תוכנת נועל תיקיות

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי תוכנה שנועלת תיקיות.
היא נפתחת ע"י סיסמה.
אבל פתאום קורה דבר מוזר. היא לא מזהה את הסיסמה ואין לי אפשרות לפתוח אותה.:(

מה עושים? יש לכך פתרון?

Zeevi.Co

משתמש פעיל
אם היית רושם את שם התוכנה אולי היה קל יותר לנסות לעזור

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
התוכנה נקראת: נועל תיקיות.

אבל אולי צילום של התוכנה תסייע לך לזהותה.

(ד"א, אני מזן הנקבות.......)

קבצים מצורפים

• 2010-02-18_112756.jpg
    KB 21.9 · צפיות: 6

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בד"כ התודה היא גם על השאלה, כמו למשל: "יש לי בדיוק את אותה בעיה!" או: "נתקלתי בה בעבר, ובאמת מה הפתרון?"
והפתרון: אולי עברית אנגלית? אולי אותיות גדולות וקטנות?

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י sara100;362317:
בד"כ התודה היא גם על השאלה, כמו למשל: "יש לי בדיוק את אותה בעיה!" או: "נתקלתי בה בעבר, ובאמת מה הפתרון?"

ידוע.
אני לא חדשה כאן!

ובקשר לפתרון: הסיסמה היא מספרים בלבד. כך שאין בעיה של אותיות.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש רק פתרון אחד. לי זה קרה פעם, והדרך היחידה לשחזר היא לא דרך וינדוס, אלא דרך דוס. את מכירה את השימוש בדוס?

את צריכה להכנס דרך דוס לספריה הנעולה, ומשם להעתיק את הקבצים לספריה אחרת

אני לא זוכרת כל כך את הקוד של דוס, אבל זה בערך משהו כזה:
dir c:/path/bla bla bla
enter

ופה אני לא זוכרת את קוד ההעתקה

מסתמא בפורום של וורד יידעו להגיד לך.

הנה דוגמא לקוד:

COPY [/A | /B] source [/A | /B] [+ source [/A | /B] [+ ...]] [destination] [/A | /B]] [/V] [/Y | /-Y]
SyntaxCopies one or more files to another location. <table class="mtable" align="right" cellpadding="5" cellspacing="1"> <tbody><tr class="tcw"><td>source</td><td>Specifies the file or files to be copied.</td></tr> <tr class="tcw"><td>/A</td><td>Indicates an ASCII text file.</td></tr> <tr class="tcw"><td>/B</td><td>Indicates a binary file.</td></tr> <tr class="tcw"><td>destination </td><td>Specifies the directory and/or filename for the new file(s).</td></tr> <tr class="tcw"><td>/V</td><td>Verifies that new files are written correctly.</td></tr> <tr class="tcw"><td>/Y</td><td>Suppresses prompting to confirm you want to overwrite an existing destination file.</td></tr> <tr class="tcw"><td>/-Y</td><td>Causes prompting to confirm you want to overwrite an existing destination file.</td></tr> </tbody></table> The switch /Y may be preset in the COPYCMD environment variable. This may be overridden with /-Y on the command line.
To append files, specify a single file for destination, but multiple files for source (using wildcards or file1+file2+file3 format).
Examples
copy *.* a:
Copy all files in the current directory to the floppy disk drive.
copy autoexec.bat c:\windows
Copy the autoexec.bat, usually found at root, and copy it into the windows directory; the autoexec.bat can be substituted for any file(s).
copy win.ini c:\windows /y
Copy the win.ini file in the current directory to the windows directory. Because this file already exists in the windows directory it normally would prompt if you wish to overwrite the file. However, with the /y switch you will not receive any prompt.
copy myfile1.txt+myfile2.txt
Copy the contents in myfile2.txt and combines it with the contents in myfile1.txt.
copy con test.txt
Finally, a user can create a file using the copy con command as shown above, which creates the test.txt file. Once the above command has been typed in, a user could type in whatever he or she wishes. When you have completed creating the file, you can save and exit the file by pressing CTRL+Z, which would create ^Z, and then press enter. An easier way to view and edit files in MS-DOS would be to use the edit command .

Zeevi.Co

משתמש פעיל
פיסי
יש אפשרות להעתיק את תוכן התיקיות הנעולה
באמצעות שיחרורה עי תוכנה אחרת

בידקי האם שחזור מערכת יכול לפתור את הבעיה

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גינגית, לא הבנתי מילה...........

זאבי, לאיזה תוכנה אחרת אתה מתכוון?

Zeevi.Co

משתמש פעיל
זו תוכנה שסורקת את כל המחשב ובודקת מקום בהארד דיסק
ניתן עי להעתיק את תוכן התיקיה למיקום אחר

אבל נסי לפני רק ליתר בטחון לבצע ריסטרט למחשב ולנסות שוב את הקוד בתוכנה
אני הייתי מנסה גם לנקות עם CCLEANER ולהכנס לתוכנה נקי
ככ שחזור מערכת שיחזיר אותך אל זמן לפני התקנה התוכנה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י פי.סי;362335:
גינגית, לא הבנתי מילה...........

זאבי, לאיזה תוכנה אחרת אתה מתכוון?

בעזרים של וינדוז, יש אפשרות לפתוח חלון מערכת קטן. שם אפשר להגיע דרך המערכת של דוס [מערכת ההפעלה עצמה ולא דרך וינדוז] לקבצי המערכת, והעתיקם משם. הנעילה של התוכנה היא רק ברובד של וינדוז ולכן אפשר להוציא את הקבצים דרך הדוס.

פשוט נתקעתי עם התוכנה הזו פעם, ושום דבר לא עזר ואף תוכנה אחרת לא הצליחה לשחרר את הקבצים חוץ מדוס. העליתי שם את השימוש בדוס. איך עושים זאת. לא הייתי ממליצה לבד אלא עם עזרה של מישהו שמבין בזה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
S_H זו הדרך אכן לעשות זאת. אני עשיתי זאת דרך חלון ההפעלה של דוס. דרך שורת הפקודה בעזרים של וינדוז.

כתבת את זה שם בצורה יותר ברורה ממני. יישכוייח

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י א.ישראל;362344:
ההגנה של התוכנה הזאת ברמה מאוד נמוכה.
עם תוכנת טוטל קומנדר בתצוגת קבצים נסתרים אפשר להכנס חופשי לתיקיה הנעולה
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=41591

כפי שכתבתי אפשר בצורה פשוטה להכנס לתיקיה אז למה להסתבך דרך הדוס:confused:
צריך להגדיר באפשרויות> תצוגה> הראה קבצים נסתרים
כעת התיקיה נראית ואפשר להכנס רגיל
להורדה טוטל קומנדר: [תוכנה שיתופית]
http://www.filehippo.com/download_total_commander/

מיוחדה

משתמש חדש
נכתב ע"י א.ישראל;362815:
כפי שכתבתי אפשר בצורה פשוטה להכנס לתיקיה אז למה להסתבך דרך הדוס:confused:
צריך להגדיר באפשרויות> תצוגה> הראה קבצים נסתרים
כעת התיקיה נראית ואפשר להכנס רגיל
[/url]

אפשרויות של מה?

מיוחדה

משתמש חדש
לאיזה "אפשרויות" הכוונה??

הורדתי את התוכנה שנכתבה כאן, אך התקיה לא מופיעה שם.

מיוחדה

משתמש חדש
לאיזה "אפשרויות" הכוונה??

הורדתי את התוכנה שנכתבה כאן, אך התקיה לא מופיעה שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה