוב זה להוריד את הגירסא המתאימה מהאתר של קורג,
  4. אם אתה משתמש בכבל midi רגיל (שבני הצדדים הוא midi) צריך גם לבדוק את התקן ההמרה (בדר"כ מדובר בכרטיס קול) אם החיבור שלו תקין, ואם יש לו דריוור.
אם עדין זה לא עובד, תעדכן ואני ישתדל "לחפור" בהגדרות האורגן כדי להדריך אותך בבדיקה של הגדרות החיבור.

מקוה שעכשיו זה יהיה בסדר...., בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה