תוכנה מומלצת איכותית להמרה

חיבור*

משתמש מקצוען
שלום.
אני צריך באופן דיי קבוע להמיר קבצים מפורמט WAV ל MP3 . עד עכשיו השתמשתי בפורמט פקטורי.
אני מחפש אם ישנה תוכנה שתמיר לי את הקבצים לנפח יותר קטן ושתשמור על האיכות המקורית, שהתוכנה תהיה חינמית ושתהיה קלה לתפעול לאדם בור שכמותי.
מישהו המליץ לי לשחק עם הסיביות אבל זה מוריד את האיכות. רק אם אני מגדיר איכות גבוהה זה שומר יחסית על האיכות אבל הקובץ נשאר גדול מהמצופה.

אשמח לדעתכם.
תודה מראש.

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה יכול לשחק בסיביות וגם בהרצים
בקבצי הרצאות זה לא כ''כ משמעותי
עדיף לשחק בהרצים מאשר בסיביות

בהצלחה
upload_2017-11-1_18-28-51.png

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני לא יודע אבל בסרגל כלים למעלה בשלישי משמאל יש לחצן שפה ואם תגדיר אוטומטי הוא אמור לפעול בעברית (ככה זה אצלי).

הצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה