תוכנה להוצאת חשבוניות

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ואיך הוא יודע שהזנת נתוני אמת ? הדיווחים על שמו, ואם זה לא תקין, דינו כמסייע לעברה.
הדוח לא יכול לזייף. הוא הפקה אוטו' מהמערכת והוא גם יכול לוודא שיש ספרור רציף.

GITIC

משתמש רשום
איך אני מוציאה חשבונית קבלה על עסק פטור משנת 2019
בריווחית הוא רשם לי תאריך הפקה של היום

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
התוכנה ברשת להפקת חשבוניות הם תוכנות המאושרות ע"י מס הכנסה ולא ניתן לבצע בהם שינויים או להוציא קבלה שאינה במועד החוקי.
קבלה יש להוציא מיד עם קבלת התשלום או בהעברה בנקאית מיד אם היוודע התשלום. ולכן לא ניתן להוציא קבלה עם תאריך מוקדם יותר.

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התוכנה ברשת להפקת חשבוניות הם תוכנות המאושרות ע"י מס הכנסה ולא ניתן לבצע בהם שינויים או להוציא קבלה שאינה במועד החוקי.
קבלה יש להוציא מיד עם קבלת התשלום או בהעברה בנקאית מיד אם היוודע התשלום. ולכן לא ניתן להוציא קבלה עם תאריך מוקדם יותר.
גם לי יש את הבעיה הזו אני רוצה להנפיק קבלה על 2020 , לכאורה אין מה לעש'?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
משהו יכול להמליץ לי על תוכנה חינמית
שהיא טובה ומעולה להוצאת חשבוניות
מבין כל מה שהעלו פה לאשכול

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

idlmovb

משתמש מקצוען
אני משתמשת בYPAY.
אחת המעלות של התוכנה הזו שהיא נותנת להוציא קבלות אחורה ואין בקבלה שום אזכור מתי היא הופקה באמת אלא רק תאריך שאני רושמת.
לא לוקחת אחריות מבחינה חוקית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה