כללי תוכנת מנהל הורדות חינמי בעברית

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בהקשר לאשכול שפורסם בעבר{כאן} לגבי תוכנה חינמית להורדות מהירות בעברית אשמח אם מישהו יכול בבקשה
להביא קישור {פתוח בנטפרי} שאפשר לקבל בו תוכנת מנהל הורדות קלילה ופשוטה לרוב סוגי הקבצים ומהירה ובעברית ובחינם

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה רבה

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
תודה רבה אבל הוא לא נראה לי בעברית ועושה הרבה בעיות עם האנטי וירוס

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
עקב העזרה שיש שם באתר בתוספת סרטון על מידע אייך מתקינים, הצלחתי וזה בעברית ממש תודה רבה
אם כי אני ישמח אם תסביר לי אייך משתמשים באפשרויות להורדה מהירה על חשבון תוכנות אינטרנט אחרת ואייך מבטלים
כי בזה הסתבכתי! והאם זה אפשרי בכלל באינטרנט נייד עם נטסתיק ולא ע"י ספק בזק?

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אייך מאיצים את ההורדה על חשבון אתרים ברקע שגונבים בעצם ממהירות ההורדה ויש תוכנות שאפשר דרכם להשתלט ההורדת הנתונים של האינטרנט
האם יש את האפשרות הזאת גם בתוכנה הזאת או אלא ?
ובאופן כללי האם ידוע לך בכלל שקיים אופציה כזאת גם באינטרנט נייד שהוא יחסית איטי או רק באינטרנט נייח??

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
זה קשור רק לדפדפן, אין קשר לחיבור הרשת

נכון שזה קשור לדפדפן ולכן אני ישמח אם אתה או מישהו שמבין במחשבים יסביר לי אייך משתלטים על ה"הורדה ברקע"* שיש ונותנים עי"כ את כל העוצמה לתוכנה להוריד והחלונות האחרים כאילו לא קימים עד כדי שם תנסה לפתוח אתר תוך כדי לא תצליח ואז זה יכול להוריד במקום 500KB ומטה זה יכול להגיע למהירות של2 MB ומעלה לשניה ואז לצוך הענין אתה מוריד סרט של ג'יגה במקום בשעה בעשר דקות בערך תודה

{*כי בכל שימוש באינטרנט אתה בעצם מוריד עד שנגמרת החבילה}

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה