תוכנה סטופר לספירת שעות עבודה

moti_vb

משתמש רשום
חיים להזכירך!
דיברנו פעם על כזה דבר
אני רואה שיש פה עוד כמה שזה מעניין אותם
התחלתי כבר בזמנו לפתח את הרעיון וכבר כתבתי את הבסיס
אם תהיה התענינות אולי אני יעשה את זה.

דייקן

משתמש רשום
הקישור שהעלית לא עובד!!!

נכתב ע"י chaim2003;36768:
טוב, מצאתי תוכנה בדיוק בדיוק מה שחפשתי.. הבעיה היא שזו תוכנה מוגבלת ל30 יום.......
והמחיר שלה לא זול.

הנה קישור לתוכנה - העלתי לשרת שלנו כדי שמשתמשי 'נתיב' יוכלו גם לבדוק אותה.

http://prog.co.il/CompleteTimeTrackingStd.zip

שימו לב התוכנה 'נעלמת' כאשר מצמידים אותה לאחד מהזויות של המסך. והיא 'צפה' בחזרה כשמניחים את העכבר באותו זוית.
בס"ד
ניסיתי את הקישור שהעלית, וזה מה שקיבלתי:
The page cannot be found

אולי תנסה להעלותו מחדש??

פיל לבן

משתמש רשום
יש את התוכנה הזו: http://www.agileagenda.com שאמורה לחשב את העבודה לפי זמן שלקח העבודה הספציפית פרוייקטים ועוד. אני לא בטוח אם היא מחשבת גם סכומים או שעות. (היא מחשבת ימים) והיא לא תומכת בעברית בצורה נורמלית (כותבת עברית הפוך = םלוש)

פונטגרפר

משתמש צעיר
אני משתמש עם התוכנה של בית מיקרוסופט OneNote כבר כמה שבועות, הייתי אומר שאין מי שיהנה כל כך מזה כמו גרפיקאי. אני לא יודע בקשר לספירת שעות העבודה, אבל 90% שיש להם גם את זה. זה מאוד מתוחכם, ויודע בדיוק מה שאנו רוצים.

קשה לי להסביר יותר. תעשה קצת research על זה.

יוסעלע

משתמש רשום
למשתמשי מק יש את אייביז, אתה מכניס הקובצים שאתה עובד עליהם, בתוכנה, וכל פעם שאתה פותח את הקובץ הוא מפעיל לבד השעון, וכשסוגרים הוא מפסיק השעון.
http://www.iggsoftware.com/ibiz

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י יוסעלע;51064:
למשתמשי מק יש את אייביז, אתה מכניס הקובצים שאתה עובד עליהם, בתוכנה, וכל פעם שאתה פותח את הקובץ הוא מפעיל לבד השעון, וכשסוגרים הוא מפסיק השעון.
http://www.iggsoftware.com/ibiz

יש את התוכנה הזאת לווינדוס????????????

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכתב ע"י ;36724:
אבל אולי לא ניסחתי טוב את מבוקשי. אני צריך תוכנה שדבר ראשון תהיה מסד נתונים. בו אכניס את הפרוייקטים שאני עובד עליהם. כמה התשלום שאני מקבל לפי שעה או כמה אני גובה על העבודה מחיר כללי בקבלנות.
ודבר שני, כאשר אני מתחיל לעבוד כל יום - בלחיצת כפתור אני מפעיל את התוכנה בוחר מתפריט נגלל את העבודה המיועדת. ומעיף אותה מהעינים שלי לזכרון של המחשב. (היה רצוי שכל זמן שזה סופר זמן זה יהיה למטה על יד השעון של הווינדוס).
כעת אני רוצה פילוח נתונים שבכל זמן נתון אני יכול לראות כמה כסף מגיע לי על כל עבודה בנפרד, ועל הכל ביחד, וכמה שעות עבדתי על כל פרוייקט. וכמה שעות עבדתי בכלל. וכמה כסף זה יוצא שארווחתי לפי שעה בעבודה שמסוכם עליה מחיר מראש.

אה, ועוד משהו קטן היה רצוי שאם התוכנה מופעלת והסטופר לא מופעל שכל מספר דקות (עפ"י הגדרה) התוכנה 'תקפוץ' להזכיר שהיא לא סופרת זמן....

בקיצור, זה נראה כאילו אני מזמין תוכנה כאן. אבל לדעתי צריכה להיות כזאת תוכנה כבר, מה אני המשוגע היחיד בעולם??

יש דבר כזה????
כל הקישורים בשרשור לא פעילים כבר

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני משתמש באקסל מסודר, והגדרתי במתזמן המשימות של וינדוס שיקפוץ לי כל חצי שעה, אני רושם מה עשיתי בחצי שעה אחרונה וסוגר.. ושוב חלילה

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכתב ע"י למדן וידען;2467587:
אני משתמש באקסל מסודר, והגדרתי במתזמן המשימות של וינדוס שיקפוץ לי כל חצי שעה, אני רושם מה עשיתי בחצי שעה אחרונה וסוגר.. ושוב חלילה

כן
אבל אמור להיות תוכנה כזו

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מדובר באשכול מלפני 10 שנים כמעט

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לניק אריאל וו תוכנה מעולה

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י נטורל;2469920:
זה מוגבל רק לתוכנות אדובי כך שזה מתאים רק לגרפיקאים/מעמדים וכדו'

לא נכון

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אריאל וו;1081576:
אני כבר שנתיים או יותר משתמש בתוכנה שכתבתי שעוזרת מאוד לרשום כמה זמן עבדתי על כל פרוייקט.

התוכנה פשוטה וידידותית ביותר. אפשר לעקוב אחרי מספר רב של פרוייקטים באותו זמן ולראות את סה"כ הזמן שעבדתם על פרוייקט מסויים.

אין צורך להתקין את התוכנה. מה שנחמד, זה שזה יכול לעבוד גם בתוך אינדיזיין, פוטושופ ואילוסטרייטור.
נכתב ע"י אריאל וו;1081996:
פשוט שאפשר להריץ אותו ישירות מתוך חלונית הסקריפטים של אינידיזיין וכו' -- זה לא מוסיף פונקציות, רק אולי יש אנשים שזה נוח להם יותר מאשר לעבור לשולחן העבודה.

אריאל

נכתב ע"י אריאל וו;1082002:
שיהיה ברור: הסקריפט עובד ללא שום תלות באינדיזיין. הוא לא מזהה אם פתחתם קובץ או לא, וכן אין צורך להריץ את אינדיזיין או אף תוכנה אחרת כדי להריץ את הסקריפט. למעשה זה כמו תוכנה נפרדת ולא כמו סקריפט.

אריאל
..

נטורל

משתמש רשום
תכלס המחשב לא מזהה כלל את הקבצים..
אשמח לשמוע ממישהו שלא מתעסק עם תוכנות אדובי שעובד לו..

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש תוכנה מדהימה שעושה הכל שנמצאת כאן http://taskcoach.org/download.html

הבעיה שיש שם איזה באג שהקבצים לא נשמרים
אולי מישהו כאן יידע לטפל בזה
זו תוכנה בקוד פתוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה