מדריכים תוכנת כיווץ וידאו לפי משקל רצוי!

מצב
הנושא נעול.

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לאחר מסע ארוך מצאתי תוכנה נפלאה, קלה ופשוטה, לכיווץ וידאו לפי גודל שאתם בוחרים!!!

נתחיל בקישור להורדה - https://drive.google.com/file/d/1pHmSDZCr7lhEvTGsGnPn6VR24Mv_Z1ft/view?usp=sharing

עכשיו להוראות הפשוטות...
tempsnip.png

1. כשהV מסומן, התוכנה תישאר מעל כל החלונות עד שתסגרו או תמזערו את החלון באופן ידני
  2. התוכנה משתמשת במעבד בפול ווליום... האמת, כמו כל תוכנת המרה שיש, ולכן כשהתוכנה תפעל, שאר התוכנות, סביר להניח שיוכבדו, ותרגישו באיטיות. בסימון V, התוכנה תשתמש במעבד באופן חלש יותר (סביר להניח שייקח יותר זמן).
  3. התוכנה תתן התראה בסיום הכיווץ
  4. לאיזה גודל תרצו לכווץ (יחס גובה-רוחב) כרגע, מה שמסומן בתמונה, זה להשאיר באותו גודל (המקור)
  5. לאיזה פורמט (קידוד) תייצא התוכנה, כשמסומן Auto, התוכנה מייצאת בד"כ כמו קובץ המקור.
  6. איכות
  7. אופציה מדהימה! בדיקה-טסט, כשתסמנו V, יפתח אוטומטי חלון מתחת ובו תסמנו כמה זמן אתם רוצים לבדיקה, ז"א אני רוצה לראות איך יצא הוידאו אם אכווץ לגודל מסוים, הברירת מחדל היא 15 שניות, ואפשר גם יותר. [שימו לב! אל תשכחו להוריד את הV בסיום הבדיקה.
  8. הקסם! פשוט לכתוב את הגודל הרצוי (מהניסיון שלי, בכיווץ רציני, יש לרשום 2-3 מ"ב פחות מהרצוי כדי שייצא מצוי;))
  9. לגרור את קובץ המקור לריבוע, והופ! הכיווץ התחיל כבר...

נו, איך?

עורך מקומי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
יש עוד אופציות, כמו לאיפה התוכנה תייצא את הקובץ (בברירת מחדל היא מייצאת לאותו מקום של קובץ המקור), ולפי איזה פרמטר תכווצו - אחוזים, גודל, גודל באחוזים... וכו'

לי אין סבלנות בשעה זו לכתוב הסבר נוסף, מי שיוכל בהזדמנות, יבוא על שכרו.

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!!
אמנם לא הצלחתי להוריד את התוכנה מהדרייב אבל הורדתי מהאתר המקורי.
ההסברים שלך עזרו לי מאד.
והוידאו יצא בדיוק כמו שרציתי.
תודה! @עורך מקומי

שואפת למושלמות!

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
וואוווו
תודה רבההה!!!

מלכנונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הי!
הורדתי את התוכנה, אבל היא לא נפתחת לי..
יש למישהי עצה?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נא לא להקפיץ אשכולות ישנים!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה