תוכנה לשליטה מרחוק

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חייבת דחוף תוכנה לשליטה מרחוק. (יש אתר שנקרא LOGMIN, אבל זה לא טוב לי מכל מיני סיבות. יש תוכנה שנקראת VNC וזה לא עובד לי, יכול להיות מכיון שכתובת ה IP של שני המחשבים זהה ?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה רבה, השאלה היא אם זה יעבוד לי גם על שתי מחשבים באותו IP וגם אני צריכה שזה יתחבר לי במהירות בלי קודים ובלי אישור של המחשב השני. (בLOGMIN זה יחסית נח אבל יש שם בעיות אחרות).

saryoram

משתמש רשום
אני ממליץ על http://www.teamviewer.com

כבר כתבו עליה בפורום

נכתב ע"י מיכל123;262954:
תודה רבה, השאלה היא אם זה יעבוד לי גם על שתי מחשבים באותו IP וגם אני צריכה שזה יתחבר לי במהירות בלי קודים ובלי אישור של המחשב השני. (בLOGMIN זה יחסית נח אבל יש שם בעיות אחרות).

כל מחשב מקבל ID קבוע שהוא פונקציונלי למספר בכרטיס רשת. אפשר להגדיר סיסמה קבועה, ואפשר להגדיר שיפעל אוטומטי עם הפעלת המחשב, אפשר להפעיל גם ללא התקנה כלל!

saryoram

משתמש רשום
ב"ה

שלום טל, וברוך הבא לפרוג.
מנהג קדמונים דק"ק פרוג, לא להקפיץ אשכולות ישנים.

לשימוש ב TeamViewer אין צורך בפתיחת שום פורט, היא עובדת דרך הפורטים שממילא פתוחים.
היא חינמית לשימוש לא מסחרי ולא מחייבת התקנה, ובכך יתרונה גדול על pc Anywhere הותיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה