תוכנת עימוד חינמית

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני ממש רוצה אבל לצערי אין לי לא את הזמן ולא המימון לכך
דחיתי הרבה לקוחות בגלל זה... אני מעביר אותם הלאה... אפילו ספר שאני כתבתי ורוצה לעמד לעצמי אני לא יכול בגלל שאין תוכנה וידע מספיק מתאים לכך כדי שיהיה טוב, יפה מקצועי ונעים לקריאה

צורת החשיבה שלך לא נכונה.
אתה רוצה לעשות בעצמך עימוד לא מקצועי
כמו שאמרתי קודם, עימוד לא מקצועי עולה לך יותר וללקוח פחות

אם אין לך זמן/כסף להשקיע בלימוד התוכנות הרלוונטיות
אבל יש לך לקוחות שמחפשים עבודות עימוד
תפנה אותם למעמדים מקצועיים ותקבל אחוזים מהמעמדים האלה
יש הרבה מעמדים שיהיו מוכנים לשלם לך 10% מכל עבודה שתעביר להם

אתה לא צריך להתעסק עם גבייה/ עם תמחור וכו' - רק להגיד ללקוח שצריך עימוד:
תתקשר ל-X, הוא יעשה לך עימוד ברמה גבוהה.
אח"כ תגיד ל-X - הפניתי אליך לקוח בשם Y, אשמח לקבל 10% מהסכום שתסגור איתו

לחילופין, תוכל לסגור עם המעמדים האלה על הפניית עבודות תמורת עימוד מקצועי לספר שלך ללא תשלום.

(יכול להפנות אליי אם אתה רוצה. אני מניח שעוד הרבה מעמדים כאן בפורום ישמחו)

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כבר יכולת להחזיר את ההשקעה
אכן, 4-5 לקוחות עם ספרים בינוניים, ואתה מחזיר את ההשקעה. עוד ספר אחד, ואתה יכול להחזיר אפילו את מה ששילמת על חבילת הפונטים, ועוד ישאר לך כסף למסטיק...

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בקיצור בואו נגיע לעניין: מה יותר טוב, תג או אינדיזיין?
כל תוכנה והמעלות שלה, ולפני עימוד ספר אתה צריך להחליט לאיזה תוכנה הספר הזה יותר שייך.
ההחלטה שלך תהיה מושפעת לא רק מהתוכנה אלא גם ממה שאתה רגיל, ולאיזו תוכנה יש לך יותר סקריפטים וכלי עזר. כך שאין בזה כלל אחד שכל המעמדים חייבים ללכת לפיו.
ויש הרגילים לוורד ויש להם תוספים לעימוד בוורד, וספרים מסויימים הם יעמדו בוורד, ובזה יחסכו המרה של המסמך של הלקוח לתג או אינדיזיין, ויוכלו למסור ללקוח קובץ וורד מעומד הראוי להדפסה בנוסף לPDF. ואז הלקוח יוכל לעשות בגוף אותו קובץ הוספות ותיקונים כדי להוציא מהדורה שניה.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
משום מה, אני מזהה ברגע ספר שעימדו אותו בוורד.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כל תוכנה והמעלות שלה, ולפני עימוד ספר אתה צריך להחליט לאיזה תוכנה הספר הזה יותר שייך.
ההחלטה שלך תהיה מושפעת לא רק מהתוכנה אלא גם ממה שאתה רגיל, ולאיזו תוכנה יש לך יותר סקריפטים וכלי עזר. כך שאין בזה כלל אחד שכל המעמדים חייבים ללכת לפיו.
ויש הרגילים לוורד ויש להם תוספים לעימוד בוורד, וספרים מסויימים הם יעמדו בוורד, ובזה יחסכו המרה של המסמך של הלקוח לתג או אינדיזיין, ויוכלו למסור ללקוח קובץ וורד מעומד הראוי להדפסה בנוסף לPDF. ואז הלקוח יוכל לעשות בגוף אותו קובץ הוספות ותיקונים כדי להוציא מהדורה שניה.
מהדורא שניה הם כבר לא יוציאו בוורד זה בטוח

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מכירים תוכנת עריכה חינמית וידידותית שיהיה אפשר לערוך איתה ספר?
אפילו משהו חובבני העיקר שיהיה ידידותי וחינם
ממליץ מאוד על PUBLISHER אבל אתה צריך להיות פריק של תוכנות בשביל לדעת לעבוד איתה ולהשיג תוצאה מקצועית.

בספרים שאין צורך בקודים וקישורים וכו' ואין לי זמן להכין פורמטים וכו' בתג, אני מעמד איתה אפילו רב-טקסט.

מאוד חשוב איך אתה מכין את הספר בוורד לקראת העימוד בתוכנה, ואיך אתה סוגר את הספר לדפוס.

יש הרבה טריקים אם זה מעניין אותך אשמח לעזור..

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ממליץ מאוד על PUBLISHER אבל אתה צריך להיות פריק של תוכנות בשביל לדעת לעבוד איתה ולהשיג תוצאה מקצועית.

בספרים שאין צורך בקודים וקישורים וכו' ואין לי זמן להכין פורמטים וכו' בתג, אני מעמד איתה אפילו רב-טקסט.

מאוד חשוב איך אתה מכין את הספר בוורד לקראת העימוד בתוכנה, ואיך אתה סוגר את הספר לדפוס.

אם תלמד אותי בפבלישר
אני מוכן ללמד אותך באילוס איך לעמד

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איך יש ספר רב טקסט בלי צורך לקישור בין הטקסטים?
יש ויש.
למשל מקרא עם פירוש רש"י ואונקלוס, מאוד פשוט לסדר את הטקסטים ללא קישורים.
אגב, גם בתג לא תמיד אני שותל קישורים, אלא מסתכל בעיניים...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש ויש.
יכול להעלות לפה דוגמאות שעימדת עם פאבלישר?
בפעם הקודמת שהיה כאן מישהו שטען שהוא מעמד רב טקסט עם פאבלישר, די מהר הוא הודה שאי אפשר להגיע לתוצאה מקצועית ועבר לתוכנות אחרות.

אבל זה היה מזמן, אולי משהו השתנה מאז ואנחנו לא יודעים.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

המעלה של פבלישר על וורד שאפשר לעשות כמה 'סטורי' כי הוא עובד עם 'פריימים' בדומה לאינדיזיין רק שלא מצאתי שם אפשרות להערות שוליים בתוך הפריים.
אני מאמין שכמו ש @ניוגראף עשה תוסף לאינדיזיין בשביל רב טקסט גם לפבלישר אפשר לעשות כזה.
אני עשיתי פעם למישהו תוסף לפבלישר שיעזור לעמד רב טקסט, התוסף משכפל את הפריימים בדף הנוכחי לX דפים קדימה ומקשר בין הפריימים שבכל הדפים בצורה הנכונה, עם זה אפשר לעמד די במהירות 3-4 טקסטים.

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
המעלה של פבלישר על וורד שאפשר לעשות כמה 'סטורי' כי הוא עובד עם 'פריימים' בדומה לאינדיזיין רק שלא מצאתי שם אפשרות להערות שוליים בתוך הפריים.
יש אפשרות להעביר הערות שוליים מהוורד (לא ע"י העתק-הדבק) אבל זה כבר דורש הסבר.
בהחלט חושב שכדאי שמישהו ירים את הכפפה ויפתח תוספים לתוכנה.
אם היו עושים "המשלים לפבלישר" זה היה טוב...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש ויש.
ה' ישמור ויציל. אין לדבר סוף.
זה כמו לסדר אותיות עופרת על פלטת דפוס.

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ה' ישמור ויציל. אין לדבר סוף.
זה כמו לסדר אותיות עופרת על פלטת דפוס.
לשתול קישורים לאין סוף דיבורי המתחיל זה לפעמים אופציה יותר גרועה...
תכל'ס זה תלוי בהרבה משתנים.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש אפשרות להעביר הערות שוליים מהוורד (לא ע"י העתק-הדבק) אבל זה כבר דורש הסבר.
אני עשיתי רב טקסט בוורד, מצורף בזה, (@חיטובים אל תהיה קטן אמנה, אבל לא מומלץ הזמן יקר..), ולא עשיתי בפבלישר כי לא מצאתי פתרון להערות שוליים.
%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%9C%D7%A8%D7%91-%D7%98%D7%A7%D7%A1%D7%98-%D7%91%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%93-jpg.513695

נערך לאחרונה ב:

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נראה מצוין.
לגבי הערת שוליים בפבלישר, כמו שכבר כתבתי לעיל, יש אפשרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה