תוכנת אולפן

מוזיקה וסאונד >> תוכן מקצועי

הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
שבת שלום שדה...גיט שאבעס אדמה!
סיימתי במכללת פרוג קורס צילום!!! פרוג זה משפחה לכל דבר!! שעות של הנאה ולימוד ... נהניתי מכל שניה! שהייתי צריכה להחליט על פרויקט גמר, כבר היה לי...

פשטות ותמימות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני צריך תוכנת אולפן לא בשביל לעבוד עם פלאגינים וסאונדים מהתוכנה כלומר אני פחות בכיוון של לרשום תפקידים במחשב - אלא יותר בשביל להקליט כלים אמיתיים כמו גיטרות ונשיפה (סאונדים חיצוניים) איזו תוכנה מבין כל תוכנות האולפן הנפוצות הכי נוחה לעבודה עם הקלטה של כלים?
ואיזה דרישות המחשב דורש בשביל התוכנה? (ג'יגה ראם חיבורים וכו'...)
-
פשוט אין לי מחשב מיותר שיהיה מיועד רק בשביל האולפן לכן אני מחפש תוכנה שלא תעמיס על המחשב שכל הבית משתמש

אינסטרומנט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
-לא חינמית אבל יותר זולה מקיובייס
60$ לשימוש פרטי, 225$ לשימוש מסחרי (אם אתה מרוויח יותר מ20,000 דולר מההפקות שלך)
-לא רואה שיש ממשק בעברית
-משהו חדש יותר, יש הרבה השוואות, אבל בסופו של דבר צריך לשאול את מי שמתעסק עם זה בפועל.

כנראה שבקיובייס תקבל המון תמיכה,הסברים,פתרון לבעיות וכו' כי הוא מאד נפוץ בשימוש מסחרי.

STUDIO BIT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כל אחד יגיד שהתוכנה שהוא עובד עליה זה מס' אחד... @eliosadon שנים בתחום והוא מבין בזה- ולריפר באמת יש מה להציע כי היא מאד קלה למחשב (למרות שאני אישית לא זורם עם התוכנה - כמו שאני לא זורם עם קיובס אבלטון פרוטי לופס פרוטולס ושאר מיני ירקות אלא רק עם Studio One)
יש לי פתרון פשוט מאד כל תוכנה יש לה 30 יום ניסיון נראה לי שחודש יספיק בשביל לדעת...
לStudio one יש גירסה שנקראת Prime שהינה חינמית לחלוטין ולפי מה שכתבת למעלה אז כנראה בנו את התוכנה עבורך

אולי מעניין אותך גם...

מוזמנים להכיר את ה"לוח" של ווינדוס... (או: העתבקות בקלות!)
להחזיק מספר חשבונות GMAIL‍
הקלת השימוש בשני חשבונות GMAIL ומעלה בדפדפן ∙ שחזור סימניות לפי חשבונות פתוחים ∙ סימניה למייל מסוים
היכל הנגינה הגבוה, איך נבואה שעריך?
לא זכיתי, או לא עלה בגורלי אם תרצו, להיות מ"אנשי התעשיה" של יוצרי המוזיקה, לא החסידית ולא היהודית. אני רק איש פשוט שמדי פעם זוכה להתרומם לצלילי...
3.00 star(s) 1 דירוגים
שדרוג תיק העבודות בכמה פעולות פשוטות! (מדריך לשימוש במוקאפ למי שעדיין לא מכיר)
אז מה זה בעצם מוקאפ? מוקאפ אלו בעצם קבצי הדמיה שנועדו להדגים איך עיצוב נראה במצבים ובמסכים שונים. בעולם העיצוב משתמשים בהם כדי להציג מיתוג או...

אולי מעניין אותך גם...

מעשה מפאי תפוחים
חייבת לשתף אתכן את ההמצאה הזו. תמיד שקראתי את המתכונים של @hbecker המיוחדת והנדיבה. התפלאתי. העוגיות מהמדף מחייכות אליה. ממרחים מסוגים שונים...
כשיהיה לי רכב...
פעם חשבתי שכשיהיה לי רכב, אני אסתובב ליד שטיבלעך עמוסים בבוקר וליד אושר עד בערב, כדי לאסוף ברכבי אנשים שאין ידם משגת, ואומר להם בחביבות ''אה...
הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

810

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג