תוכנת 'קל לזכור'

יצחק שלום

משתמש חדש
שאלו כאן באחד מהפורומים, מה ההבדל בין תוכנת קל לזכור לשינונון,
יש לי את שתיהם, וההבדלים שמים וארץ, לא לחינם שינונון כל כך זול, בשינונון חסר 80% מהפונקציות שיש ב'קלזכור'. כל הממשק אחרת לגמרי, החווית משתמש שונה לגמרי, לא לחינם אני מצליח להתמיד עם 'קל לזכור' כל כך הרבה זמן, הם השקיעו בכל מה שאפשר כדי שזה יהיה מהנה וממכר, אם זה מגוון אפשרויות חיפוש מתקדמות, יצוא לוורד, עריכה ועיצוב, ממשק מסודר ומתוייק בעץ ספרים מקוטלג לפי נושאים ברמה גבוהה מאד וגמישה בדיוק לצרכים של כל אחד. אפשרות הצמדת תגיות לנושאים המפוזרים בכמה מקומות בש"ס, אני משתמש עם זה הרבה! זה פשוט גאוני!
והכי חשוב זה הנוסח חזרות שיש להם בתוכנה, היא נוסחה שאני רואה שעובדת בטוח! השאלות מגיעות בדיוק בזמן המדויק! שאלות שאני זוכר פחות היא מתזמנת לי אותם יותר מוקדם כדי שאחזור על זה יותר פעמים.
מלבד זאת עוד כמה יתרונות חשובים, יש להם פורום מדהים בין המשתמשים, (פתוח גם לבעלי מייל בלבד) נותנים שם עצות אחד לשני, מעבירים שם אחד לשני שאלות מוכנות (שזה אגב בשינונון מובנה בתוך התוכנה, רק שם אין לך בחירה איזה שאלות להכניס איזה לא, אתה בוחר מסלול ומקבל אוטומטי את כל השאלות. ואני אישית לא ראיתי בכלל תועלת משאלות מוכנות, כי רק כשאני בעצמי סיכמתי כפי שקלזכור מלמדים בהדרכות שלהם הצלחתי להרגיש שאני באמת מחובר לחומר, וזוכר פי 100 יותר טוב), היו כמו דיונים בפורום בין המשתמשים שפשוט הצילו אותי וגרמו לי להתמיד בזה עד היום!
גם יש להם קורס מדהים! שלדעתי התוכנה בלי הקורס איכות הזיכרון יורד בחצי! כך על פי הניסיון שלי.
אני לא פוסל אף אחד, אבל את זה חייבים לדעת, תוכנה זה לא הוקוס פוקוס, אין דבר כזה לזכור בלחיצת כפתור, חייבים להשקיע, וגם התוכנה חייבת להיות בנויה בצורה כזאת שגורמת לך להתמיד בזה, ולכן כל אחד יעשה את הבחירה שלו.
אני ממליץ בחום על קלזכור (איך לא... אחרי שאני כבר שולט בס"ד בכמה מסכתות בעל פה... ואף קיבלתי בדרשו 95% שלא חלמתי בחיי שאגיע לכזו רמה...)
מאחל לכולם בהצלחה! ושבחיים אל תתייאשו מלזכור את הלימוד שלכם! זה אפשרי (לא תאמינו עד כמה)!
אשמח לשמוע עוד דעות בענין!

אבי.

משתמש חדש
אני מכיר כמה שמשתמשים בשינונון זה יותר זול מקל לזכור (קל לזכור עולה 2700 ושינונון במהדורה בסיסית 490) וברמה גרפית וטכנולוגית הם באותו רמה.
אנקי בעברית זהו חינם, ומתאים למי שלא צריך תוספות גרפיות או אפליקציות לא הכרחיות.

סטארטפ

משתמש רשום
יש את מחודדים בפיך
שזה עולה בסך הכל 100 שקל
וזה לא נופל בפונקציות ובנוחות מקלזכור.
משתמש עם זה כמה חודשים וממליץ בחום.

vc41718

משתמש רשום
ערב טוב
קל לזכור יוצאת במבצע של 1870 ש"ח, למצטרפים דרך משהוא שיש לו תוכנה,
אם יש מי שקונה אשמח שיקנה דרכי ככה אקבל שדרוג בהוזלה
תודה רבה

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למה אף אחד לא מזכיר את התוכנה המעולה והחינמית "אנקי"?
למיטב ידיעתי יש בה הרבה מאוד מעלות שאין בקלזכור.

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
שאלו כאן באחד מהפורומים, מה ההבדל בין תוכנת קל לזכור לשינונון,
יש לי את שתיהם, וההבדלים שמים וארץ, לא לחינם שינונון כל כך זול, בשינונון חסר 80% מהפונקציות שיש ב'קלזכור'. כל הממשק אחרת לגמרי, החווית משתמש שונה לגמרי, לא לחינם אני מצליח להתמיד עם 'קל לזכור' כל כך הרבה זמן, הם השקיעו בכל מה שאפשר כדי שזה יהיה מהנה וממכר, אם זה מגוון אפשרויות חיפוש מתקדמות, יצוא לוורד, עריכה ועיצוב, ממשק מסודר ומתוייק בעץ ספרים מקוטלג לפי נושאים ברמה גבוהה מאד וגמישה בדיוק לצרכים של כל אחד. אפשרות הצמדת תגיות לנושאים המפוזרים בכמה מקומות בש"ס, אני משתמש עם זה הרבה! זה פשוט גאוני!
והכי חשוב זה הנוסח חזרות שיש להם בתוכנה, היא נוסחה שאני רואה שעובדת בטוח! השאלות מגיעות בדיוק בזמן המדויק! שאלות שאני זוכר פחות היא מתזמנת לי אותם יותר מוקדם כדי שאחזור על זה יותר פעמים.
מלבד זאת עוד כמה יתרונות חשובים, יש להם פורום מדהים בין המשתמשים, (פתוח גם לבעלי מייל בלבד) נותנים שם עצות אחד לשני, מעבירים שם אחד לשני שאלות מוכנות (שזה אגב בשינונון מובנה בתוך התוכנה, רק שם אין לך בחירה איזה שאלות להכניס איזה לא, אתה בוחר מסלול ומקבל אוטומטי את כל השאלות. ואני אישית לא ראיתי בכלל תועלת משאלות מוכנות, כי רק כשאני בעצמי סיכמתי כפי שקלזכור מלמדים בהדרכות שלהם הצלחתי להרגיש שאני באמת מחובר לחומר, וזוכר פי 100 יותר טוב), היו כמו דיונים בפורום בין המשתמשים שפשוט הצילו אותי וגרמו לי להתמיד בזה עד היום!
גם יש להם קורס מדהים! שלדעתי התוכנה בלי הקורס איכות הזיכרון יורד בחצי! כך על פי הניסיון שלי.
אני לא פוסל אף אחד, אבל את זה חייבים לדעת, תוכנה זה לא הוקוס פוקוס, אין דבר כזה לזכור בלחיצת כפתור, חייבים להשקיע, וגם התוכנה חייבת להיות בנויה בצורה כזאת שגורמת לך להתמיד בזה, ולכן כל אחד יעשה את הבחירה שלו.
אני ממליץ בחום על קלזכור (איך לא... אחרי שאני כבר שולט בס"ד בכמה מסכתות בעל פה... ואף קיבלתי בדרשו 95% שלא חלמתי בחיי שאגיע לכזו רמה...)
מאחל לכולם בהצלחה! ושבחיים אל תתייאשו מלזכור את הלימוד שלכם! זה אפשרי (לא תאמינו עד כמה)!
אשמח לשמוע עוד דעות בענין!
יש לך את אנקי כאןhttps://www.prog.co.il/threads/גירסא-חדשה-לתוכנת-אנקי-לזכרון-הלימוד.782492/#post-10725745
לפי דעתי זה יותר טוב מקל לזכור, וגם זה בחינם.
יש אנקי גם דרך הטלפון כאן

• תודה
Reactions: aeb

יותר מדי חושבת

משתמש רשום
מעוניין לרכוש תכנת קל לזכור יד שניה אם מישהוא רוצה למכור אשמח שיצור קשר באישי
לא מצליחה להבין.
יש את אנקי המשודרג שנמצא כאן https://www.prog.co.il/threads/גירסא-חדשה-לתוכנת-אנקי-לזכרון-הלימוד.782492/#post-10725745
ולדעת הרבה אנשים, [אתה יכול לראות המלצות בפורום] זה יותר או לכל הפחות משתווה לקל לזכור.
אז מה ההיגיון לקנות?
יש לי רעיון, תשלם לי את הכסף שאתה רוצה להשקיע בקל לזכור, ותשתמש באנקי :p

ממממממממצצצצ

משתמש חדש
אם מישהו יודע אם גירסא אנקי כל יכולים לעשות גם דרך כתיבת שו''ת על דפים ולא דרך מחשב או פלאפון אם אפשר להודיע ע''ג פורןם זה או להתקשר אלי 0548543569

אפשר ובקלות
כל סוף לימוד לסכם בכתב את הנלמד דרך שו"ת
ולרשום בכל לימוד מתי נלמד ומתי צריך לחזור בהתחלה זה נראה סבוך אבל אחרי שמתרגלים זה יותר קל מהמחשב

ממממממממצצצצ

משתמש חדש
לצבי משה ישראל מאיר קודם כל תודה על התגובה .אשמח אם תפרט לי יותר איך בדיוק אני מחשב את החזרות וגם כמה קופסאות אני צריך וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה