המדריך היומי תוכנת חיפוש מהירה במיוחד

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י minach;2301254:
אם תרצה יש לי תוכנה פצצה שמצליחה לחפש כל מילה בתוכן הקבצים במהירות מטורפת כמובן אחרי יצירת אינדקס תוכן

אשמח לקבל.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נירוש;2303930:

יש סיבה למה minach לא מגיב? אם יש לך תוכנה "פצצה" - תן גם לאחרים ליהנות, לא? או לפחות את השם שלה. ואם אין לך כוונה לשתף עמה אחרים - אז למה בכלל לספר מה יש לך??

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י נירוש;2307114:
<link href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Suez+One&amp;subset=hebrew" rel="stylesheet">יש סיבה למה minach לא מגיב? אם יש לך תוכנה "פצצה" - תן גם לאחרים ליהנות, לא? או לפחות את השם שלה. ואם אין לך כוונה לשתף עמה אחרים - אז למה בכלל לספר מה יש לך??

אולי התפוצצה לו התוכנה.... :rolleyes:

:cool::eek:

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אז איך זה עובד?

סתם להרחבת אופקים- על איך תוכנות החיפוש המהיר עובדות..:

למחשב יש מספר סוגי זיכרון-
הדיסק הקשיח, שהוא הגדול ביותר בנפחו, אך האיטי ביותר.
הזיכרון הפנימי, ה RAM, שהוא קטן בנפח הרבה יותר, אבל מהירותו גבוהה(והמחיר...)
זיכרון המטמון (Cache), שמובנה במעבד, הוא המהיר ביותר והקטן ביותר בנפח.
(המטמון מחולק לשלושה(לרוב) חלקים ברמות שונות של מהירות ונפח, L1, L0 ו- L2)
יש עוד סוג של זיכרון הנקרא "אוגרי מעבד", אבל זה נושא שלם ולפעם אחרת...
התפקיד של זיכרון המטמון זה להאיץ את פעולות המעבד על ידי צמצום הגישה לזיכרון הראשי שהוא איטי מאוד ביחס למהירות המעבד.
הגישה של המעבד לזיכרון המטמון היא הישירה והמהירה ביותר, ובגלל זה פעולות המתבצעות עליו מהירות הרבה יותר מאלה המתבצעות על מידע מהזיכרון הראשי.

כשאדם נכנס לתיקיה מיד כשהמחשב נדלק, אם היא מכילה הרבה קבצים- היא תעלה באטיות יחסית, אבל אם הוא נכנס אליה בפעם השנייה- אז המעבד כבר שמר בזיכרון המטמון את "תקציר" הקבצים, ובגלל שהמטמון מהיר פי עשרות מהזיכרון הראשי(קרי- הדיסק הקשיח) התיקייה תעלה בזמן קצר הרבה יותר.(התופעה מוכרת, הסיבה קצת לא..)

ועכשיו לעניינינו, התוכנות המדוברות משתמשות בזיכרון המטמון בכך שהם "רושמת"(Caching) את כל הקבצים במחשב בזיכרון המטמון, ובגלל שהוא יותר הרבה יותר מהיר- כך החיפוש מהיר בהרבה.
ונשאלת השאלה, למה החיפוש של Windows לא משתמש בזה?
התשובה הפשוטה היא שגם תוכנות אחרות משתמשות במטמון...
התוכנה "ממלאת" את מאגר המטמון, שכאמור קטן מאוד, דבר שבאמצע עבודה עם תוכנה כבדה- יאט את המחשב
(או את תוכנת החיפוש המהיר, מי שהתחיל ראשון...:)), דבר ש Windows לא רוצה.
מקווה שהבנתם, בהצלחה!

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י נירוש;2307114:
יש סיבה למה minach לא מגיב? אם יש לך תוכנה "פצצה" - תן גם לאחרים ליהנות, לא? או לפחות את השם שלה. ואם אין לך כוונה לשתף עמה אחרים - אז למה בכלל לספר מה יש לך??
האמת שפשוט שכחתי לגמרי שביקשת, אין פה שום חוסר רצון להנות אנשים אדרבה יותר מפעם אחת הבאתי כאן לפורום תוכנות שימושיות ומועילות! לענייננו אני בעז"ה יעלה בהמשך את התוכנה לתועלת כולם, כך שאפשר להירגע ולא צריך להתקיף!:)

נכתב ע"י ישיר;2303638:
שוב, נראה שיש בעייתיות מסויימת בחיפוש של windows ממהדורת 7 ומעלה. בהחלט ממליץ על תוכנות העזר שהוזכרו כאן ובאשכולים נוספים.

יש לי ווינדוס 10 וזה מוצא לי מעולה
אולי צריך להגדיר בהגדרות
מצו"ב צילום מהמסך שלי - כל הקבצים שלי נמצאים בתיקיית המסמכים.

קבצים מצורפים

• שרטוט.png2.png
    KB 54.7 · צפיות: 15

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י נירוש;2307114:

נכתב ע"י נקודת מחשבה;2307355:
אולי התפוצצה לו התוכנה.... :rolleyes:

:cool::eek:
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=2375184#post2375184

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
המחשב כותב:
פרוג - דף הבית של היוצרים החרדים - יש בעיה:
העמוד שביקשת אינו נמצא.
יש הרבה קישורים כאלו, זה מגירסה קודמת של האתר,

הודעה אחת אח''כ מישהו הביא קישור להורדה:
אולי אפשר לראות מזה את שם התוכנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה