תוכנת המרת מקצבים קורג.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש לי מקצבים שאני בונה בקורג pa4x, ידוע לי שהם יתאימו רק לpa4x ,pa700 ו pa1000.
אשמח אם מישהו יעלה תוכנה שממירה לשאר הדגמים של קורג, כדי שהמקצבים יתאימו גם להם.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש תוכנה כזאת בפיתוח כבר למעלה משנה,
אחרי שהיא תצא המחיר אמור להיות 100 יורו,
כך שבנתיים לא קיים כזאת תוכנה, ברגע שהיא תצא אני יהיה הראשון לקנות.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
-

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זה ממיר מpa4x?

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לא, זה תוכנת המרה בקורג, אבל לא ברור לי אם אפשר להמיר בה מקצבים שבנו אותם על pa4x.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי את התוכנה סטייל וורקס הדגם הכי חדש שממיר גם מPA 1000שממירה מקצבים מחברה לחברה ויש שם את הדבר הבא
אני יכול לקחת מקצב של קורג והוא שואל אותי מאיזה דגם כלי זה PA4 וכו' וכדי לשמור הוא גם שואל איזה קוורג זה PA 3 וכו' אז יכול להיות שזה גם ימיר
מדור 4 לדור 3
אני מנגן על ימהה ואין לי אפשרות לבדוק
מי שיכול שישלח לי במייל
סט כלשהוא של קורג חדש ואני יחזיר לו מומר לדור קודם
אגב לימהה זה ממיר מצוין חוץ מהבלנס והאפקטים שצריך לעשות מחדש

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי את התוכנה סטייל וורקס הדגם הכי חדש שממיר גם מPA 1000שממירה מקצבים מחברה לחברה ויש שם את הדבר הבא
אני יכול לקחת מקצב של קורג והוא שואל אותי מאיזה דגם כלי זה PA4 וכו' וכדי לשמור הוא גם שואל איזה קוורג זה PA 3 וכו' אז יכול להיות שזה גם ימיר
מדור 4 לדור 3
אני מנגן על ימהה ואין לי אפשרות לבדוק
מי שיכול שישלח לי במייל

סט כלשהוא של קורג חדש ואני יחזיר לו מומר לדור קודם
אגב לימהה זה ממיר מצוין חוץ מהבלנס והאפקטים שצריך לעשות מחדש
אם אני שולח דגימה בודדת זה בסדר?
פשוט אני לא יכול לשלוח את הסט שלי כי הוא עלה מלא כסף..

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הבהרה התוכנה ממירה רק מקצבים ולא דגימות! יותר מזה אפילו את קולות יד ימין מה שנקרא בימהה OTS היא לא ממירה.
לגבי שאלתך
אתה יכול לשלוח מה שנראה לך.
התוכנה ממירה כל סוג קובץ ולא משנה גודלו גם מקצב אחד.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הבהרה התוכנה ממירה רק מקצבים ולא דגימות! יותר מזה אפילו את קולות יד ימין מה שנקרא בימהה OTS היא לא ממירה.
לגבי שאלתך
אתה יכול לשלוח מה שנראה לך.
התוכנה ממירה כל סוג קובץ ולא משנה גודלו גם מקצב אחד.
מה זה שוה בלי דגימה,
חצי מהמקצבים שלי בנויים על תופים שהם דגימות...

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סורי....
לא הבנת
התוכנה ממירה את פקודות המידי [מקצב הוא בעצם קובץ מידי מה שאומר תוים שמנוגנים בסדר מסוים על התוים אפשר להלביש איזה צלילים שרוצים כמובן שהתוכנה כן ממירה את הצלילים הבסיסיים של המקצב אבל אחר כך תוכל לשנות ולכן אפשר להמיר מחברה לחברה] מה שתיכנת באורגן בלי קשר לדגימה אחרי ההמרה אתה פשוט מחזיר אותו לדגימות הרצויות.
נניח אם התוכנה בחרה סטנדרט קיט תוכל לשנות לסט שלך
וכאן מגיעים לעוד בעיה מוכרת שחלק מיוצרי הדגימות ממקמים את התופים בסדר אחר,
נניח אם ימהה תניח את הסנר ברה השני במקלדת הוא יניח אותה במקום אחר נניח בסי השלישי,
וכך הוא בונה את המקצב
ואם תעתיק את המקצב לאורגן בלי דגימות אלא תשתמש בפנימיים של האורגן הוא מכיר בסי השלישי איזה צליל כל שהוא, וכך בעצם לא תשמע כלום הבעיה הזו רק בתופים, כי אי אפשר בצליל של הקלרינט להניח את הרה בסי כי אז לא תוכל לנגן.....
כמובן שאם יש ב2 אורגנים את אותה דגימה או שהדגימה ממוקמת רגיל אז אין את הבעיה הזו...
ארוך מדי אבל כדאי לדעת...

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז
סורי....
לא הבנת
התוכנה ממירה את פקודות המידי [מקצב הוא בעצם קובץ מידי מה שאומר תוים שמנוגנים בסדר מסוים על התוים אפשר להלביש איזה צלילים שרוצים כמובן שהתוכנה כן ממירה את הצלילים הבסיסיים של המקצב אבל אחר כך תוכל לשנות ולכן אפשר להמיר מחברה לחברה] מה שתיכנת באורגן בלי קשר לדגימה אחרי ההמרה אתה פשוט מחזיר אותו לדגימות הרצויות.
נניח אם התוכנה בחרה סטנדרט קיט תוכל לשנות לסט שלך
וכאן מגיעים לעוד בעיה מוכרת שחלק מיוצרי הדגימות ממקמים את התופים בסדר אחר,
נניח אם ימהה תניח את הסנר ברה השני במקלדת הוא יניח אותה במקום אחר נניח בסי השלישי,
וכך הוא בונה את המקצב
ואם תעתיק את המקצב לאורגן בלי דגימות אלא תשתמש בפנימיים של האורגן הוא מכיר בסי השלישי איזה צליל כל שהוא, וכך בעצם לא תשמע כלום הבעיה הזו רק בתופים, כי אי אפשר בצליל של הקלרינט להניח את הרה בסי כי אז לא תוכל לנגן.....
כמובן שאם יש ב2 אורגנים את אותה דגימה או שהדגימה ממוקמת רגיל אז אין את הבעיה הזו...
ארוך מדי אבל כדאי לדעת...
אז בקיצור זה לא יכול לעזור לי...

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למה?
אם תמיר אותו נניח מקורג לימהה ובימהה תשתמש בדגימות שיש בו או בצלילים הפנימיים שלו תקבל מקצב מצוין שוב בהנחה שהמיקומים של התופים באותו מקום.
במקביל אם יש לך את הדגימה בנפרד תעלה אותה לאורגן השני ותערוך אותו שישתמש בדגימה הזו.
בקיצור באופן עקרוני אין קשר בין הדגימה למקצב כי דגימה היא קובץ קולי ומקצב הוא קובץ מידי.
[אם פעם תנסה לפתוח מקצב באמצעות קובץ טקסט תקבל רשימה ארוכה ומוזרה....]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה