תוכנה לחישוב שטח

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אני מחפשת תוכנה קלה ונוחה לשימוש שעוזרת להוציא חישובי כמויות ושטחים מקבצי PDF
יש דבר כזה? עדיף בעברית

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לחישובי שטחים את יכולה לפתוח בקשה בעיריית ירושלים, לשלוח קובץ של חישובי שטחים והרובוט יחשב. אח"כ אל תשלחי את הבקשה למחלקת תכנון זה לא יפריע לאף אחד. ומכאן והלאה תשתמשי בזה שוב...
:LOL::LOL::LOL:

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
לחישובי שטחים את יכולה לפתוח בקשה בעיריית ירושלים, לשלוח קובץ של חישובי שטחים והרובוט יחשב. אח"כ אל תשלחי את הבקשה למחלקת תכנון זה לא יפריע לאף אחד. ומכאן והלאה תשתמשי בזה שוב...
:LOL::LOL::LOL:
רעיון אני צריכה יותר לכמויות כשאין לי את הקובץ באוטוקאד

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך אפשרות לייבא לאוטוקאד את הקובץ pdf (דווקא מהכפתור המסומן- אם זה קובץ שנסגר באוטוקאד הוא יביא לך אותו אפילו עם השכבות)
לעשות פולילין ולבדוק את השטח בפרופרטיס, (-Area)
1639338963565.png

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב שאפשר ב-
1639393741506.png

חינמי של אוטודסק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה