תוכנה להפעלת חידון קליקרים

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
ממי אפשר לבקש לבנות תוכנה כזו? וכמה פחות או יותר העלות?
אני יודע שיש ברשת אתר שניתן דרכו לרכוש אך שם משלמים על כל משחק.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
אם כאן זה לא המקום, הפנו אותי לפורום המתאים.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
מה זה חידון קליקרים?
אם אני מבין נכון את כוונתה, מדובר בחידון טריוויה רגיל לכל דבר (דרך פאוורפוינט או משהו דומה) רק שלכל המשתתפים יש שלטים ביד, והם לוחצים על כפתור מתאים בשלט בהתאם לתשובה הנכונה.
התוכנה מאפשרת לראות מי ענה נכון (השלטים\הקליקרים ממוספרים) וכו' וכו'

יוחנן בוקסבוים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עיצוב גרפי
חידון טריוויה סוחף ומגבש. כל אחד מהמשתתפים מקבל ליד קליקר - שלט. על המסך מופיעות שאלות אמריקאיות במגוון נושאים, בהתאמה לקהל היעד והמשתתפים עונים תשובות עם השלט שבידם. המשתתפים צוברים נקודות לפי מס' התשובות הנכונות שענו.​

התוכנית מכילה מס' סגנונות של שאלות. טריוויה - 1 מ 3 התשובות נכונות / סקר - שאלות בהם המטרה היא לשמוע את דעת הקהל, כן או לא. / מבחן מהיר, רק מי שענה ראשון את התשובה הנכונה מקבל ניקוד / נצחון - רק מי שענה נכון ממשיך לשאלה הבאה. שאלות אישיות בין השאלות משולבות שאלות שמזמין הארוע שולח, שאלות על המשתתפים ונושאים שקרובים אל ליבם.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
חידון טריוויה סוחף ומגבש. כל אחד מהמשתתפים מקבל ליד קליקר - שלט. על המסך מופיעות שאלות אמריקאיות במגוון נושאים, בהתאמה לקהל היעד והמשתתפים עונים תשובות עם השלט שבידם. המשתתפים צוברים נקודות לפי מס' התשובות הנכונות שענו.​

התוכנית מכילה מס' סגנונות של שאלות. טריוויה - 1 מ 3 התשובות נכונות / סקר - שאלות בהם המטרה היא לשמוע את דעת הקהל, כן או לא. / מבחן מהיר, רק מי שענה ראשון את התשובה הנכונה מקבל ניקוד / נצחון - רק מי שענה נכון ממשיך לשאלה הבאה. שאלות אישיות בין השאלות משולבות שאלות שמזמין הארוע שולח, שאלות על המשתתפים ונושאים שקרובים אל ליבם.

אתה עונה לשאלה? או מה?

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי

אולי לא הובנתי. אני מחפש מישהו שיבנה תוכנה. לא מפעיל של תכנית כזו.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
אפשר הסבר, מה עשית בעצמך? מה קנית? מה העלויות?
מה שקניתי זה את הציוד. שלטים ומקלט. מה שעשיתי בעצמי זה את העיצוב הגרפי. וכן את השילוב של העיצוב עם האופציות בתוכנת פאואר פוינט. העלויות: 200 שלטים כ25,000 שקלים. כמובן צריך מקרן מסך והגבורה שזה עוד כ10,000 שקלים. אלא א"כ התכוונתם מה העלויות לכל פעילות. וזה אוכל להשיב באישי.

למעלה