תוכן ענינים מתוך תיקיית המסמכים\שירים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי דיסק עם 115 רצועות של שירים. אני רוצה לעשות תוכן ענינים בוורד. מהו הדרך המהירה ביותר לעשותו.
האם יש איזה אפשרות 'לבחור' כל הרצועות בתיקייה ולהעתיקם לוורד, בתור טבלת תוכן ענינים.

[נסיתי לעשותו. מה שקרה היא, דבר פלא וחדש בשבילי. זה נכנס לוורד בפורמט שכל רצועה היא קובית ציור, שנראה כמו ציור של גירסה קודמת של וורד, אבל הפלא הגדול והחידוש אצלי, שכאשר לחצתי פעמיים על ה'ציור', נפתח לי חלון ששואל האם להפעיל הקובץ, וכאשר אישרתי, פשוט נפתח לי הנגן במחשב והתחיל לנגן השיר, לא פחות ולא יותר.
זאת אומרת שיש לי דף רגיל של וורד, ועליו קוביות 'ציור' עם שם של כל רצועה, שטמון בציור כעין לינק לקובץ השמע.]

נחזור לעניננו: האם יש אפשרות להעתיק המלל של שמות הרצועות לתוך וורד.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדבר פלא שקרה לך הוא ס"ה קיצור דרך לקובץ או הקבצים שהכנסת וע"ז הדרך אתה יכול להכניס קיצורי דרך לכל דבר שתרצה.
לגבי השאלה שלך, תוריד תוכנה בשם Total commander וקובץ השפה שלו (שתחלץ אחרי התקנת התוכנה ותעתיק לתוך תיקיית Language הנמצא בתיקיית התוכנה (פתח מיקום קובץ בסמליל שיופיע לך על שולחן העבודה).
תפתח את התוכנה, תנווט לתיקייה שממנו אתה רוצה להוציא את רשימת השירים, תלחץ על alt+F7, עבור ללשונית טען ותלחץ פעמיים על audio, ואנטר.
אחרי סיום החיפוש תלחץ על הוסף לרשימה, תבחר הכל (ctrl+a) ובתפריט בחירה, תבחר בהעתקת שמות עם נתיבים לשולחן העבודה. תעבור לוורד ותדביק..
אני בטוח שיש עוד הרבה דרכים לעשות את זה אלא שזה הראשון שעלה בדעתי. ואדרבה כל המומחים כאן הבו פתרונות.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הד
תפתח את התוכנה, תנווט לתיקייה שממנו אתה רוצה להוציא את רשימת השירים, תלחץ על alt+F7, עבור ללשונית טען ותלחץ פעמיים על audio, ואנטר.
ייש"כ גדול על התשובה המפורטת, ועל הבאת כל הפרטים הקטנים!
אבל נתקעתי כאן, אני לא מוצא לחצן שכתוב עליו audio.
חוץ מזה התוכנה נפתחה אצלי באנגלית לא בעברית (העתקתי את השפה כמו שכתבתי), איפה אני משנה את השפה?

וסתם כללי, הייתי רוצה להבין, מה מטרת התוכנה, מה זה אמור לשמש, חוץ מזה שאנחנו עושין כרגע?

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אתה צריך להעתיק את הקבצים (בסיומת MNU ו-LNG) לתיקיית השפות ולא את כל התיקייה כמו שהיא לשם.
אחרי ההעתקה תפתח את התוכנה תבחר את configuration ו-options בחלונית שתפתח תבחר ב-language ושם תבחר בעברית.
בקישור שהבאתי לך באמת לא מופיע audio אז תחפש *.mp3, *.wma, *.wav
ותמשיך הלאה.
התוכנה הזאת מיועדת לעשרות דברים אני משתמש עם זה לשינויי שמות מרובים מותאמת אישית, השוואת סיפריות, שינוי תכונות קובץ, ועוד הרבה דברים שאיני זוכר כרגע..

עמיק

משתמש פעיל
אפשר גם בעזרת תוכנת mp3tag שהיא גם בעברית(תוכנה חינמית),
בתפריט קובץ - רשימת ניגון(כל הקבצים)

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אתה צריך להעתיק את הקבצים (בסיומת MNU ו-LNG) לתיקיית השפות ולא את כל התיקייה כמו שהיא לשם.
אחרי ההעתקה תפתח את התוכנה תבחר את configuration ו-options בחלונית שתפתח תבחר ב-language ושם תבחר בעברית.
בקישור שהבאתי לך באמת לא מופיע audio אז תחפש *.mp3, *.wma, *.wav
ותמשיך הלאה.
התוכנה הזאת מיועדת לעשרות דברים אני משתמש עם זה לשינויי שמות מרובים מותאמת אישית, השוואת סיפריות, שינוי תכונות קובץ, ועוד הרבה דברים שאיני זוכר כרגע..
סליחה שאני משגע אותך, אבל לא קיים אצלי בלשונית 'טען' (וגם לא בשאר לשוניות - כמה שאני רואה) אופציה של *.mp3, *.wma, *.wav.
תוכנת - XXX.png

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכון, כתבתי לך את זה למעלה, ועל כן תכניס בלשונית "ראשי" הנמצא משמאל הלשונית "טען" את האותיות האלו:
*.mp3, *.wma, *.wav

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ייש"כ גדול, הצלחתי!!
רק למען טובת הקוראים הבאים, אולי תתקן את ההודעה הראשונה שלך, כך שלא יצטרכו לעבור את כל התהפוכות.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בכלל אני לא יודע למה הצגת תהליך כ"כ מורכב, אפשר פשוט לפתוח התוכנה לחפש את התיקייה שרוצים להעתיק, לבחור הכל (קונטרול A) ובלשונית 'בחירה' לבחור מבין אפשרויות ההעתקה שרוצים (רק השם של הקובץ\שם של הקובץ עם כל הפרטים).

התהליך שלך, צריכים רק כשרוצים לבחור חלק מהקובצים בתיקייה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה