אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ליועצים שבינינו, אשמח לשמוע עם איזה תוכנה אתם משתמשים
לניהול לקוחות וחישוב הריביות.
בעיקר חשוב לי ניהול לקוחות.
אשמח לקבל פירוט על מעלות וחסרונות פרקטיות ונוחות.

תודה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

תודה
אני על סמארט . אמנם יש שם אופציות ממש גדולות לניהול לקוחות ברמה הכי גבוהה. אני אישית משתמש בה יותר למחשבון המיוחד שלו. הניהול לקוחות עצמם פרקטי יותר בשבילי עם היומן בפלאפון וניירת מסודרת פחות בניהול דרך התוכנה

אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חיפשתי בגוגל
התוצאות לפניכם

מי טובה יותר.
1. סימולטור וחישוב,
2. ניהול לקוחות.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אני עובד איתה
איילון
מעולה ונוחה, ממשק נוח, ועוזרת לנהל לקוחות, להוציא דוחו"ת ועוד.

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למה מועיל התוכנה יותר מאשר קובץ אקסל או מחשבון משכנתא? (חוץ ממרווח שוק)

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
למה מועיל התוכנה יותר מאשר קובץ אקסל או מחשבון משכנתא? (חוץ ממרווח שוק)
תוכנה חכמה - (לא חינמית)
1. מציגה את ניהול הסיכונים בעקבות המדד ועליית הריביות, ומראה מה יהיה גובה ההחזר החודשי בהתאם.
כך שתוכל לקבל גם את הממוצע של ההחזר ע"פ תקופת ההחזר תוך התחשבות בניהול הסיכונים.
2. נותנת אפשרות השוואה בין 4 תמהילים שונים, ע"פ כל הפרמטרים השונים.
3. ריביות אוטומטיות ע"פ טיב העסקה, לפי כל מסלול ותקופה משתנה.
4. עלות לשקל.
5. חישוב של גרייס מלא וחלקי - במסלול אחד או כלום.
6. פירעון מוקדם, וההשפעה שלו על התנהלות ההחזרים.
ועוד..

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
140 (כולל מעמ)

3245

משתמש חדש

תודה
כנ"ל "aloan"
תוכנה ממש נוחה גם מבחינת חישובים ותמהילים והשוואות
וגם מבחינת ניהול כל הנתונים של הלקוח , כולל הוצאת הנתונים במכתב לבנק ועוד ועוד
עולה 140 ש"ח לחודש - ללא התחייבות, כך שליועצים הפחות פעילים בתחום ניתן לשלם רק בחודשים שעובדים.
(יש שבוע ניסיון חינם, ממליץ לנסות)

יוסף מהצפון

משתמש פעיל
לגבי חישוב כדאיות מיחזור משכנתא, ותמהילים,
אני משתמש בתוכנה של משכתנאמן - זה בחינם וממש פרקטי,

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
לגבי חישוב כדאיות מיחזור משכנתא, ותמהילים,
אני משתמש בתוכנה של משכתנאמן - זה בחינם וממש פרקטי,
אבל לא עושה את העבודה.. ‍
אין בה שום התחשבות בעליית הפריים העתידית, או גם משתנות אחרות.
צדד- תלוי כמה שתזין, מקווה שיש לך מושג במה מדובר, וכמה להזין.
מערכת מקצועית, מחשבת נתונים כלכליים ע"פ צפי עתידי מקצועי.
לא סתם עטלה לי כל חודש 300 ₪..
מערכת סמארט.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אני משתמש בסמארט, דווקא מהמחשבון אני פחות מתרגש, בשעתו שהייתי חדש ולא היה לי קליינטורה שתצדיק את מחירי הסמארט הגבוהים, בניתי קובץ אקסל שחישב את כל מה שהסמארט מחשב ואף יותר, ונתונים עתידיים אספתי מאתר בנק ישראל, גורו של איתנים ועוד.
אבל בעבודה רציפה אין שום מתחרה לסמארט דווקא בגלל ניהול הלקוחות והלידים, וכמובן הפיצ'ר היחסית חדש שמאפשר למיופה כוח בתמורה לקבל דו"ח יתרות לסילוק כולל התחייבויות נוספות בלחיצת כפתור.
אכן מי שלא עובד מספיק יכול להסתפק בשקט באיילון או הוויס, שחד משמעית עושים את העבודה.
דרך אגב, לפני תקופה קיבלתי פרסומת לוובינר שבו עדי שטרן (הבעלים של איילון) מסביר למה חייבים סמארט:ROFLMAO:

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני משתמש בסמארט, דווקא מהמחשבון אני פחות מתרגש, בשעתו שהייתי חדש ולא היה לי קליינטורה שתצדיק את מחירי הסמארט הגבוהים, בניתי קובץ אקסל שחישב את כל מה שהסמארט מחשב ואף יותר, ונתונים עתידיים אספתי מאתר בנק ישראל, גורו של איתנים ועוד.
אבל בעבודה רציפה אין שום מתחרה לסמארט דווקא בגלל ניהול הלקוחות והלידים, וכמובן הפיצ'ר היחסית חדש שמאפשר למיופה כוח בתמורה לקבל דו"ח יתרות לסילוק כולל התחייבויות נוספות בלחיצת כפתור.
אכן מי שלא עובד מספיק יכול להסתפק בשקט באיילון או הוויס, שחד משמעית עושים את העבודה.
דרך אגב, לפני תקופה קיבלתי פרסומת לוובינר שבו עדי שטרן (הבעלים של איילון) מסביר למה חייבים סמארט:ROFLMAO:
את באמת מתנהל עם הסמארט עם הניהול לקוחות שלו? כולל הניהול לקוחות לפי הזמנים וכו'??

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
את באמת מתנהל עם הסמארט עם הניהול לקוחות שלו? כולל הניהול לקוחות לפי הזמנים וכו'??
אני מודה שעד עצם היום הזה, אני עדיין לא למדתי לנצל את כל האפשרויות של סמארט, אבל אני בהחלט משתמש בחלק ניכר מהם.
וגם כל הזמן לומד דברים חדשים ונהנה.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
עד כמה שאני יודע, הבעלים של איילון - הם בעצם אותם בעלים של סמארט.
תראה בתנאים המשפטיים.. מי הבעלים על הזכויות של התוכנה.
ההבדל הוא - שאיילון היא תוכנה לתלמידים, וסמארט ליועצים המקצועיים.
עדי שטרן כבעלים של ביה"ס איתנים לייעוץ משכנתאות, עשה איתם שת"פ, והיה מרויח כמובן מהשיווק של איילון לכלל תלמידיו.
אך לאחרונה מכל מיני סיבות פנימיות [ז.א.ב משכנתאות..] - הוא עבר להמליץ על בסמארט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה