תוכנת FL Studio (פרוטי לופס)

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הנה הגיע המדריך השלישי!!! היו קצת עיכובים אבל ב"ה..
השתדלתי מאוד לדחוס בשעה וחצי את רוב הנושאים החשובים בMIDI, קולות, ובאפקטיים השימושיים (כנראה שבשביל מיקס צריך מדריך בפנ"ע...), ולענות על השאלות שנשאלו אני מצרף גם תוכנה למציאת bpm מאוד קלה ונוחה , תהנו!!!
מדריך פרוטי לופס 3
תוכנה למציאת BPM

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
וגם ברשימה ובאופן ידני כאן:
bandicam 2018-10-09 03-07-38-271.jpg

נתי והקלידים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ממש תודה רבה מומחה פרוטי..... רק רציתי לדעת 1אם אפשר לעשות בלייב שאני ינגן רבעי טונים2אם אפשר לעלות ולהוריד באפשרות השניה את כולם ביחד דהיינו את כל התו הנבחר או שאחד אחד רק. תודה ועוד רצית לשאול אם יש לך דברים מענינים במזרחית ....;)

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
1. לא ידוע לי על אפשרות לשנות בנגינה אבל אני יבדוק ויעדכן
2. הסברתי בסוף המדריך שאפשר לבחור כמה תווים ביחד (Ctrl-Alt-Shift) או עם כלי הסימון את כל הטיים ליין של התו עם לחיצה על התו הרצוי ואח"כ עם ללחוץ ולהחזיק את לחצן העכבר הימני ולגרור אותו לאורך הfine pitch מתחת לכל התווים בגובה הרצוי.
3.מה הכוונה דברים מענינים?, אני לא ממש מתעסק עם מזרחית....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה