תוכנה סטופר לספירת שעות עבודה

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
ברצוני לדעת האם יש תוכנה שמפעילים אותה בתחילת העבודה ובסיומה היא מחשבת את שעות העבודה לפי יומי/שבועי/חודשי
????

תודה

Sagi

משתמש רשום
מספר תוכנות

TimeLeft:
ספירה לאחור.
אפליקציה קטנה ויעילה שתספור בשבילכם כמה זמן נשאר לכם עד אירוע מסויים. האפליקציה מאפשרת לכם לכתוב פתקים, להכין תזכורות, לראות מה השעה ולסנכרן את השעון של המחשב מול האינטרנט.

להורדה:
http://www.download.com/3001-2350_4-10411469.html

:Virtual Stopwatch Pro

תוכנת זמן הכוללת סטופר, טיימר, אפשרות להגדרת תזכורות, אזעקות והודעות, וכן תאריכון ושעון.

להורדה:
http://www.qwerks.com/download/2278/vsp300.exe

בחיפוש מעמיק יותר אני בטוח שאפשר למצוא גם אתרים וגם תוכנות שנועדו למטרה זאת, אבל זה קצת קשה
icon7.gif

ולסיום, Key :Anti Bos
זהירות!, הבוס מגיע!.
אתם גולשים באתרים שאסור לכם? התוכנה תאפשר לכם להחביא (בלי לסגור) כל אתר, תוכנה או אפלקציה שרצה על המחשב שלכם במהירות וביעילות. החביאו את כל החלונות במחשב בו זמנית והשתיקו את הסאונד והכל בלחיצת כפתור אחת. התוכנה מגיעה עם עוד אפשרויות רבות ומגוונות לשמירה על הפרטיות.

להורדה:
http://www.download.com/3120-20_4-0.html?tg=dl-20&qt= Anti-Boss Key&tag=srch

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שגיא, קודם כל תודה רבה. אתה מקסים

אבל אולי לא ניסחתי טוב את מבוקשי. אני צריך תוכנה שדבר ראשון תהיה מסד נתונים. בו אכניס את הפרוייקטים שאני עובד עליהם. כמה התשלום שאני מקבל לפי שעה או כמה אני גובה על העבודה מחיר כללי בקבלנות.
ודבר שני, כאשר אני מתחיל לעבוד כל יום - בלחיצת כפתור אני מפעיל את התוכנה בוחר מתפריט נגלל את העבודה המיועדת. ומעיף אותה מהעינים שלי לזכרון של המחשב. (היה רצוי שכל זמן שזה סופר זמן זה יהיה למטה על יד השעון של הווינדוס).
כעת אני רוצה פילוח נתונים שבכל זמן נתון אני יכול לראות כמה כסף מגיע לי על כל עבודה בנפרד, ועל הכל ביחד, וכמה שעות עבדתי על כל פרוייקט. וכמה שעות עבדתי בכלל. וכמה כסף זה יוצא שארווחתי לפי שעה בעבודה שמסוכם עליה מחיר מראש.

אה, ועוד משהו קטן היה רצוי שאם התוכנה מופעלת והסטופר לא מופעל שכל מספר דקות (עפ"י הגדרה) התוכנה 'תקפוץ' להזכיר שהיא לא סופרת זמן....

בקיצור, זה נראה כאילו אני מזמין תוכנה כאן. אבל לדעתי צריכה להיות כזאת תוכנה כבר, מה אני המשוגע היחיד בעולם??

Sagi

משתמש רשום
חחחחח
אני חושב שבהחלט המשפט הנכון הוא "אתה מזמין כאן תוכנה"

לגבי תוכנות לניהול עסק, חשבונות, לקוחות וכו', זה ברור שיש, לגבי מה שאתה מבקש, לא ידוע לי על דבר כזה :)

feel-הרמוני

משתמש מקצוען
גם אני חולמת הרבה זמן על תכנה כזו, כדי לדעת איפה אני עומדת בין כל שלל העבודות.
יש להניח שיש עוד כמה שכבר חשבו על זה.

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, מצאתי תוכנה בדיוק בדיוק מה שחפשתי.. הבעיה היא שזו תוכנה מוגבלת ל30 יום.......
והמחיר שלה לא זול.

הנה קישור לתוכנה - העלתי לשרת שלנו כדי שמשתמשי 'נתיב' יוכלו גם לבדוק אותה.

http://prog.co.il/CompleteTimeTrackingStd.zip

שימו לב התוכנה 'נעלמת' כאשר מצמידים אותה לאחד מהזויות של המסך. והיא 'צפה' בחזרה כשמניחים את העכבר באותו זוית.

רפאל

משתמש רשום
חיים, אם היה אפשר להוריד לנו את התוכנה על מנת שגם משתמשי מהדרין יוכלו להוריד אותה אליהם, תודה רבה ושנה טובה ומבורכת הצלחה בכל
רפאל

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מובן לי כלום. משמשי מהדרין לא יכולים להוריד את התוכנה מהלינק שנתתי? הרי אם הם יכולים לגלוש כאן הם יכולים גם להוריד, זה הרי אותו דומיין, לא?

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אני בנתיב, ובהחלט אפשר להוריד.

לפעמים ההורדות מכאן נתקעות בהודעה "תם הזמן הקצוב לפעולה ע"י השרת" מה זה אומר?

מי אשם?

רפאל

משתמש רשום
יש נתיב, ויש מהדרין

'מהדרין' מגביל אותנו להשתמש רק באתר זה ואולי בעוד 2 3 אתרים, אבל ב'נתיב' יש יותר אפשרויות, עכ"פ אם היה אפשר להוריד את זה שאנשים כמונו יוכלו להנות מהתוכנה ולפחות לשלושים יום - זה יהיה נחמד מצדכם
תודה רבה והצלחה
רפאל

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
רפאל, לא הבנת? שים לב! הקישור של התוכנה אותה אתה מבקש הוא קישור לאתר שלנו, במיוחד עבור גולשי 'מהדרין' ג"כ.

תנסה, זה אמור לעבוד!

רפאל

משתמש רשום
בס"ד
ניסיתי גם קודם וגם עכשיו וזה מה שהוא כותב
Access denied!
Description: Access not allowed due to Proxy+'s Access List settings.
Access List Rule (line number): 16
URL: http://prog.co.il/CompleteTimeTrackingStd.zip
Proxy+ 3.00 (Build #264), Date: Sun, 16 Sep 2007 19:41:30 GMT

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אז כנראה הם חסמו את האופציה הזו של הורדת קבצים ישירה.

תבקשו מהם שיפתחו הורדות מכאן. הכל מבוקר כאן. אין מה לחשוש, מה גם שמדובר באתר למקצועיים לצרכי פרנסה נטו.

רפאל

משתמש רשום
ספירת שעות

בקובץ זה ניתן לרשום שעת התחלה וסיום וכן לעדכן את המחיר שרוצים לשעה
איפה שצבוע בצבע לא להכניס נתונים,
כדאי לבדוק שאכן זה עובד כראוי
בהצלחה
רפאל

רפאל

משתמש רשום
וזה הקובץ (באקסל)

בס"ד
הקובץ בתוכנת אקסל
בהצלחה
רפאל

קבצים מצורפים

• 83769.zip
    KB 3.6 · צפיות: 134

הגיון

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לאלה שיש להם 'תג'
יש סקריפט טיימר/שעון, שעשה היהודי היקר מירושלים, שבלחיצה הוא רושם את זמן תחילת עבודתך ובלחיצה שניה את סופה.

רפאל

משתמש רשום
בס"ד
הקובץ הזה יש בו גם חישוב של סכומים לפי שעה, כדאי לראות

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
יונה ורפאל, תודה רבה.

אך אני חפשתי תוכנה שתעבוד ברקע ולא תהיה צמודה רק לתוכנת תג למשל. כי אני עובד במספר תוכנות ולא תמיד אני עובד עם תג....
לגבי קבצי האקסל, זה מאד נחמד, אך אני חפשתי תוכנה שתספור לבד את הזמן ותעשה את העבודה בלחיצת כפתור, תוכנה קלילה שתהיה תמיד בזיכרון שלא תהיה קשורה כלל עם אקסל. וש'תקפוץ' בהקשת כפתור ותו לא.

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב, האם משתמשי מהדרין כן יכולים 'להוריד' קבצים המצורפים להודעה?
(המערכת לא מזהה את זה כלינק להורדה) אם כן אז אולי צריך להעלות את נפח קבצי ה-zip שניתן לצרף, ובכך תפתר בעיית גולשי המהדרין. לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה