תוכנות מוזיקה ופלאגינים להורדה

מתמיד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למי שלא הצליח לפרוץ את הקיובייס 10.5:
בעיה נוספת - אחרי התקנת קיובייס זה מה שמתקבל
‏‏לכידה.JPG

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בהתקנת - Soft eLicenser Antitrial b10 - מתקבלת הודעת שגיאה בסיום . ככה זה אמור להיות ?
תמחק את התקיות האלו:
C:\Program Files\eLicenser
C:\Program Files (x86)\eLicenser
C:\ProgramData\eLicenser
ותתקין מחדש את eLicenser.
תכבה את האנטי וירוס בשביל הפריצה.
כשתתקין את Soft eLicenser Antitrial b10 אל תשנה את השורה של הנקודה, ותוסיף V בריבוע למטה.
לגבי ההודעה שצילמת אם היא תופיע שוב, לפעמים צריך לתת לזה זמן וזה פתאום עובד (כמובן אם לא הייתה לך הודעת שגיאה בזמן הפריצה)
.
(אגב, אם יש לך רשיון כל שהוא של קיובייס, תנסה להפעיל איתו את קיובייס 10.5 אחרי הפריצה גם אם היא לא הצליחה. אני בדקתי את זה עם רשיון של קיובייס 10 ארטיסט וזה הפעיל את 10.5 פרו)

מתמיד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תמחק את התקיות האלו:
כשתתקין את Soft eLicenser Antitrial b10 אל תשנה את השורה של הנקודה, ותוסיף V בריבוע למטה.
לגבי ההודעה שצילמת אם היא תופיע שוב, לפעמים צריך לתת לזה זמן וזה פתאום עובד (כמובן אם לא הייתה לך הודעת שגיאה בזמן הפריצה)
.
(אגב, אם יש לך רשיון כל שהוא של קיובייס, תנסה להפעיל איתו את קיובייס 10.5 אחרי הפריצה גם אם היא לא הצליחה. אני בדקתי את זה עם רשיון של קיובייס 10 ארטיסט וזה הפעיל את 10.5 פרו)
הצלחתי .
תודה רבה .

יאיר לביא

משתמש צעיר
מן הסתם יש שם גם פלאגינים טובים (בגדול יש שם את כל סוגי התוכנות),
אתר מומלץ בחום...
אם זה משם... אז אל תנסו אפילו להוריד.
הקיוביס 10.5 דורש רישיון, וזה לא באמת פרוץ

מתמיד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם זה משם... אז אל תנסו אפילו להוריד.
הקיוביס 10.5 דורש רישיון, וזה לא באמת פרוץ
.
תמחק את התקיות האלו:
.
ניסית לעשות את מה שכתבתי?

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איך עושים בקיובייס את הסינכרון בין המקלדת של המחשב למקלדת שליטה למידי ( בפרוטי לופס יש כפתור פשוט )
Alt + K, (אם תלחץ על הנקודה בצד ימין למטה זה יתן לך שלוש אקטבות במקום אחת).
אבל זה ממש לא נח כמו הפרוטי לופס.
‏‏צילום מסך (2).png

מתמיד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

יוקל קלופס

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
ראיתי שאפשר לפרק מקצבים של אורגן ולפתוח אותם בפוטי לופס ובקיובייס (מחליפים את הסיומת ל.mid ואז עושים ייבוא מידי, בקיובייס זה ממש בסדר התוכנה בוחרת לבד את הפלאגינים חוץ מהתופים שצריך להזיז כל שורה למיקום הנכון, בפרוטי לופס זה קצת יותר מסובך אבל אפשר עדיין להסתדר למשל פתחתי את המידי בתוכנת תווי וייצאתי כל תפקיד בקובץ מידי נפרד ואז פתחתי בפרוטי את הפלאגינים המתאימים וייבאתי לכל אחד את מה שמתאים לו, וזה עבד בסדר)
רציתי לשאול אם יש אפשרות לתת הוראה בתוכנה שיעשה אוטומטית את האקורד והתופים לפי מה שאני רוצה או שצריך לכוון אותו ידנית בכל נקודה.
כלומר האם יש אפשרות להגדיר למשל שמנקודה X זה יעשה לי את MAIN1 באקורד D ומנקודה Y זה יעשה את MAIN2 באקורד Gm.
אם יש מישהו שניסה את זה אשמח לדעת.

תודה מראש

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מן הסתם יש שם גם פלאגינים טובים (בגדול יש שם את כל סוגי התוכנות),
אתר מומלץ בחום...
סליחה על הבורות אבל הצלחתי להתקין לעצמי את הקיובייס 10 פרו, עכשיו אני רוצה להתחיל לערוך את האפקטים ולנגן על בלי צורך במקלדת שליטה וכו'... בקיצור רק עם מחשב, דבר ראשון תוכל להסביר לי האתר שהעלת שנותן חינם זה נקרא פלאגינים או משהו כזה?
כי אני רוצה שאני יוכל לערוך את הבאס ושיהיה לי צלילים כבר בתוכנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה