תוכנת חסימה

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

לילי 1

משתמש מקצוען
ואפשר בקלות לחסום את הגישה לכל הכתובות ובקלות לעשות רשימה לבנה?
טוב, שאלתי את הבעל...
אפשר לעשות את זה בכל דפדפן. בפפירפוקס בקלות על ידי שינוי הגדרות הפרוקסי לכך שהכל עובר דרך פרוקסי שלא קיים חוץ מהרשימה הלבנה. גוגל איט.
לאובונטו יש יתרון של שליטה נוספת בהתקנת תוכנות(צפיה למשל).

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב, שאלתי את הבעל...
אפשר לעשות את זה בכל דפדפן. בפפירפוקס בקלות על ידי שינוי הגדרות הפרוקסי לכך שהכל עובר דרך פרוקסי שלא קיים חוץ מהרשימה הלבנה. גוגל איט.
לאובונטו יש יתרון של שליטה נוספת בהתקנת תוכנות(צפיה למשל).
חסימה דרך דפדפן לא נשמעת יעילה מדי. התכנים מגיעים לאו דווקא דרך דפדפן. ואני כבר לא מדבר על זה שאפשר להתקין דפדפן נוסף.

לגבי אובונטו אני מבין שמדובר על פתרון מהסוג הזה:

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ודרך אגב, מה שמפריע לי באובונטו, שאפשר להתקין בקלות מערכת הפעלה על דיסק אונקי, ואז הדרך היחידה לחסום את המחשב - זה לסתום את כניסת הUSB עם פלסטלינה

לילי 1

משתמש מקצוען
נראה לי שזה מורכב יותר מהידיעות שלי, מתנצלת.
אצלנו עובד בינתיים מצוין אבל אולי תלוי ברמת התחכום של הנחסמים

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בנטפרי יש אפשרות לחסום את הגלישה לאתרים מסוימים ולאפשר אחרים באופן עצמאי בהגדרות סינון. ואז זה ברמת החיבור של האינטרנט כאשר גם אפשר לשים תוכנת וויפרי שחוסמת חיבור אחר שלא נטפרי.
במידה וצריך למחשבים מסוימים הגדרות אחרות ניתן לפנות אליי באישי ואני יסביר.

נערך לאחרונה ב:

לילי 1

משתמש מקצוען
חסימה דרך דפדפן לא נשמעת יעילה מדי. התכנים מגיעים לאו דווקא דרך דפדפן. ואני כבר לא מדבר על זה שאפשר להתקין דפדפן נוסף.

לגבי אובונטו אני מבין שמדובר על פתרון מהסוג הזה:
בלינוקס קל מאוד לשלוט על הרשאות. היוזר לא יכול להתקין תוכנות בכלל. לא בטוחה לגבי ווינדוז.
אין לי סבלנות כרגע להכנס לפרטי הפתרון שהבאת, נראה מעניין.
לגבי הפעלה בדיסקאוןקי-זה נכון גם אם יש ווינדוז על המחשב, עדיין אפשר להפעיל עם מערכת הפעלה ניידת. לא נצרכתי לחפש פתרון אבל מבחינתי זה סנריו רחוק מדי. לא רוצה לתת רעיונות אבל תמיד אפשר לעקוף

בני2

משתמש מקצוען
בלינוקס קל מאוד לשלוט על הרשאות. היוזר לא יכול להתקין תוכנות בכלל. לא בטוחה לגבי ווינדוז.
לא יודע איך אתם מכירים את ווינדוס אבל גם בווינדוס יש אפשרות לעשות משתמש 'רגיל' שזה אומר בלי הרשאות וא"א להתקין תוכנות לשנות ערכים קריטיים ועוד..

בקשר לזה
ודרך אגב, מה שמפריע לי באובונטו, שאפשר להתקין בקלות מערכת הפעלה על דיסק אונקי, ואז הדרך היחידה לחסום את המחשב - זה לסתום את כניסת הUSB עם פלסטלינה
לא כ"כ הבנתי מה קשור כאן אובנטו, בווינודס אי אפשר??
וגם איך הגעת למסקנה שרק עם פלסטלינה אפשר לחסום??
אפשר לנעול את הביוס אחרי כיבוי אפשרות האתחול מUSB. אני מאמין שהילדים שלך לא יודעים איך לאפס ביוס... במיוחד אם נייד.

אני חושב שהפתרון הוא כאן :
תוכל עדיין לעשות נטפרי רק למחשב שלהם ולא למחשב שלך - בלי להחליף ספק או להוסיף קו חדש
א. יש לבקש מנטפרי חיבור\מנוי VPN ונכון שלא תמיד נותנים אז מקסימום אפשרי לבקש מחברת RL כזה דבר ונותנים
ב. אח"כ במחשב של הילדים מתקינים תוכנת וייפרי שהוא גורמת שכל זמן שהחיבור אינו של נטפרי הרשת לא תעבוד כלל
ג. בנוסף להתקין תוכנת VPN אוטומטית של נטפרי שמחברת את המחשב אוטומטי לVPN של נטפרי בכל הדלקה
ד. באיזור האישי בנטפרי אפשר להגיד מה בדיוק פתוח ומה לא
אין שום סיבה שיפרצו את הסיסמא של זה ומקסימום פרצו לא יראו שם דברים בעייתים כי תמיד יהיו במסגרת סינון נטפרי

אא"כ אתה רוצה להשתמש באותו משחב ואז זה יותר ממסובך אם בכלל אפשרי.

בכל מקרה, אם תרצה יש לי עוד אפשרות תוכל לפנות בפרטי.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מנסה להשתמש בפתרון שכתב @yosi44 - להתחבר דרך VPN
הבעיה היא שאני פשוט לא מצליח להשיג את RL... נראה שכולם שם יצאו לחל״ת

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממליץ על Qustodio הממשק ע"ג הדפדפן ניתן לתרגום ע"י גוגל:
ניסיתי אותם.
הם גרועים, אבל ממש. כתבתי על הניסיון שלי בהודעות קודמות.

למשל, חסמתי את כל הכל לגמרי ורק ופתחתי כמה אתרים בודדים.
יחד עם זה נפתח גם ynet (עם כל התמונות והכל).

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אתה יכול לנסות לקבל מנטפרי VPN לתוכנת אניוואר
ניסיתי. הם לא מסכימים. סוג של מחאה על כך שאני צריך אינטרנט פתוח במחשב של העבודה. חמודים.

בכלל, התקשורת אתם זה משהו מעניין ולא שגרתי. ממש מורגש שהם פועלים לא למטרות רווח. יושב לו מתנדב ומסתכל עליך כמו על ילד קטן, דורש הסברים, מה אתה צריך ובשביל מה והאם זה מוצדק, ומי אמר שזה נכון, והאם פנית ליעוץ.

מעדיף לשלם יותר, שייתנו לי מוצר ולא יבלבלו את המוח.

נערך לאחרונה ב:

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@s976 ניתן להשתמש בopendns ולהגדיר אותו כברירת מחדל בראוטר, זה ממש לא פיתרון חלק אבל לדברים מסוימים הוא טוב.

dosnetCore

משתמש רשום
אתה יכול דרך נטפרי לחסום הכל ולפתוח רק דומיינים ספציפיים, פשוט וקל לתפעול.
עד כמה זה יעיל לא רק עבור הילדים אלא עבור שימוש עצמי? כלומר האם אפשר לפתוח מה שחסמתי בקלות באמצעות סיסמא ? או שצריך לפנות לנטפרי בשביל לפתוח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה